Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Erkeklerin yengeleriyle boyle asalakca samimi olmalari beni de tiksindiriyor. Ne bu boyle sabah aksam iletisim halindeler.
Kur whatsap grubu mesajlari herseyi herkese yolla. Sen de gururlu ol o adamdan sonsuza dek ayril. Ilerde duyarsin kocanla yengen kacarlar.

Günaydin kizlar kac gündür cok büyük bi derdim var ve kimseyle bu durumu konusamiyorum en son bu forumu buldum ve icimi dökmek ve düsüncelerinize ihtiyacim var lütfen sonuna kadar okuyun.

Ben bir aylik evliyim aslinda iliskim ve evliligim cok güzel illerliyordu beni seven sahio cikan deger veren bi Es bi hayat arkadasim var saniyordum..herneyse konuya gecelim.. esimle yengesi cok iyi anlasiyor iki arkadas gibi herseyi paylasiyor konusuyor esim 28 yasinda yengrsi de 35 falan mis kendisini daha hic görmedim cünkü yengesi türkiyede yasiyor biz almanyada..bunlae okadar samimi ki.. gittim gecen esimin telefonda yengesiyle bütün yazismalari okudum..cünkü süphem vardi kadin aksamlari bile ariyordu her gün yazisiyorlar ve bu beni con rahatsiz ediyordu esime de dedim o da bana o dayimin karisi tek arkadasim.. ve okuduklarima okadar sasirdim ki o yengesi olcak kadin beni okadar kötülemis ki okadar kltü seyler yazmis ki ve esim olcak insan buna izin vermis..biz nisanliyken ben ve ailem damat evine gittik ordanda hep beraber yatak odasi almaya gidilcekdi.. yatak odasi hersey alindikdan sonra esim hemen gidip anlatmis yon sukadar parayi yatak odasini aldik sunu yapdik bunu ettik yengesi de orda cok pahaliymis amannn bosber alsinlsr demis...istemede esim olcak insan hep ydngrsine yazmis simdi geldik kahve iciyoruz her adimini yengrsine yaziyor.. yengrsi demis ki bu kiz cok sisman degilmi ya yanina yakismiyor gibi laflar.. esim ev aldi ve babasi bunu söylemisdi ev aldi ev düzcek diye.. sonra yengrsi diyorki nesen baban o ebi söyledi sakin söyleme senin diye o ev belli olmaz o evi isterler senden diye.. esimde ordan o evi kimseye vermez kimse karisamam gibi laflar etmis.. ya biz senin evine ne yapcaz? Hic bir zaman gözüm onun evinde degildi ve söyle birsey var ev alindi evet ama icini biz beraner düzdük hersey beraber alindi..herneyse buna da tamam esim bana taki almis yengrsine gösteriyor.. yengeside niye taki alfin kac gün tskcak onu gidip o parayi dügüne yatirsaydin diyor.. esimde ordan simdi alayimda illerde zaten hic birsey alamam bide gülücükler yolluyor.. illerde sana taki almisdim derim diyor benden eger birsey isterse diyor.. kadin gelinligie bile niye kiralamadin bu kiz salak mi gifio gelinlik aliyor bi gün giycek parana yazik gibi laflar esimde hatira kalcakmis ha ha ha diye cevap vermismmmeee? Damatligi neden kiralik almadin diye sormadi ? Bide esime diyor ki bu kiz seni avcunun icune almaya caliscak her dedigini yspdirmaya caliscak sakin istedigini yapma bi b.....k yapamah o sana..veya hakimda birsey anlatinxa esim hep b.....kkkkk yazmis ben ve esim öncrden bit kac ay ayrilmisdik ve o sürecde esim baskasiyla tanismis ve inanin bana sadece yengem israr etti icin tanisdim dedo 1 haftalik birseydi sevmiyorum istemiyordum diyordu..ama öyle degilmis iste kiza gidip saat almis o saato yengesi ve esim o kiz olsun diye baya cabalamislar ama esim sonradan o kizi istemiyorum demis..yengesi de gözünü kapat ve git evlen demis ama söyle birsey var esim hep ona o kizi seviyorum istiyorum cok iyi biri aramoz cok iyi gibi cümleler kurmus ilk basda ve bana gelince hep yengewine karsi beni istemedigine aslinda baskasini isresigini ara sira yenge kiz yokmu oralarda tipi düzgün olan yazmis yengesi buraya gel bi kiz var bakmaya gideriz demis.. yani hem benimle konusuyor hem kiz ara diyor hem beni istemedgini hatta dügüne yakindan ikide bir dügün olsa da bitse kiz tarafi cok sosyette bir görsen diyor utanirsin ben bile utqndim diyo nasil oyniyorlae gibi laflar.. ya daha con laflar var bide demis ki ben dügün falan yapamicam param yok evlenecekse böyle evlensin.. gidip bunu anneme niye diyememis? Anneme de dügün yapcak eb güzel gelinligi alcagini dedi.. yengewine karsi hep beni istemeeigini ve sevmewigini göstermis.. ben bu adamdan sogudum ve gidip hersey anlattim.. kavga ettik ayrilma noktasina kafar geldi.. ne yapcagimi bilmiyorum.. o yengenle görüsmicen dedim ya siz ne yapardiniz ayrilirmiydiniz? Anneme anlattim o da yengesi yüzünden ayrilma diyor evlendikren sonra kötü birsey demediyse ayrilma diyor ne yapcagimi bolmiyorum lütfen yardim edin
Yengenin bariz kocanda gözü var
Sana karşı dolduruyo kocanı
Eşinde az şerefsiz değil hani

