Eşim ve Kuzenimden Şüpheleniyorum... Acaba?

boncukx site kurallarından yada sitenin işleyişinden haberin yokmu canım senin? knouyu kapatmak moderatörlerin insiyatifinde..gerek görürlerse kapanır..aksi takdirde binlerce üye isterse bu topiğe yorum yazabilir..senin bi derdin varsa açarsın ilgili bölüme konunu onuda yorumlar,fikir alış verişi yaparız..konu içinde konu olmaz..bu konunun çok uzadığını ve baydığını düşünoyosan başka bi topiğe geç olsun bitsin..

yok balkonda dursun yok saklayalım gidince çıkartırız falan......onları da seviyorum aslında gerçekten kırmak istemiyorum ama benim evime gelen insan bunu bilerek gelsin istiyorum yada gelmesin sinirlerim bozuluyor. bu aradada oturdukları yerde oturup kalkıp gitseler yine iyi oda oda bakmadan gitmezler her yere eve yeni taşındık ya hem benim sınırlarım son derece çiğneniyor hem daha fazlası isteniyor .geçen bi tanesi dan diye odaya dalınca gördü tabi kızı köpek evde haram diye başladı.ayrıca cinsi küçük terrier bu sahibini yiyenlerdenmi diye soruyo yaa gülermisin ağlarmısın. yok artık dedim içimden........

Noluyo yawww, bir mesaj yazana kadar burası karışmış.
Hoppp Adana çık aradan.
Sen aklıma mukayyet ol Allahım. :ecrin_bebek:

Arkadaşım senin kafan iyi mi?:1shok:
bize ne senin köpeğinden,kuşundan..
ayrıca hangi konuya yorum yazacağımıza,yazmayacağımıza sen mi karar veriyorsun?
haklı olduğu yerler olduğu kanaatine varınca,bize kapatma emri mi veriyorsun?
ne enteresan bir hal almış burası ya!

o konuyu kapatın,kızın üstüne gitmeyin,benim köpeğim var onunla ilgilenin diyor,hasbinallah!

:roflol::roflol::roflol:

ayy çatlıcam şimdi

derins iyi güldürdün beni yaa
senin köpeğini konuşmamızı istiyorsun demekki e oda güzell:smiley-cool:

Konu sahibi arkadaşım; Kocam ve kuzeninden şüpheleniyorum diye konu açan sensin..yanlış oturdu,bilgisayarıyla oynadı,özledinmi diye sordu diye 15 yaşındaki kuzenle eşinin arasında ilişki olduğunu sanan ve iyi niyet köprülerini en baştan yıkan da sensin..şimdi insanları yapıcı olmamakla suçluyosun..sen çok yapıcı olduğun için hem eşinden hemde 15 yaşındaki kuzeninden şüphelendin dimi canım? bide yorum yazanların özel hayatlarında yaşadıkları ama dillendiremedikleri sorunlarından kaynaklanan hırslarını senden çıkardıklarını iddia ediyosun..bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..yapıcı ol biraz canım benim:ecrin_bebek: mesela kuzenle konuş..sen ondan büyüksün..akıl ver..büyüklerin yanında böyle oturma canım de..ayıp olduğunu hoş olmadığını söyle..eşinede genç bi kız odandayken gidip o odada uyuma ,ya onu çıkar yada sen girme de (rahatsız oluyosan)..kuzendende eşinden de şüphelenip bu kadar yıkıcı davranma..a.s.

Maaşallah sizin kadar herşeyi çok iyi bilen, herşeyin doğrusunu bilen , kendini dört dörtlük gören birini görmemiştim. Ne kadar da süper bir insansınız böyle. Herkesi çok bilmişçesine eleştirecek kadarda yetkili görüyorsunuz kendinizi. Maaşallah. Söyleyelimde insanlar önce size sorup bu dertmi diye ondan sonra konu açsınlar. Hay Allahım ya :jeyyar:

boncuk kabak senin başına patladı iyimi kaydirigubbakcemile3

Bütün yorumlara tek tek teşekkür ediyorum a.s

Eşime sadece o akşam söyledim... Onu da uyarı niteliğinde söyledim. "Muhtemelen kimse sana daha önce böyle birşey söylemedi ama ben orada rahatsızlık duydum... Kız zaten cahil, cahil olmasa böyle oturmaz... Ama sen de haline tavrına dikkat et... Bunu sana kız eğitimsiz olduğu için söylüyorum" dedim. Bir daha da hiç açmadım konuyu... Açmam da...

Kızı ne yaparsa yapsın uyaracağımı zannetmiyorum. Orada kızın annesi abisi var. Gerçi abisi çok küçük, annesiyle de 5-6 yaş farkımız var... Ama ben düzgün otur desem, birisi de sana mı düştü dese, o anı yaşamak istemem...

