Eşim...

Burcu ozturk

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
150
81
29
Merhabalar. Ben burcu 30 yaşındayım 11 aylık evliyim. Eşimle severek evlendik. Eşimin işi gereği onun memleketine taşınmak zorunda kaldık. Biraz maddi sıkıntılarımizdan dolayı aile binasında oturuyoruz. Seneye tainciyiz diye pek sorun etmedim. Çünkü kira vermiyoruz ev bizim oluyor. Eşimin iş yeri buraya 30 dk uzaklıkta her gün git gel yapıyor. Gelelim benim sorunuma. Ben eşimle pek vakit geçiremiyorum. 11 aylık evliyim toplasanız 2 defa oturup beraber film izlemedik. Oturup sohbet edemedik. İşten gelir daha ayakkabıları ayağında arkadaşları arar bunu. Uzerini değişir yemek yer gider. Gittigi yer de kahve. Durmadan okey oynuyor. Tm dedim gtsn işten dolayı kafası çok yoğun oluyor kafasını dağıtsın ama bir degil iki değil. Bir günden bir güne birlikte yalnız başımıza gezdigimizi ya da bir yemeğe gttigimizi görmedim. Bunu sürekli dile de getiriyorum yüzüne de vuruyorum. Bana karşı ilgili isteyken günde kaç defa arar evde bir şeyi eksik etmez ama nasıl desem arkadaşlar insanın ruhu aç olur ya öyle bir şey sanırım. Artik kafayı yemek üzereyim bu köyde kimseyi tanımıyorum hiç bir aktivite yok. Dışarı çıksam kimle çıkcm bir yeri bilmiyorum tek başıma da çıkamıyorum gündüzleri hava çok sıcak oluyor hamileyim bir şey olur diye de korkuyorum. Akşamları bari birlikte yürürüş yapalım diyorum akşam yemeğinde arkadaşları arıyor tamam gelin beni alın diyor hemen atlıyor arabaya gidiyor. Kaç defa kavga ettim bu yüzden. Böyle evlilik istemiyorum dedim. 2 gün düzeliyor üçüncü gün bir bakıyorum yine aynı. Ben demiyorum sürekli benimle olsun haftanın Bi kaç gününü bile bana ayırsa yeter. Diğer zamanlarda tabikide gitsin gezsin tozsun. Çünkü bende çok bunalıyorum evde tek başımayım sürekli. Annesiyle babasından başka gördüğüm hiç kimse olmuyor gün içerisinde. Artik gerçekten kafayı yiyecek duruma geldim. Dün akşam bile kahvede mesaj attım canim bugün erken gel de çıkalım bir yerlere gidelim dedim bana dediği şey şu Ali gelmiş köye yanımda şuan. Arkadaşlarla toplandık erken gelebilirsem eğer gelirim. O zaman önceliğin arkadaşların dedim. Aklımdan defalarca kez boşanmak geçti. Ama karnımda bu bebekle de kararsizim. Bazen çek git diyorum gerçekten elim kolum bağlı. Şimdi bazılarınız neden böyle erken çocuk sahibi olmaya karar verdin diyecekler kendim istedim bunu. Kendi kararımdi annelik duygusunu tutmayı çok istedim. Ben bundan hiç pişman değilim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar sizce ne yapmam gerekiyor bosansam yeridir diye düşünüyorum.

Boşanacağını hiç sanmam öyle bir havan yok. acilen şartmış gibi koşarak çocuk yaparken bunları düşünecektin zaten olmamış kocayı boşamaya cesareti olan çocuğu böyle bir ortama sokmamayı akıl eder. otur artık kendin bak çocuğa da , kendi kendine de evcilik oyna. Kayınailenle takıl.Başka bir cacık olmaz çünkü bu adamdan da. Kendin istedin madem çok memnunsun o zaman . Devam. Ne diyelim?

Merhabalar. Ben burcu 30 yaşındayım 11 aylık evliyim. Eşimle severek evlendik. Eşimin işi gereği onun memleketine taşınmak zorunda kaldık. Biraz maddi sıkıntılarımizdan dolayı aile binasında oturuyoruz. Seneye tainciyiz diye pek sorun etmedim. Çünkü kira vermiyoruz ev bizim oluyor. Eşimin iş yeri buraya 30 dk uzaklıkta her gün git gel yapıyor. Gelelim benim sorunuma. Ben eşimle pek vakit geçiremiyorum. 11 aylık evliyim toplasanız 2 defa oturup beraber film izlemedik. Oturup sohbet edemedik. İşten gelir daha ayakkabıları ayağında arkadaşları arar bunu. Uzerini değişir yemek yer gider. Gittigi yer de kahve. Durmadan okey oynuyor. Tm dedim gtsn işten dolayı kafası çok yoğun oluyor kafasını dağıtsın ama bir degil iki değil. Bir günden bir güne birlikte yalnız başımıza gezdigimizi ya da bir yemeğe gttigimizi görmedim. Bunu sürekli dile de getiriyorum yüzüne de vuruyorum. Bana karşı ilgili isteyken günde kaç defa arar evde bir şeyi eksik etmez ama nasıl desem arkadaşlar insanın ruhu aç olur ya öyle bir şey sanırım. Artik kafayı yemek üzereyim bu köyde kimseyi tanımıyorum hiç bir aktivite yok. Dışarı çıksam kimle çıkcm bir yeri bilmiyorum tek başıma da çıkamıyorum gündüzleri hava çok sıcak oluyor hamileyim bir şey olur diye de korkuyorum. Akşamları bari birlikte yürürüş yapalım diyorum akşam yemeğinde arkadaşları arıyor tamam gelin beni alın diyor hemen atlıyor arabaya gidiyor. Kaç defa kavga ettim bu yüzden. Böyle evlilik istemiyorum dedim. 2 gün düzeliyor üçüncü gün bir bakıyorum yine aynı. Ben demiyorum sürekli benimle olsun haftanın Bi kaç gününü bile bana ayırsa yeter. Diğer zamanlarda tabikide gitsin gezsin tozsun. Çünkü bende çok bunalıyorum evde tek başımayım sürekli. Annesiyle babasından başka gördüğüm hiç kimse olmuyor gün içerisinde. Artik gerçekten kafayı yiyecek duruma geldim. Dün akşam bile kahvede mesaj attım canim bugün erken gel de çıkalım bir yerlere gidelim dedim bana dediği şey şu Ali gelmiş köye yanımda şuan. Arkadaşlarla toplandık erken gelebilirsem eğer gelirim. O zaman önceliğin arkadaşların dedim. Aklımdan defalarca kez boşanmak geçti. Ama karnımda bu bebekle de kararsizim. Bazen çek git diyorum gerçekten elim kolum bağlı. Şimdi bazılarınız neden böyle erken çocuk sahibi olmaya karar verdin diyecekler kendim istedim bunu. Kendi kararımdi annelik duygusunu tutmayı çok istedim. Ben bundan hiç pişman değilim. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar sizce ne yapmam gerekiyor bosansam yeridir diye düşünüyorum.
Eee annelik duygusunu tatmak istediniz de, yarın öbür gün boşanmak zorunda kalsanız nasıl büyüteceksiniz tek başınıda o bebeği? Tamamen bencillik, bu hayatı siz seçmişsiniz. Diyecek bir şey yok.

