eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
annemle babamında yok mesela bizim ailemizde resmi nikahı önemsenmiyor eşimin ailesindede aynı şekilde
herkes bir olmuyor 👩‍🦳
:KK70: shshshshs önemsenmeyen nikah değil yalnız kadın hakları
Evde kapatma ol, çalışama, bir gecede parayı ye, hesap veremeden kart çıkartama, ortaya çıkmasından kork.
Aile boyu yaşadığınız cehaletin sonuçları mükemmel.
Bu arada bence konu gerçek değil çünkü kaotik bir sürü şey barındırıyor.

E iyi de adam zaten bu hafta kartın geldiğini görmese öbür ay ekstreyi görecek? Ha eşek gibi öder o ayrı metres işleri ucuza olacak işler değil
Adam arada hesaba para atıyormuş ya ordan öderim diye düşündü metres bacı herhal
İnşallah karısınında kredi kartı hemde limitsiz vardır yoksada alır inşallahda sürünür pis herif

Dağıtım adresini değiştiremezsiniz
Kredi kartınızın ödemesini neyle yapmayı düşünüyorsunuz geliriniz yokken?
çalılmıyorum ama her ay eşim para veriyor vermese bile çalışmak istesem çalışırım zaten güzellik uzmanıyım birikmiş paramda var ama onu harcamak istemiyorum eşimdende her an para istemem asla
taksit vb kolaylıkları için

çalılmıyorum ama her ay eşim para veriyor vermese bile çalışmak istesem çalışırım zaten güzellik uzmanıyım birikmiş paramda var ama onu harcamak istemiyorum eşimdende her an para istemem asla
Eşine(!) istediğin her an mesaj atabiliyor musun mesela :d

Özellikle belirttiğiniz şeyden linç alırsınız. İlgilenilmeyeceğini düşünüyorsanız durumunuzun o kısmını anlatmayıp sorunu yazarsınız ki ilgi çeksin istemişsiniz. Merak etmeyin o ilgi alaka yağacak birazdan sayfa sayfa buraya..

Evli olsaydınız yaptığınız habersiz borç işi (kredi kartı, kredi gibi) boşanma sebebi!
borcum yokki 😂kredide çekmedim aylık esktremi ödeyecek paramda çok şükür var sadece taksit vb olaylarından dolayı çıkarttırdım

adam başkasıyla resmi nikahla evli di mi hadi kabul et artık. Mesajlara ölü taklidi yapıyosun şu an

Neden ısrarla eşim diyorsunuz
O sizin eşiniz değil
Daha doğrusu onun eşi var ama o siz değilsiniz

nikahı olup çocuğu olan boşanma aşamasında adliyeden çok pedagoga uğradığıda oluyor maalesefki bu iş nikahın avantajlarından çok kişide bitiyor bence
Olayın ehemmiyetinin farkında bile değilsiniz diyecek birşey yok belli ki erkek arkadaşınız nikah istemiyor size yazık olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X