eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
düğün fotoğraflarımı atmamı istermisim tatlım
Metreslere düğün de yapıyorlar asdfgjk

Annemin arkadaşının kocası böyle kızıyla yaşıt biriyle evlendi düğün filan da yaptı

Annemin arkadaşı boşamadı adamı hırs yaptı

Annem arkadaşı için boşamazsa böyle yüz bulur adaM dedi

NEyse işte metres kız hala imam nikahlıyorum diye geziyor ortada

güzellik uzmanı + kalıcı makyaj uzmanı olduğum için çok şükür Allahıma avucumu yalayacağımı düşünmüyorum
İşsiz güçsüz eğitimsiz kızların köşe başı kuaförlerinde milletin kıllarını yolup sonra güzellik uzmanıyım demesi de moda oldu galiba herkes güzellik uzmanı maşallah. Kopyala yapıştır wordden çıkmış gibi sertifikasını alan uzmanım diye geziyor

annemle babamında yok mesela bizim ailemizde resmi nikahı önemsenmiyor eşimin ailesindede aynı şekilde
herkes bir olmuyor
Metres gördük de metres oglu metresi ilk defa görüyorum sülalece böyle gelmiş böyle gidiyor demekki

Nerden mesela?

Odtü, boğaziçi güzellik uzmanlığı bölümüne büyük bir başarı göstererek 14 yaşında mı girdin örneğin?
sektör hakkında gram bilginizin olmadığı o kadar ortada ki odtü boğaziçi değil stanford güzellik uzmanlığında okudum 15 yaşındaydım

kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok maddi durumumuz çok şükür iyi
Tabii muhakkak işinden dolayı bir hafta görüşüyorsunuzdur eşinden dolayı değil

Yalnız evli olup başkasıyla düğün yapanlar da var

Vardı burda valla okuyunca bir yaşıma daha girmiştim. Sevgilisi burdan bir üyeyi ailesiyle tanışmaya götürüyor. Sonra ortaya çıkmış ki adam evli??? Adam da ailesi de rezil ve iğrenç, evli adama genç bir kızla düğün yapacaklardı resmen. Şu ülkede ne manyak aileler var inanılır gibi değil

sektör hakkında gram bilginizin olmadığı o kadar ortada ki odtü boğaziçi değil stanford güzellik uzmanlığında okudum 15 yaşındaydım
İroniden anlıyorsun, espri de yapabiliyorsun. Yani beynin çalışmıyor değil, keşke daha önemli kararlar alırken de kullansaydın beynini. Ya da düpedüz trollsün, bilemiyorum.

Trollsen de pek yaratıcı bir konu değil, daha fazla ilginçlik eklemen lazım. Dayak, aldatma, tuhaf fantezi filan gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…