eşimden nefret ediyorum!

Pöfff! 2014 yılından
binlerce konu var.neden benim yazdıklarıma yazıyorsunuz?birkaç kişi sizi manüpüle ediyor,sizde pıtı pıtı..bu yorumu yazdın noldu?alkışmı aldın? gerçekten bu sitenin kuruluş amacını anladığınızı sanmıyorum..kadınlar hala bu sorunlarla ığraşıyor farkındamısın ponçik?

Yeni görmüş eski konu olduğunu. Dikkat etmemiş başta. Oluyor öyle.

İşte benzer sorunları yaşayıp yeni konu açan üyelerin konuları sizin yüzünüzden arkalara düşüyor. Üyeler dr farkında olmadan 6 yıldır siteye girmeyen bu üyeye yorum yapıyor. Üst üste konu hırtlatınca derdiniz bu gibi geldi.

umarım siz ve bana bilinçli şekilde saldıranlar anne değiller..bu bakış açısı ile çocuk yetiştirilmesine üzülürüm..sınırsız olan internette bile yeni bir üye olarak yorum yapmama tepki veriyorsunuz?şöyle bir durum var;bir mekan açmışımda o bölgedeki ler haraç toplamaya gelmiş gibi bir his uyandı bende?arkadaşlar her gördünüzü okumak,her okudugunuza da yazmak zorunda olmadığınızın farkındamısınız?

Her okuduğunuz eski konuya siz de yorum yapıp hortlatmak zorunda değilsiniz farkında mısınız?

2 aylık anneyim, mesleğim anaokulu öğretmeni, kendimden çok memnunum, yetiştirdiğim çocuklardan da

Bu arada yorum yapmanıza kimse tepki vermedi. Çarpıtmayın.

bence bir önceki yazdığınızı bir oluyun sonra dönün bunu okuyun!!allah analı babalı büyütsün,mesleğinizde umarım bilinçli bir şekilde ilerlersiniz..hortlatmak kelimesi size ne ifade ediyor bilemem ama rahatsızlık hissi uyandıran bir kelime

size sormadım avukatı iseniz bilemem...yada arkadasınız kendini ifade edemiyorsa,her yoruma atlamasın
Kendisi arkadaşım değil, ben de avukat değilim. İnsanları düşünüyorsanız, eğer konu sahibi uzun süredir sitede aktif değilse konularını hortlatmayın, bu hem faydasız hem de yeni konuları aşağı iten bir eylem.

Yaptığınız eylemin forumdaki jargonu, tanımı bu
Mesleğimde gayet bilinçliyim.
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

bakın,o kişi hala cevap veriyor..bunu anlamak sizlere neden bukadar zor geliyor bilemiyorum..belki benzer sorun yaşıyorum?belki o sorunun sonucu noldu onu merak ediyorum..neden sabit bir bakış açısı var sizlerde?dertlerimiz zaten maks 5 çeşittir.detaylar farklı?sonuçta aynı ya boşanmış ya devam etmiş...siz her hikaye farklımı sanıyonuz??

Derdiniz varsa konu açın, yardımcı olur, hiç yoktan derdinizi paylaşırız. Bu inadınız anlamsız.

Derdiniz varsa konu açın, yardımcı olur, hiç yoktan derdinizi paylaşırız. Bu inadınız anlamsız.
ben bişey yazıcam,siz bana bişey böyle uzayıp gidicek.çünki anlaşılmak değil amaç haklı olmak dimi?neden benim eski konulara yorum yaparken görmemiş anlamamış olmadığımı düşünmüyorsunuzda bir işgüzar gişi beni mimledi diye üstüme geliyorsunuz?olaya birde bu açıdan bakarmısınız?siz ve bilinçli anaokul hocası?

Çünkü siz gayet iyi biliyorsunuz eski konu olduğunu, bunu da saklamıyorsunuz. Size defalarca neden sahibi olan üye yakınlarda siteye girmemiş eski konulara yazmamanız gerektiği anlatıldığı halde ilginç bir inatla yazıp öne çıkarıyorsunuz.

Böyle konuyu okuyup sonradan yıllar öncesinde açıldığını görünce sinir oluyorum.
Nasıl buluyorsunuz bu kadar eski konuları? Hani hastalıklarla ilgili olur, anahtar kelime ile bulunur anlarım da, böyle bir konu olmaz ya. Gerçekten büyük başarı.

bakın,samimiyetimle söylüyorum ve sizide samimi görüyorum.ben yeni yeni çözüyorum siteyi ve konuların eski olduğunu anlamadım yazarken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…