Eşim ve Kuzenimden Şüpheleniyorum... Acaba?

boncukx site kurallarından yada sitenin işleyişinden haberin yokmu canım senin? knouyu kapatmak moderatörlerin insiyatifinde..gerek görürlerse kapanır..aksi takdirde binlerce üye isterse bu topiğe yorum yazabilir..senin bi derdin varsa açarsın ilgili bölüme konunu onuda yorumlar,fikir alış verişi yaparız..konu içinde konu olmaz..bu konunun çok uzadığını ve baydığını düşünoyosan başka bi topiğe geç olsun bitsin..

Noluyo yawww, bir mesaj yazana kadar burası karışmış.
Hoppp Adana çık aradan.
Sen aklıma mukayyet ol Allahım. :ecrin_bebek:

:roflol::roflol::roflol:

ayy çatlıcam şimdi

derins iyi güldürdün beni yaa
senin köpeğini konuşmamızı istiyorsun demekki e oda güzell:smiley-cool:

boncukx yazıcaktımsırnaşık şey
bendede hatlar karıştı:roflol:

Maaşallah sizin kadar herşeyi çok iyi bilen, herşeyin doğrusunu bilen , kendini dört dörtlük gören birini görmemiştim. Ne kadar da süper bir insansınız böyle. Herkesi çok bilmişçesine eleştirecek kadarda yetkili görüyorsunuz kendinizi. Maaşallah. Söyleyelimde insanlar önce size sorup bu dertmi diye ondan sonra konu açsınlar. Hay Allahım ya :jeyyar:

boncuk kabak senin başına patladı iyimi kaydirigubbakcemile3

Sende bir sorun yok canım benim. Türkiye' nin bazı yörelerinde akraba evliliği normal o yüzden 2 kuzenin birbirine kardeş gibi bakmaması ihtimalide gayet yüksek. Abartmışsın diyenlerde o ailede gelin olsalar eminim onlarda senin gibi düşünür. Eşini uyardığın iyi olmuş. Kalkıpta kıza birşey söylesen ters bir tepkide alabilirdin. Umarım birdaha böyle bir durumla karşılazmazsın. :1hug:

neden . ben bu yorumu çok beğendim. hatta rep verecektim ama olmadı. başka sefere newlife artık...

hayatta hersey olablır ben asla guvenmem
benım teyzemın kızı benım erkek arkadasımla kaçıp evlendı
sımdı asla kendısıyle gorusmuyorum hatta esıme göz bıle koyabılır allah korusun
boyle ahlaksız ınsanlar heryerde var malesef

millet çatacak yer arıyo valla yine nerelere geldi mevzumirmirmirmir

canım o birazda seçtiğin erkeğin şerefine haysiyetine kalmış bişi diyorum ben doğru seçimler yapmak lazım

:mymeka: :mymeka:

bence boncukx köpeğini konu sahibinin şikayet ettiği kuzenin üzerine salsın.delikafadulden
sen sağ ben selamet:roflol:

bu kadar pembe bulutlarda dolaşmayın lütfen...
etrafımızda neler oluyor, hiç mi duymuyosunuz.. :1no2:
16 yaşındaki bir genç kıza bebe demişsiniz...
16 yaş tam bir ergenlik dönemi, tam deli çağıdır... o yaşta herşey merak edilir, gözünün kara olduğu yaşlardır...
hele ki aileden disiplin bile görmediği, nasıl oturup kalkacağını bile öğrenmemiş bir genç kızdan açıkçası herşeyi beklerim ben.....

canım o birazda seçtiğin erkeğin şerefine haysiyetine kalmış bişi diyorum ben doğru seçimler yapmak lazım

:mymeka: :mymeka:

canım cok haklısın ama ınan bana kuzenım daha ahlaksız
cunku seneler once buyuk teyzemın kızının sevgılısınıde elınden almıstı

şu yazınızı bir daha okuyun isterseniz....

--Sayın yolcularımız uçağımız Geyik Adasına doğru havalanmıştır, kemerlerinizi bağlayınız,

KK havayolları olarak keyifli yolculuklar dileriz..

Kaptan Pilot Deniz Güneş..

canım cok haklısın ama ınan bana kuzenım daha ahlaksız
cunku seneler once buyuk teyzemın kızının sevgılısınıde elınden almıstı

anam onda baştan yamukluk varmış kusura bakmada :mymeka: dikkatli olmak gerek :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…