Hayır bence eşle yenge dahil olmamalı gruba
Müdahele edebilirler
Onları dahil etmeden atacak sonra onlara telefonlar yağacak onlar sonradan öğrenmeli önce bi dayı kv falan öğrensin tüm sülale

Kesinlikle bu yapılmalı. SS'ler atılıp ayrılıyorum bu adamdan denmeli. Ya 1 aylık evlilik geri zekalı herif neden evlendin o zaman. Ya ben çok sinirlendim resmen :sinirli::sinirli:

Sıkıntı esinde ya seni sevmiyo yada karaktersizin teki hayatında kim olursa olsun onuda yengesine kötülüyebilecek karakterde sizinle ilgili bir durum değil..şöyle söyliyim benim eşim beni değil yengesine kötülemek anne babasına bile laf ettirmez..ne yapıyım diosan al adamı karşına bunlar ne böyle diye hesap sor sonra ara yengeyi ağzına geleni söyle hiç kibar olma bacım boşver kibarligi güzelce hesap sor ikisinde..eşinin telinden yengenin numarasını sil ama önce mesajların resmini çekip sakla sonra eşine bayramdan bayrama görüşürsunuz de eğer bi daha mesajlasirsan bu mesajları dayina atarım de gerekirse ayrıl gitsin bu kişiliksizden

O yengenin ben agzina.... serefsiz kadin. Vallah bana yapilmis gibi sinirlendin.
O yengenin Kocasini bul ve hersryi anlat. Yuvami bozdu de.

Günaydin kizlar kac gündür cok büyük bi derdim var ve kimseyle bu durumu konusamiyorum en son bu forumu buldum ve icimi dökmek ve düsüncelerinize ihtiyacim var lütfen sonuna kadar okuyun.

