eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KylaJade

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
51
-48
20
kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok maddi durumumuz çok şükür iyi ama alışveriş yapmayı çok seven biriyim psramı hiç tutamıyorum eşimin hesabıma para attığı an bütün para aynı gece trendyol favorilerimde bitiyo kredi kartımda hiç olmadı daha önce hiç çıkarttırmamıştım banka kartımıda eşim çıkarttı
bazen almak istediğim şeyleri o an hesabımda para olmadığı için alamıyorum zamanı geçincede fiyatlaro artıyo o yüzden kendime kredi kartı çıkarttırmak istedim bi kaç ay önce teklif ettim aşim asla kabul etmedi gerek yok kredi kartı dertten başa değil falan diye ama ben dayanamadım 3-4 gün önce çok ani bir esereklenmeyle online kredi kartı başvurusu yaptım bugünde onaylandı ve inatla bankadan almak istiyorum dememe rapmen kartınız basılmasan adresi değiştiremeyiz dediler o sebeple ilkten ev adresimi vermek zorunda kaldım bugünde kartım onaylandı basım aşamasında
müşteri hizmetleri aynı şeyi söyledi basılmadan teslim alınacak yeri değiştiremeyiz diye
ve pazartesi günü eşim eve geliyor 9 gün beraberiz eşim evdeyken kartım eve geldin istemiyorum
nasıl bankadan teslim alacağımı belirtebilirim yani aslında çok uzattım özetle şunu sorucam kartımın basım aşaması bitince mesaj geliyormu ve ben mesajı gördüğüm gibi arasam bankadan teslim alma işini halledebilirmiyim
korkum şu ki kartımın basıldığı gün kuryeye verilme ihtimali varmı veya verilirse o kartı geri bankaya bıraktırabilirmiyim
görümcemin kartını bir kal ay önce muhtara bırakmışlardı kayınbabam da muhtarla kanka olduğu için görümcemin haberi yokken kartı almıştı görümcemde bi ton azar yemişti benimkinide vermezler umarım

maalesefki bazılarımzın yok imam nikahı mı kaldı yok kocandan mı korkuyosun vb. şeylerini inanın duymak istemiyorum lütfen beni linçlemeyin bu konularda kimseyi ilgilendirmiyor çünkü sadece konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Son düzenleme:
Nikâh kadını korumak için var nikah kiyilmamasinda ki sebep nedir alışverişi kartı dusunene kadar bir çılgınlık yapıp nikah yapsanız daha iyi olmazmiydi evet kimseyi ilgilendirmez ama hamile kalsanız adam ben vazgeçtim dese hiçbir hak idda edemezsiniz ne siz nede bebek lütfen hafife almayın şu işleri ya

Eşiniz değil öncelikle onda bir anlaşalım. İmam nikahının kanunlar karşısında sizi eş yapmaya yetmediğini üzülerek belirtmek isterim.
Öte yandan iş gereği değil resmi nikahlı karısının yanında olmak için 1 hafta sizinle vakit gecirebiliyor.
Kredi kartını da dağıtıma çıktığında adres güncelleyebilirsiniz diye biliyorum

Linç istemiyorsan neden kaç imam nikahlı olduğunu belirttin?

Kumasiniz herhalde?
9 gün nereye gidiyorum dedi karisina acaba?
Konuya gelecek olursak: ona neki? Alttarafi sevgilisiniz kredi kartiniz onu ne ilgilendiriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…