Keşke hemen hamile kalmasaydın. Hatayi orda yapmışsın sen. Ben duzelcegini de pek sanmiyorum. Evlenmeden once hic mi renk vermedi.
Malesef evlenmeden önce hiç anlayamadım. Hiç renk vermedi. Evlenmeden önce bir sürü vaatte bulundu. Seninle pikniklere gideceğiz şunu yapcaz etcez hepsi boş cikti

Annelik duygusunu illaki tadardınız yani şart mı beraber bir çay içermediğiniz adamdan koştur koştur bebek 😒 bu daha fragman film gösterimini çocuk doğunca göreceksiniz.
Evde kendisi gün boyu çocukla uğraşırken herif dışarda arkadaşlarıyla gününü gün eder artıkın.

vaat veren hiçbir erkeğe güvenmemek gerekiyor daha bunu bugün bir arkadaşıma anlatmaya çalışıyorum. hiçbir söylediğini yapmaz çünkü. ne diyelim ki sana böyle evlilik olmaz çocuğu da yap hayatının içine et bakalım daha kaç konu açacaksın buraya. üzüldüm.

Evde kendisi gün boyu çocukla uğraşırken herif dışarda arkadaşlarıyla gününü gün eder artıkın.
İnşallah ani bir aydınlanma yaşayıp kendini ailesine verir ama çok zor. Konu sahibi için diyecek bir şey yok artık sağlıkla doğursun. Sözümüz yeni evliler ve genç kızlara. Mükemmel bir ilişki olsa bile çocuk fikrini öteleyin birbirinize doyun gezin, dolaşın. Bir kere anne baba olduktan sonra istediğin kadar gez baş başa çocuksuz zamanların yerini tutmaz. Yani sadece ilişkiyi sınayıp tanışmayı kastetmiyoruz ki. Gençlik, taze evlilik bir kere oluyor. Çocuk doğunca her şeyini çocuğa göre planlıyorsun.

Bi arkadaşımda öyle .. hesap öderlermiş boyna kaybedenler haftalık rahat 2000 harcarmıs ama kıza geldin mi param yok omu alma bunu alma diyor habire birbirlerine giriyorlar cocukları vsr kız cok bıkmış durumda.. duzelmek gibi bi seçenek yok cnkü zaten istemıyor sen ayak bagısın baktııgnda afedrrsn

Evlenmeden önce aradiginizda kahvelerde takilmiyormuydu 7/24?
Eger oyle yapiyorsaydi bu aliskanlik evlendikten sonra degisecegini sanmaniz yanlis olmus. Huylu huyundan vazgeçmez.

Pişmin diyilim kısmını okumamışım 🙄

Dünyaya gelecek çocuk pişman olacak ama. Size soracak bana neden bu ilgisiz moktan adamı baba olarak seçtin diye…
Böyle olacağını bende bilemezdim. Hamile kaldım adam o gün bugündür böyle. Hiç bir şey anlamadim bu işten madem değişecektn benim hayatımdan ne istedin.

Benim babam bu sekilde sürekli kahvede asla eve gelemz annemle bir yemeğe gittikleri çok nadir ikiside ayrı takılır. Ya annem gibi olacaksınız hiç takmayip kendi arkadaş çevrenizi kuracaksınız sabah akşam demeden sizde evde durmayacaksiniz. Yada bu durumu kabul edeceksiniz değişeceğini düşünmüyorum çünkü buna alışmış. Tayin isteseniz bile gidecek başka arkadaş cevreleri illaki olacak

Bi arkadaşımda öyle .. hesap öderlermiş boyna kaybedenler haftalık rahat 2000 harcarmıs ama kıza geldin mi param yok omu alma bunu alma diyor habire birbirlerine giriyorlar cocukları vsr kız cok bıkmış durumda.. duzelmek gibi bi seçenek yok cnkü zaten istemıyor sen ayak bagısın baktııgnda afedrrsn
bu tarz adamların amacı evde biri olsun istediğim zaman cinsellik yaşayayım yemeğim ütüm temizliğim yapılsın bende rahat rahat takılayım. bu kadar evlilikten beklentileri.

X