eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
zaten çok düşük limiti ödeyemeyecepim bir şey değil sadece taksit vb kolaylıkları için
Kaç bin limiti? Size tavsiyem kenara biraz nakit para saklayın. Siz yersiniz nakidi gerçi para hesabı tutamıyorsunuz, yememek için en güzeli kenara ufak bir altın yapın koyun bari. Adamdan hiçbir resmi güvenceniz yok, bırakırsa kartınızın borcunu öder kapatırsınız.

Eşim dediği kişi genç bir kız bulmuş öyle takılıyor işte. Başkasıyla evli olduğundan veya başkasıyla evli olmasa bile ayağına dolanmasın diye resmi nikah kıymıyor. Ayda bir gelip takılıyor. Muhtemelen adamın çevresinde kimse konu sahibini bilmiyor bile. Ne düğün ne kız isteme hiçbir şey olmadı. Konu sahibi kendi kendine evliyiz diyor

güzellik uzmanı + kalıcı makyaj uzmanı olduğum için çok şükür Allahıma avucumu yalayacağımı düşünmüyorum

Adam arada hesaba para atıyormuş ya ordan öderim diye düşündü metres bacı herhal
İnşallah karısınında kredi kartı hemde limitsiz vardır yoksada alır inşallahda sürünür pis herif
Ay yoktur yaaa bugün eşim internete düşmüş bi yeme içme hesabı gösterdi 280 bin TL. Pavyondan bi hesap, yok bayana viski yok bayana bilmem ne iyi düdüklemişler herifi, beter olsun dedim. Evdeki karısı iki bilezik istese mırın kırın ederler

güzellik uzmanı + kalıcı makyaj uzmanı olduğum için çok şükür Allahıma avucumu yalayacağımı düşünmüyorum
Ee o zaman elin adamından niye korkuyorsunuz kartı görürse diye? Görürse görsün param var mesleğim var gerekirse çalışır öderim diyebilirsiniz

Adam zengindir o yüzden kızın ailesi de para yiyordur oh Ortadoğu’da sıradan bir gün

nikahı olup çocuğu olan boşanma aşamasında adliyeden çok pedagoga uğradığıda oluyor maalesefki bu iş nikahın avantajlarından çok kişide bitiyor bence

Hakkin yok hakkin anlamiyor musun? Velev ki cocugunuz oldu. Adam istemezse cocugunu nufusuna almaz, yillarca babasi oldugunu ispatlamaya calisirsin. Muslugu kapattiginda trendyol favorilerinize bakakalirsiniz. Resmi nikahli esi olsaniz söke söke alirsiniz nafakanizi. Sizin gibi toy cocugu idare etmek kolaydir. 25-30larinda bir kadin agzindan girer, burnundan cikar.

annemin 2 dairesi bi miktar toprağı ve 50 küsür büyükbaş hayvanı var yalnız emekli maaşıda alıyor sigortasını babam ödediği için

düğün fotoğraflarımı atmamı istermisim tatlım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…