eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eee siz özellikle belirtmişsiniz imam nikahlı olduğunuzu,bize ne sizin özel hayatınızdan.

Özellikle belirttiğiniz şeyden linç alırsınız. İlgilenilmeyeceğini düşünüyorsanız durumunuzun o kısmını anlatmayıp sorunu yazarsınız ki ilgi çeksin istemişsiniz. Merak etmeyin o ilgi alaka yağacak birazdan sayfa sayfa buraya..

Evli olsaydınız yaptığınız habersiz borç işi (kredi kartı, kredi gibi) boşanma sebebi!

limiti zaten yüksek değil ve eşim hiç para vermiyor demedim farkındaysanız sadece aldığım şeyleri taksitlendirmek vb kolaylık sağlayacağı için çıkarttım

annemle babamında yok mesela bizim ailemizde resmi nikahı önemsenmiyor eşimin ailesindede aynı şekilde
herkes bir olmuyor
Çocuğunuz olursa? ‘Eşiniz’ 9 günlüğüne yanınıza gelirken kaza geçirip ölse nikah varsa ömür boyu maaşını alacaksınız, yoksa avucunuzu yalayıp Trendyol favorilerinize bakacaksınız
Sizce bu ufak bi fark mı?

İmam nikahi evlilik olmiyo,hocalar bile resmi nikah yoksa imam nikahi yapmiyor.Sizin hoca online egitmle mi imam olmus?
Ayda 1 gun ugruyosa eve yogunlastigi ailesi vardir ,bunu bilecek kadar bdv konusu okuduk sukur Metressin muhtemelen bacim.Ordan baslayalim once.

nikahı olup çocuğu olan boşanma aşamasında adliyeden çok pedagoga uğradığıda oluyor maalesefki bu iş nikahın avantajlarından çok kişide bitiyor bence

annemle babamında yok mesela bizim ailemizde resmi nikahı önemsenmiyor eşimin ailesindede aynı şekilde
herkes bir olmuyor
Muhtemelen annenizin işi gücü de yoktur. Dolayısıyla sigortası da yoktur. Babanız vefat edince emeklisinden yararlanamayacak, yani garanti sabit maaşı olmayacak. Taş mı yiyecekmiş? Kim para verecek, ondan bundan dilenecek mi?

nikahı olup çocuğu olan boşanma aşamasında adliyeden çok pedagoga uğradığıda oluyor maalesefki bu iş nikahın avantajlarından çok kişide bitiyor bence
Kusura bakmayın ama adamın ayda bir hafta sizinle kalması ve resmi nikahınız olmaması nedeniyle adamın başka biriyle resmi nikahlı olduğu ve sizin kuma olduğunuz akıllara geliyor

limiti zaten yüksek değil ve eşim hiç para vermiyor demedim farkındaysanız sadece aldığım şeyleri taksitlendirmek vb kolaylık sağlayacağı için çıkarttım

Bu sizin düsünceniz, ama realist degil. Ilk gün bitirdiginiz parayi gecelim, bunu da aliyim sonra öderim, bunu da aliyim sonra öderim diye diye millet borc batakligina düsüyor zaten. Cikarttiginiz kartin faiz orani ne kadar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…