Eşim ve ailesi

Ben düğün için kolye istemiştim. Bir diğer küçük eltime almamışlar. Sen de aynı gelinsin senin farkın ne ki alalım?
Siz saygısızlık örneği olarak bunu yaşıyorsanız, buluttan nem kapıyorsunuz demektir. Birde üstüne eşinizi sürekli onu dediler, bunu dediler diye darlarsaniz mutlu ola ihtimaliniz yok.
Buraya küfür yazmam uygun olacağını düşünmüyorum. İlk defa buradayım. Nasıl yazabilirim?
Size küfür mü ettiler? Konuya şüphe, saygısızlık yazdınız ama sonrası hakaret, küfür diye artarak devam ediyor. Biraz daha devam edersek şiddet falan da yazacaksınız.

Size eltinizi kötüleyen insanlar zaten dedikoducudur muhtemelen. İççlerinden gelip kolye alsalardı iyiydi ama kolye alın diye niye dile getirdiniz ki? Ağızlarından bal damlayacak insanlar değiller demek ki belli.
Düğün için istedim, onlarda büyük bir şey zannetmiş. Halbuki günlük takabileceğim bir şey istemiştim. Özellikle dile getirmedim. Eşim sordu.

Olabilir, Bana eltimi kötüleyip sonrasında böyle bir şey denmesi garip. Hikaye uzun net ve kısa cevaplar vermeye çalışıyorum. Ki keza eltimde seni bana kötülediler demişti.

Eltiyi kötülemeleri sana kolye almaları saçmalığını desteklemez, her geline aynı takı alınır ki adaletsizlik olmasın.

Ooooo sizin koca tirt, altınları hiç etmiş,ama sizinle sidik yaristirma derdinde .Ailesini boşverin bu adam çok başınızı agritir.Cocugu uzun süre düşünmeyin hatta rafa kaldırın,ailesinden önce kocaya odaklanın sıkıntı orda .....

Yaşadıkların yaşayacaklarının teminatı. Parmak kangren olmuşsa kolu tehlikeye atmadan kes gitsin.

Affedersiniz bir *r*spuluk yapmadığım kaldı yani. İç çamaşırımdan varana kadar her şeyde bir kulp buldular.
İç çamaşırınızin neyine laf ettiler? Düğün alışverişi adı altında insanlara çamaşır aldırirken sorun yok ama çok hassas olanlar donunu da kimseye aldırmasın.
Ben sizin olayları farklı algılayıp, anlattığınız düşünüyorum.

Tüm yaşananları 10dk içerisinde dökmem mümkün mü? Hakaret ettiklerini zaten yazmıştım.

Ben de tam bu yüzden boşandım eşimin ailesi ile benim aramda köprü kuramayışından onlara en ufak bir şey diyememesinden ve dedikodularımı yapmaları yüzünden boşanmak çok zor bir süreç benim için öyle oldu ama bu yapilanları da kaldıramadım. Eşiniz arkanızda duruyorsa biraz da olsa belki onu yönlendirirsiniz bırakın o da sizin ailenizle gorusmesin siz rahat edin de. Ama hep onlar haklı diyorsa eş kişisi bu de çekilecek gibi değil..

Ne yani 3. Evliliği bir takı isteme hakkı doğurmuyor mu?
Siz yeni gelinsiniz diye full paket misiniz?

Ben anladım ki sizde de var bir şeyler bakış açım değişti bu cevabınızla.
Olsun bi zahmet bu olaylardan sonra. Düğün istemedim, hiç birşey istemedim.

Kadın kendi istemediyse sorun ben miyim? isteyen nasıl istiyor pardon?
Sen istemekte özgürsün istedin de zaten yok dediler haklı olarak çünkü adaletsizlik olurdu. Bu cevap eşinin ailesini kötü yapmaz, evlilik yıldönümünde aldıracaksın kolyeyi.

Eltinle alakası yok durumun, kötülemeleriyle de alakası yok.

Kadın kendi istemediyse sorun ben miyim? isteyen nasıl istiyor pardon?
Sizde istemiş ama cevabınızı almışsınız... Her durumda istemek işe yaramıyor gördüğünüz gibi. Konuyu açıp sonrasında duymamazlıktan gelen eşinizde normal değil. Ailesinin bu cevabı vereceğine bildiğine eminim eşinizin. Madem bu kadar kafasına takmış anasına sorduracagina sizi kuyumcuya götürüp istediğinizi alaymis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…