Ben bir aylik evliyim aslinda iliskim ve evliligim cok güzel illerliyordu beni seven sahio cikan deger veren bi Es bi hayat arkadasim var saniyordum..herneyse konuya gecelim.. esimle yengesi cok iyi anlasiyor iki arkadas gibi herseyi paylasiyor konusuyor esim 28 yasinda yengrsi de 35 falan mis kendisini daha hic görmedim cünkü yengesi türkiyede yasiyor biz almanyada..bunlae okadar samimi ki.. gittim gecen esimin telefonda yengesiyle bütün yazismalari okudum..cünkü süphem vardi kadin aksamlari bile ariyordu her gün yazisiyorlar ve bu beni con rahatsiz ediyordu esime de dedim o da bana o dayimin karisi tek arkadasim.. ve okuduklarima okadar sasirdim ki o yengesi olcak kadin beni okadar kötülemis ki okadar kltü seyler yazmis ki ve esim olcak insan buna izin vermis..biz nisanliyken ben ve ailem damat evine gittik ordanda hep beraber yatak odasi almaya gidilcekdi.. yatak odasi hersey alindikdan sonra esim hemen gidip anlatmis yon sukadar parayi yatak odasini aldik sunu yapdik bunu ettik yengesi de orda cok pahaliymis amannn bosber alsinlsr demis...istemede esim olcak insan hep ydngrsine yazmis simdi geldik kahve iciyoruz her adimini yengrsine yaziyor.. yengrsi demis ki bu kiz cok sisman degilmi ya yanina yakismiyor gibi laflar.. esim ev aldi ve babasi bunu söylemisdi ev aldi ev düzcek diye.. sonra yengrsi diyorki nesen baban o ebi söyledi sakin söyleme senin diye o ev belli olmaz o evi isterler senden diye.. esimde ordan o evi kimseye vermez kimse karisamam gibi laflar etmis.. ya biz senin evine ne yapcaz? Hic bir zaman gözüm onun evinde degildi ve söyle birsey var ev alindi evet ama icini biz beraner düzdük hersey beraber alindi..herneyse buna da tamam esim bana taki almis yengrsine gösteriyor.. yengeside niye taki alfin kac gün tskcak onu gidip o parayi dügüne yatirsaydin diyor.. esimde ordan simdi alayimda illerde zaten hic birsey alamam bide gülücükler yolluyor.. illerde sana taki almisdim derim diyor benden eger birsey isterse diyor.. kadin gelinligie bile niye kiralamadin bu kiz salak mi gifio gelinlik aliyor bi gün giycek parana yazik gibi laflar esimde hatira kalcakmis ha ha ha diye cevap vermismmmeee? Damatligi neden kiralik almadin diye sormadi ? Bide esime diyor ki bu kiz seni avcunun icune almaya caliscak her dedigini yspdirmaya caliscak sakin istedigini yapma bi b.....k yapamah o sana..veya hakimda birsey anlatinxa esim hep b.....kkkkk yazmis ben ve esim öncrden bit kac ay ayrilmisdik ve o sürecde esim baskasiyla tanismis ve inanin bana sadece yengem israr etti icin tanisdim dedo 1 haftalik birseydi sevmiyorum istemiyordum diyordu..ama öyle degilmis iste kiza gidip saat almis o saato yengesi ve esim o kiz olsun diye baya cabalamislar ama esim sonradan o kizi istemiyorum demis..yengesi de gözünü kapat ve git evlen demis ama söyle birsey var esim hep ona o kizi seviyorum istiyorum cok iyi biri aramoz cok iyi gibi cümleler kurmus ilk basda ve bana gelince hep yengewine karsi beni istemedigine aslinda baskasini isresigini ara sira yenge kiz yokmu oralarda tipi düzgün olan yazmis yengesi buraya gel bi kiz var bakmaya gideriz demis.. yani hem benimle konusuyor hem kiz ara diyor hem beni istemedgini hatta dügüne yakindan ikide bir dügün olsa da bitse kiz tarafi cok sosyette bir görsen diyor utanirsin ben bile utqndim diyo nasil oyniyorlae gibi laflar.. ya daha con laflar var bide demis ki ben dügün falan yapamicam param yok evlenecekse böyle evlensin.. gidip bunu anneme niye diyememis? Anneme de dügün yapcak eb güzel gelinligi alcagini dedi.. yengewine karsi hep beni istemeeigini ve sevmewigini göstermis.. ben bu adamdan sogudum ve gidip hersey anlattim.. kavga ettik ayrilma noktasina kafar geldi.. ne yapcagimi bilmiyorum.. o yengenle görüsmicen dedim ya siz ne yapardiniz ayrilirmiydiniz? Anneme anlattim o da yengesi yüzünden ayrilma diyor evlendikren sonra kötü birsey demediyse ayrilma diyor ne yapcagimi bolmiyorum lütfen yardim edin
Eski sevgilim byleydi gercekten abisinin eşi olacak kız nişanlıyken bekar evine gidip kalıyrdu sevgilimin, sürekli mesajlasıyolar sevgilimin tüm arkadaslaını tanıyor onlarla görüşüyordu, sonra evlendiler abisiyle kız hala arıyor sevgilimi dertleşiyor ya gercekten anlatamam o hissi ama kadınlar hisseder aralarında yanlış bir bağ vardı. Hatta anneme hic bahsetmemiştim aileler tanıştığında annem gittikleride demişti ki kızım bu oğlanın yengesiyle aralarında bi elektrik var. Cünkü konusurken habire sevgilimin dizine filan dokunuyordu hep ikisi esprileşip gülüyordu. Hiic uzatmadım hislerime güvenip ayrıldım. Benden sonra memleketinden bi kızla cıkmıs faceten stalklarken bir gördüm ki kız bu ikisi icin ağzına geleni yazmıs sizin aranızda ilişki var diye bas bas bağırıyor antepe giremeyeceksiniz reziller diyor! Kısacasıı sendeki durum illa aralarında ilişki olmasa da olur ama hislerin bir yanlışlık var diyorsa vakit kaybetme git derim.

