eşimden nefret ediyorum!

ne diyelim,insanlar kendi seçimlerini yaşar.hakkında hayırlısı olsun

bu birgünlük olay değil belli ki böyle huzursuzluk içindeyken eşinle anlaşamazken neden evlat sahibi oluyrsunuzki yani neden önlem almadınız

şimdi boşansan bebeğin etkilenecek ömür boyu

boşanmasan mutsuz bir ailede yetişen çocukların piskolojisi belli sizin için çok üzüldğm ama en çok da doğacak bebeğinz için üzüldm okurken yazdıklarını kaynana kayınbaba ve eşini parçalamak geldi içimden allh ıslah etsin allh yardımcınız olsun aileniz destekliyorsa sizi arkanıza bile bakmayın derim bu adam düzelmez ssümsükkkkkkkkk gelmiş öylede gider

ne diyelim,insanlar kendi seçimlerini yaşar.hakkında hayırlısı olsun

Ben seçtiğim böyle bir evlilik değildi biz nisanliyken eşim bana deli gibi asikti en ufak bir tribimde ödü kopuyordu beni kaybetme korkusu. Hatta ben hayırlısı olsun sonumuz diyordum o Hayır hayırlı değilse de olsun Hayır yoksa da ben seninle evlenmek istiyorum diyordu. Arkadaslarinin eşlerinin kayinvalideleriyle yaşadıklarını anlatıp bizde asla böyle şeyler olmayacak diyen bi adamı secmistim ben

Düzeleceğine dair umutlarım her geçen gün daha da tükeniyor zaten.. bakalım nereye kadar gidecek böyle

Arkadaşım ezdırme kendini kim karışır senin balkonuna pisliğine ya ağlama hakkını savun bitiyosa da biter evliliğin yani sen kendini korumazsan kimse korumaz.eşinle de konuşup bişeyleri kafasına sokmaya çalış.ne münasebet bağırmak çağırmak ya o bir bağırırsa ben beş bağırırım yani.hakkını savun azcık.ailene de anlat haberleri yoksa seni böyle ezmeye hakları yok

okudum okudum, tam bu evlilikte hayır kalmamış derken bir de ne göreyim.. hamilelik takvimi! nefret ettiğin bir adamdan çocuk yapma fikri içimi dondurdu..

Canım bir de "tociş" ne Allah aşkına? Bir de değer verip banner yapmışsın evliliğiniz için.

Canım sana tavsiye o bağırıyorsa sen daha çok bağır,kocanın başının etini ye yüzlerine gülme ve hatta konuşma.Bak bebek gelince daha da zorlaşacak herşey.Çünkü onu da senin evladın olarak görmeyecekler sahip çıkmaya bak.Kocana söyle ananı çok seviyosan yanından gelme de.koca önce hanımını düşünecek anasını değil.Fazla yüz vermişissin.Anası cazgır onla başedemiyor sevgili kocan ,seni eziklemeye çalışıyor izin verme işinize gelirse ben böyleyim de.gerekirse yerden yere vurdukları babanı devreye sok.de böyle böyle merak etme eğer ailen arkandaysa o alır onların boylarının ölçüsünü.Ve keşke anasının dizinden ayrılamayan bu adama çocuk vermeseydiniz.

okurken cok uzuldum ama hamile oldugunu gorunce de bi o kadar sasirdim. Boyle bi es ile bebek sahibi olmaya karar verdiysen sikayet edecek biseyin yok bence..

Bebek evlilik kurtaricisi, koca terbiyecisi degildir.

Eşine ve ailesine sorar mısın bu dinlerini nerede öğrenmişler?
Benim de bir dinim var ama onlarınkinden farklı.
Hatta benim dinim de şöyle der: HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR.
sor bakalım onlarınkinde de öyle mi?
Dinimizi her pisliklerini kapatmaya alet etmelerinin ne kadar günah olduğunu da bilmiyordur senin dindar imansızlar.

Neyse Allahın izniyle sen de anne oluyorsun, al kucağına bebeğini de ki: Ben anneyim bana kim olursa olsun laf söyleyen cehennemlik olur böööööööööööööööööh. de.

okurken cok uzuldum ama hamile oldugunu gorunce de bi o kadar sasirdim. Boyle bi es ile bebek sahibi olmaya karar verdiysen sikayet edecek biseyin yok bence..