Belki de bu kızın olayı biraz dışa vurmam oldu ama genel olarak galiba kayınvalidemlerle uyum zorluğu çekiyorum... Pek bir garipsiyorum... Bazen deli gibi öfkeleniyorum... benneyaptımki

Sonuçta eşime de güvenmek istiyorum. Ama bazen dayanamıyorum. Eşimde sonuçta bir erkek... Ve beğenilmeye, ilgi duyulmaya dayanamayan biri... Yarı güven yarı güvensizlikle çoğu zaman kafam karışık bir halde ben de yuvamı korumaya çalışıyorum kendimce...:çok üzgünüm:

Sınırlarım önceden o kadar netti ki... Ama yeni aile yani kayınvalidemler; onlarda normal olan şeyler, yetiştirilme tarzım... Eşimin bazen verdiği bazen veremediği güven... Herşey artık birbirine girdi...senağlama

Sende bir sorun yok canım benim. Türkiye' nin bazı yörelerinde akraba evliliği normal o yüzden 2 kuzenin birbirine kardeş gibi bakmaması ihtimalide gayet yüksek. Abartmışsın diyenlerde o ailede gelin olsalar eminim onlarda senin gibi düşünür. Eşini uyardığın iyi olmuş. Kalkıpta kıza birşey söylesen ters bir tepkide alabilirdin. Umarım birdaha böyle bir durumla karşılazmazsın. :1hug:

Maaşallah sizin kadar herşeyi çok iyi bilen, herşeyin doğrusunu bilen , kendini dört dörtlük gören birini görmemiştim. Ne kadar da süper bir insansınız böyle. Herkesi çok bilmişçesine eleştirecek kadarda yetkili görüyorsunuz kendinizi. Maaşallah. Söyleyelimde insanlar önce size sorup bu dertmi diye ondan sonra konu açsınlar. Hay Allahım ya :jeyyar:

neden . ben bu yorumu çok beğendim. hatta rep verecektim ama olmadı. başka sefere newlife artık...

hayatta hersey olablır ben asla guvenmem
benım teyzemın kızı benım erkek arkadasımla kaçıp evlendı
sımdı asla kendısıyle gorusmuyorum hatta esıme göz bıle koyabılır allah korusun
boyle ahlaksız ınsanlar heryerde var malesef

millet çatacak yer arıyo valla yine nerelere geldi mevzumirmirmirmir

hayatta hersey olablır ben asla guvenmem
benım teyzemın kızı benım erkek arkadasımla kaçıp evlendı
sımdı asla kendısıyle gorusmuyorum hatta esıme göz bıle koyabılır allah korusun
boyle ahlaksız ınsanlar heryerde var malesef

canım o birazda seçtiğin erkeğin şerefine haysiyetine kalmış bişi diyorum ben doğru seçimler yapmak lazım

:mymeka: :mymeka:

arkadaşlar size yeni bi konu söyleyeyim bide bunu tartışalım hemde bu konu kapansın bence artık kadının üzerine daha fazla gitmeyelim haklı olduğu yerler de var.
kayın validem ve kayın pederim hacı.benimse evimde minik bir köpeğim var onlar başka bir şehirdeler ama hac dan sonra bize geldiler bir hafta 10 gün önce gelen giden yemekli misafir buradada akrabaları çok çünki.ya yemek memek falan hizmet hiç sorun değil gözümde değilde şu benim kıza yapılan muamele çok canımı sıkıyor.

bence boncukx köpeğini konu sahibinin şikayet ettiği kuzenin üzerine salsın.delikafadulden
sen sağ ben selamet:roflol:

kız 16 yaşında bir çocuk ve eşinizin kuzeni ayrıca.

eşinizin sülalesinde geçmişte kuzen evlilikleri olmuş diye kardeşi yaşındaki kız çocuğundan şüphelenmeniz çok ayıp.

16 yaş nedir ki ya bebe bu kız.kızın eşinize 'beni özledin mi' demesinde de şüphlenecek bir şey yok babası yanında olmadığı için kendisinden yaşça epey büyük olan kuzenini bir genç baba gibi de görüyor olabilir öyle görmese bile eşinizin o nun abisi azıcık şımarıklık yapmak istemiştir abisine ne var bunda?

böyle şeyler düşünmek kurgulamak hiç hoş değil

bu kadar pembe bulutlarda dolaşmayın lütfen...
etrafımızda neler oluyor, hiç mi duymuyosunuz.. :1no2:
16 yaşındaki bir genç kıza bebe demişsiniz...
16 yaş tam bir ergenlik dönemi, tam deli çağıdır... o yaşta herşey merak edilir, gözünün kara olduğu yaşlardır...
hele ki aileden disiplin bile görmediği, nasıl oturup kalkacağını bile öğrenmemiş bir genç kızdan açıkçası herşeyi beklerim ben.....

canım o birazda seçtiğin erkeğin şerefine haysiyetine kalmış bişi diyorum ben doğru seçimler yapmak lazım

:mymeka: :mymeka:

canım cok haklısın ama ınan bana kuzenım daha ahlaksız
cunku seneler once buyuk teyzemın kızının sevgılısınıde elınden almıstı:kızgın:

şu yazınızı bir daha okuyun isterseniz....

--Sayın yolcularımız uçağımız Geyik Adasına doğru havalanmıştır, kemerlerinizi bağlayınız,

KK havayolları olarak keyifli yolculuklar dileriz..

Kaptan Pilot Deniz Güneş..

X