Eşin ikili oynuyor şuan.Yengene nedense karıma değer vermiyorum imajları çizmeye çalışmış.Nedenini çok anlamadım yani aklınca havalı davranmış.Yengeyle görüşmesin bundan sonra.Ben olsam eşime yengene eşim konuşmalarımızı okudu artık görüşmemizi istemiyor o yüzden görüşmeyelim bundan sonra yazdırırdım.Sonra da yoluma bakardım

Bence sorun eşinizde.
Yenge bulmuş safı istediğini söylüyor eşinize o da buna izin veriyor.
Pardon da sen kimsin? Dış kapının mandalı.
Güveninizin kırılması çok normal - eşinize bu ne diye sordunuz mu? Ben direk sorardım.

Savunmadi yanlis olsugunu kabul etti ama onlsr sadece öyle yazilan seyler dedi seninle kavga edincr sinitle öyle yazdim ben dedi yazdiklarimin hic bir anlami yok dedi.. sevmedigim bir insanle neden evleneyim mutsuz olayim dedi ben seninle mutluyum hic mi görmedin anlamadin sevgimi bu bir ayds diyor ama inanmiyorum hersey yapmacik geliyor.. yengesi o kizls olursan beni unut demks.. ben o yengryi cok kötü ellemek istiyorum onunds iki tane kizi var.. o kadini arasam olur mu? Icim cok dolu ona karsi
sana sirilendim ondan onunla konuştum - bana ilgi göstermedim ondan aldattım - ikisi de aynı bahaneler.
Nerden bakarsanız bakın - yanlış.
Dayının bu konuşmalardan haberi var mı? Bence dayı ile görüşün. ona bu yazışmaları gösterin.

Ayriliyoruz esyalarini topla ve git dedi.. böylr koca olmaz olsum
bu ıste bır tuhaflık var
sız ekran goruntulerını aldım dedınız ama aldıgınıza emın mısınız
normalde suan sızın zaten evı coktan terk etmıs olmanız esınızın de donun dıye ısrar kıyamet ozurlerını havada ucusturması ıkna etmesı gerekırken sıze gıt dıyorsa bunun sonu sızın onlara ıftıra atmanıza kadar gıdecek demek kı,
kıskanıyor ıftıra atıyor dıyecek kendı aılenız bıle belkı sızde hata bulacak

daha neyı beklıyorsunuz gercegı ortaya cıkarmak ıcın anlayamadım tuhaf bu sakinliginiz ve adamın kovmasını beklemenız

Dayıya mesajları atın. Deyin ki bir daha benimle muhatap olmasın. Eşinize de deyin ki 'hangi yüzüne konuşacağımı bilemiyorum ama bir daha o yengenle benşm hakkında konuşursan defol git bu evden. O yengenşn ne evine giderim ne evime gelir yolda gördüğünde bile kafasını çevirsin.'

Eşiniz mesajlarda size bo.k diyor ya b.ok.
Boyle es olmaz olsun.
Yengeden cok eşinize kizdim, esiniz pisligin önde gideni.
Kendi karisina camur atacak, baskasina kotuleyecek kadar şeref yoksunu.
Esiniz yengesine aşik, aksini kimse bana inandiramaz.

Yengeniz yem atsa eşiniz hemen atlar.
Mesajlari mutlaka o dayiya atin.

Eşiniz mesajlarda size bo.k diyor ya b.ok.
Boyle es olmaz olsun.
Yengeden cok eşinize kizdim, esiniz pisligin önde gideni.
Kendi karisina camur atacak, baskasina kotuleyecek kadar şeref yoksunu.
Esiniz yengesine aşik, aksini kimse bana inandiramaz.

Yengeniz yem atsa eşiniz hemen atlar.
Mesajlari mutlaka o dayiya atin.
O b.k deryasinda bogulsun bu eş,o fesat yenge de.Bir kadin kendi coluk cocugu ,eci yuvasi,kocası dururken kocasınin yegeninin evlenecegi kadina nasil bu kadar fesatlanir.Allah yanlarina koymasin.Konu sahibi ,lütfen ezdirme kendini bir dakika bile.Sen bu b.k insanları hic haketmiyorsun.

X