Bebek evlilik kurtaricisi, koca terbiyecisi degildir.
Niye ki arkadaşın kocasının dininde ne olursa olsun Allahın yarattığı insan olan eşini ez döv hakaret et ama anne olunca secde et diye bir şey var.
Arkadaşta hayırlısı ile bebeğini kucağına aldığında, kocasını gizli annelik güçleri ile hizaya sokacak.
Hatta ben olsaydım her kavgamızın gecesinde eşimi takip ederdim eşim lavaboya gidip dönerken bir köşeye saklanır aniden karşısına çıkar böööööööööh diye korkutur nihahahaha nihhahahahaha diye güler sonra da '' gördün mü ben anneyim ve sen bana kötü davrandığın için de senin dinin bu saatte seni korkuttu derdim. Sonra da --dinimiz amin-- der odama giderdim.

ben evliliği kader olarak düşünüyorum,ama sonra yaşananlardan sonrası senin seçimin.o yapılanlardan sonra bırakıp gideceğine hamile kalmışsın.sıkıntılardan hamileleiğin düşükle sonuçlanmış.böyle bir kocaya bakmadan tekrar hamile kalmak için çabalamışsın.işte bu senin seçimin.

Yaşadıklarınız çok üzücü, eşinizinde yaptığı gibi insanların her yaptıklarını dine, Kuran-ı Kerime bağlamaları çok acayip, acaba açıp okuyorlarmı dinimiz, kutsal kitabımız eşe zulmetmeyi hoşgörüyormu? Biliyorlarmı? Söylenecek çok şey varda, hamilesiniz yaranızı deşmek gelmiyor içimden.
Karar verme aşamasındasınız sanırım, Allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim.

Aynen öyle oluyor anasiyla yüz göz olmaktansa benimle oluyor. Eşime karşı ezik değilim bağırıyor umrunda onlara soyleyemediklerimi ona söylüyorum ondan böyle oluyoruz zaten hazmedemiyor beyefendi onlara susuyorum ona da içimi dokmemem lazım anneni kafanda tanrilastirmissin dedim evet sen konuştukça o benim gözüm de daha kiymetleniyor dedi. Ölürmusun öldürürmüsün!

Bunu eşimin ailesi değil eşimin ta kendisi söylüyor öyle dindarligindan falan değil anasina laf söylememek için nasıl fetva çıkaracağını şaşırmış ruh hastası

Amin çok teşekkür ederim. Evet inşallah Bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım onun bi suçu yok ayrılsak bile ben Bebeğimi istiyorum

yazdıklarınızı şaşkınlıkla okudum siz evlenmişsiniz evinizin temizliğine kayınvalidenizin bile karışma hakkı yokki kayınpeder karışıyor . o kadar şeye rağmen nasıl sessiz kaldınız hayret ama eş arkada olmayınca öyle oluyor demekki keşke eşinizde biraz babasına çekseymiş karısının lafıyla hareket ettiğine göre. ayrıca kayınvalideniz o kadar laf söylemiş ben artık dayanamayıp ağzınıza geleni saymışsınızdır diyerek okudum ama hakkını helal et demişsiniz şok oldum ben olsam en azından hakkımı helal etmiyorum derdim .çocuğunuz olduğunda sizin onu eğitemediğinizi vs. de söyleyip size annelik öğretir o zihniyetteki insanlar bence artık kendinizi ezdirmeyin inceldiği yerden kopsun yapılan haksızlıklara boyun eğmeyin o ne öyle siz sustukça üzerinize gelirler . allah yardımcınız olsun

canım,senin yolundan ben geçtim,benzerini yaşadım bende hamileydim,5aylık ewliydim 3 aylık hamileydim.çok zor,gunler,geçirdim,çok ödün verdim kendimi ezdirdim üüzldüm çocuğumu aldırmak istediler,eşim beni savunmadı,çocuğum onlar yüzünden hasta doğdu,çok pişmanım onlar yuzunden strese girdiğim için çocuğum hazsata çünkü,şimdi umrumda bile değillerr,takmıyorum onlara haddini bildiriorum cevaplarını veriyorum kocamada ödün vermiyorum beğenmiosan kapı orda diyorumm,,kendime güvenim geldi..asla onlar yüzünden üzülme bebeğini düşün lütfen.

