Eşimi benden boşanmaması için ikna etmeli miyim

Birkaç kere bana vurdu, bi de kızınca hakaret edebiliyor kolayca. Yani adam kızgınken çekilmiyor normal hali iyi
Aaa o kadarcık mı? Normal hali iyiyse geri dönün tabi. Akıl tutulması mı yaşıyorsunuz anlamıyorum ki. Nasıl bu kadar güçsüz olabiliyorsunuz? Hele ki bir anneyken.

sebeplerımde haklıydım dıyorsunuz
hatta adam hala hatasını oldugunu kabul etmıyor dıyorsunuz
sızınle ayrılma kararı verdıgınızden berı hıc ıletısıme gecmek ıstememıs sız ulasmıssınız
nıye bukadar zorluyorsunuz olmayacak bırseyı

davaları acmıssınız bır yıl ayrı kalmıssınız sız yazıyorsunuz hatasını kabul etmıyor ben haklıydım dıye ama evlılık devam etsın dıye kovalıyorsunuz

sızce mantıklı mı

Ben boşandıktan sonra tekrar evlendim eski esimle aramakla hata ettin. Zaten o seni arayacakti,şimdi bütün ipler ona geçti. Sık dişini dönerse senindir,dönmezse yoluna bak.Benimde çocuğum vardi,ablamlar her geldiğinde yigenimin babasına,babisko diye sarılması,oğlumun yanında sanki ciğerim sokuluyordu. Ama aramadım,o aradı yalvardı.Sabredin,Allah yolunuz,bahtinizi açık eylesin..

sebeplerımde haklıydım dıyorsunuz
hatta adam hala hatasını oldugunu kabul etmıyor dıyorsunuz
sızınle ayrılma kararı verdıgınızden berı hıc ıletısıme gecmek ıstememıs sız ulasmıssınız
nıye bukadar zorluyorsunuz olmayacak bırseyı

davaları acmıssınız bır yıl ayrı kalmıssınız sız yazıyorsunuz hatasını kabul etmıyor ben haklıydım dıye ama evlılık devam etsın dıye kovalıyorsunuz

sızce mantıklı mı
Hayır hiç mantıklı değil aylardır bu duygularım geçsin diye bekliyorum yok yapıştı kaldı

Ben boşandıktan sonra tekrar evlendim eski esimle aramakla hata ettin. Zaten o seni arayacakti,şimdi bütün ipler ona geçti. Sık dişini dönerse senindir,dönmezse yoluna bak.Benimde çocuğum vardi,ablamlar her geldiğinde yigenimin babasına,babisko diye sarılması,oğlumun yanında sanki ciğerim sokuluyordu. Ama aramadım,o aradı yalvardı.Sabredin,Allah yolunuz,bahtinizi açık eylesin..
Sen şimdi bırak mı diyorsunuz

aramiyor, sevmiyorun dlyor, cocugunu da ozlemiyor, eeee be bekliyosun.
sadece bi odaya takilip kalmisin. Cocugun icin Guclu olmalisin, birakin Boyle
Kofti bos beles erkek musveddelerini, ailesi diyousnuz, Aile sizdiniz ama kiymet bilmeyenle Omur gecmez

Hayır hiç mantıklı değil aylardır bu duygularım geçsin diye bekliyorum yok yapıştı kaldı
bu duygular normal
kadınlar duyguları daha yogun yasar endıselerınızıde ıyı anlıyorum bende cocuk sahıbıyım kotu de olsa yuvam olsun duzenım olsun baba evı zor dıye dusunuyorsunuzdur . bence artık bıttıgını kabul edın ve gelecege bakın . bu sekılde sız zarardasınız su zarardan kurtulun bence

Canım yat kalk dua et Allah yüzüne bakmış da adam af dilemiyor. Af dilese döneceksin daha beter dayak yiceksin adamın sana dönmemesini Bi lutuf olarak kabul et çünkü adam pişman olsa dayanamaz dönersin ama şuan iş senden çıkmış hem sana şiddet uygulamış hemde çabalamıuor yani senlik Bi olay kalmamış, elinden geleni yapmışsın gönlün ferah olsun
Evet öyle de bir durum var af dilememesinde bir hayır var heralde

Sizin pişman olduğunuzu görünce burnunuzu iyice sürtmek istemiş. Yalvarmanızı istemeler falan, bu nasıl bir ruh hastalığı?

Kendinizi geri çekin bakalım panik olup arayacak mı? Tamamen kaybetme korkusu yaşarsa belki arar. Aramazsa da zaten sizi kesin olarak istemiyordur. Yalvararak ancak kendinizden daha da fazla soğutursunuz.Bir süre ölü taklidi yapın derim. Gerçi geri dönseniz de adam ettiği küfürlere bir de, sürünerek geri geldin tarzı çirkin cümleler ekleyecek. Umarım soğursunuz. Kendinizi daha fazla ezdirmeyin

Birkaç kere bana vurdu, bi de kızınca hakaret edebiliyor kolayca. Yani adam kızgınken çekilmiyor normal hali iyi

Size hakaret etmekten ve şiddet uygulamaktan asla vazgeçmeyecek çünkü bunca yaşanan şeyden sonra eve dönmeniz sizi onun gözünde gurursuz ve onursuz bir kadın yapacak.. size asla saygı duymayacak.

Adam yerine konmasam da olur “beyim başımda olsun yeter” kafasındaysanız hemen dönün de başkalarına musallat etmeyin kocanızı.

Sen kafanda hayal ettigin kisiyi seviyorsun sanirim, kocani degil. Gercek kocan siddeti seven biri cunku.
Pisman oldu artik dovmez diyorsan yaniliyorsun. Gazetelerin 3 uncu sayfalarinda okudugumuz kocalari tarafindan öldürülen kadinlar genelde ikinci defa ayni kocayla deneyenler.

Sizi anlayamadim ben vuran adamdan ayri kalinca mi zorlandiniz.Dönünce vurmayacagi garanti mi ?Cocugunuzun önünde tokat yiyince mi huzura ereceksiniz.Yalvarinca daha degerli olmayacaginizi biliyorsunuz.Siz acikcasi bile bile kendinizi atese atmaya calisiyorsunuz.Dikkatli olun
.Geri dönmek bikez dahq ayni seyleri yasayip ayrilmak demek.Üstelik gururunuzda yerlerde olacak bu sefer ,yalvararak dondugunuz icin.:KK43:((

Mesleğim de yok bebek de küçük ben kafayı yemek üzereyim😞😞
Mesleğin olup olmaması önemli değil ailen var arkanda en önemlisi bu..bebeğin küçükmüş kendini hemen bişeyler yapmak için zorlama elbet bi iş bulursun önce kendini toplamaya çalış...bana kalırsa sonuna kadar git gelicekse o gelsin ama gelicek diyede bekleme hayatına bak...psikolojik yardım alırsan çok daha rahat atlatırsın inan bana...

Aklınız varsa bu adamdan uzak durun.
Döndüğünüzde herşey katkat daha kötü olacak.
Ayrıca adam boşanınca rahatlamış ben bile anladım bunu.kesinlikle boşanmanın rahatlığına alışan adam tekrar evlenince canavara dönüşür.unutmayın bunu.

X