Bu soylediklerin bana esimin ailesini hatirlatti seni cok iyi anliyorum bu konuda...
Fakat neden cocuk yaptin anlamis degilim !!! Benim evliligimdede cok buyuk sorunlar vardi esim pasifti ailesine bagimliydi (halende bagimli) aynen senin dedigin gibi annesi ve kiz kardesi hakaret ederlerdi tehdit ederlerdi bana sozlu saldirilarda bulunurlardi esimi benim uzerime salarlardi surekli hatta iftirada atarlardi temizligimede karisirlardi giyidigim kiyafetlere sacimin boyasini varasiya kadar dahada vs vs sucum olmadigi halde ben gidip o cirkef suratli kadinin elini operdim bunu esim yaptirirdi zorla ben istemedigim halde.
Esimde bana sen haklisin ama ne yapayim derdi agzini acmazdi yani. Annem o benim derdi onun tirnagi bile olamazsin sen derdi. On tane kadin degistiririm ama annemi degismem kimseye hic birseye derdi. Ve ne oldu kadin amacina ulasti yuvamiz dagildi. Ama yuce rabbim yanlarina kar birakmaz!!

Ailemde uzakta yasiyordu ve ben o sehirde tek basimaydim akrabam bile yoktu yine senin Allahtan amcan varmis.

Bende senin gibi evliligim sonunu goremedim birde ben ayni evde yasiyordum dusun artik. Artik cocugum olur diye korkuyordum ki olsaydi aldiramazdimda Allah korusun birde oyle bir ortamda etrafimda bu kadar kotu insanlar varken ben o cocugu nasil saglikli bir sekilde egitecektim ??? . Sirf cocuk olmasin diye ve esimin akli basina gelsin diye uzaklastim ayrildim hayatimdan def ettim.

Senin esin ozetle ailesine bagimli pasif ve hala olgunlasamamis bir insan !!! Onun sarilmalariymis sunlarmis bunlarmis hepsi palavra cnm inan. Karisina sahip cikamayan, ailesiyle ve yuva kurdugu insan arasinda iyi bir adalet iyi bir hukuk kuramayan bir erkekten ne hayir gelir. Birde hamilesin galiba keske yapmasaydin daha 1.5 yil olmus sen evleneli. esin degismedigi surece ailesinin lafina gittigi surece seni onlardan korumadigi surece nefrette edersin sogursunda ve bu evlilik hic bir zaman duzelmez.
Kendini neden ezdiriyorsun ??? onlar kim oluyoda sana hakaret etme cesaretinde bulunuyorlar ??? Iste boylesi insanlara eli masali bir gelin lagzim acayip sinir oldum Hem ailesine hem esine yazik yaaaa sana

Son düzenleme:
Valla ne diyorum o eşin olacak şahıs anlattıklarını anlamıyorsa sana laf edene yapıştır lafı. kayınbabana baba balkonum sizi rahatsız ediyorsa pis diye girip bakmayın buyur dediğim yerde oturun bi zahmet de.Valla bende çok yaşadım artık gözüm açıldı herşeyi aileme anlattım huzura erdim.Arkandayız boşan demeyiz ama yapamıyorsan kapımız açık çocuğunada bakarız dediler ya ölsemde gam yemem.Çalışıyorum ben onun rahatlığıda var.Karşılarında güçlü kadın gördüm mü dumur oluyor erkekler.Geri adım atıyorlar.Anası çok kıymetliyse çıkmasaymış eteğinin altından evlenecem diye.Kafasına sürekli bi aile olduğunuzu,sorumluluklarının çoğunun sana ve bebeğe kayması gerektiğini,ana hakkının üstünde kul hakkının olduğunu ve kul hakkıyla bi yere varamayacağını falan anlat.Hipnoz mu etmiş anası nedir.

Son düzenleme:
ayyy neler yasamıssın ya bırde hamilelik yasıyosun...el ustunde tutulman gerekırken anlamadım gıttı...haı eşinin ailesi böyle ama eşin neden arkadanda durmayıp senı korumamış...bu erkekler neden boyle acaba ailesine seslerini haklı yerdede olsa cıkaramıyorlar...
allah yardımcın olsun canım ya..

artık Incelediği yerden kopsun zaten ben de onlar gibi çirkef olmaya calicasam ben bi de üstüne kocamin sumsuklugune rağmen 1 buçuk sene dayandım sustum bakalım onlar ne yapacak

Canim sen bisileri asabilmissin ne güzel darısı bana da inşallah

Inan o kadar uzuldum ki. Ne sabir varmis nasil durabildin sessiz gorduler diye eziyorlardir Allah bilir acsaydin agzini yumsaydin gozunu. Onun gibi koca olmaz olsun zaten bir de dini katiyor araya terbiyesiz dinden bir haber olmali ki seni boyle ezdiriyor! Gece gece sinirlerim bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…