Kafamdaki Sorunlar Sebebi ile eşimle birlikte olamıyorum.Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımefendi ben kendimi güzel ifade edemedim sanırım.ilk evliliğim.ki ilk olmasaydı bile olabilir insanlık hali.hani desem ki kayınvalidem bunu bahane ediyor o yüzden beni istemiyor ama öyle bir durum da yok demeye çalıştım beni çok yanlış anladınız.bende hata güzel iza edemedim.eşimi elimle ve vb şekilde onu mutlu ederek oluyor kendim ne yazıkki ıslanamıyorum.bu konu inanın beni çok üzüyor sizlerden fikir almak için yazdım
kayganlaştırıcı kullanın bi süre alışana kadar, sonra düzelirsiniz.

Önceden nişanlanmak söz yapmak ayrılmak ayıp bir şey olarak gören kafanız hiç normal değil. Çok işiniz var bu kafaları düzeltmek için bunları bir düzeltin sıra sevişmeye gelir inş
Ayıp şeyler de yapmamış ayrıca

Hani sosyal bir devlette yaşıyoruz ya, devlet hastaneleri ücretsiz tedavi hizmeti sunuyor. Milyon tane bahane sıraladınız, eşinizi de böyle manipüle etmişsiniz belli ki ama bir yere kadar sürer bu.
Tabi 4 5 ay sonra ya randevu veren hastanelerimizden bahsediyor sunuz dimi haklısınız ben hatalıyım özür dilerim.fikrinize saygı duyuyorum

Kusura bakmayın ama sert yazacağım. Devlet hastanesine de gidemediniz mi? Eşinizi çok seviyorsanız sevişmek kadar daha doğal ve güzel bir şey yok bu dünyada. Siz korkuyorsunuz korktuğunuz için herşeyi bahane ediyorsunuz. Siz ağrı sızı olacak diye korkuyorsunuz. Öyle ağrılı bişey olsa sizce dünyadaki kadınlar ilişkiye girer miydi doğum yaparlar mıydı? Biraz cesarete ihtiyacınız var ya da gerçekten seks konusunda tabularınız var ağrılı olacak diye yaşlı ninelerimizin anlattıkları şeyler asparagas merak etmeyin.

Tabi 4 5 ay sonra ya randevu veren hastanelerimizden bahsediyor sunuz dimi haklısınız ben hatalıyım özür dilerim.fikrinize saygı duyuyorum

4 5 ay sonraya randevu almış olsaydınız bile şu an doktorunuzla görüşmüştünüz çoktan.1 yıl diyorsunuz az bir süre değil.
Neyse siz bana da kızacaksınız büyük ihtimalle bunu yazdığım için, ama kendinizi biraz da eşinizin yerine koyun. Maddi gücüm yok, ailesi beni sevmiyor, randevu vermiyorlar vs... Biraz kendinize dürüst olun, belli ki cinselliğin olmaması sizi rahatsız ediyor ama o kadar da öncelikli bir problem değil sizin için. Karşınızdaki insan için öncelikli olabilir ama insanlar onun için sizi uyarıyor.

4 5 ay sonraya randevu almış olsaydınız bile şu an doktorunuzla görüşmüştünüz çoktan.1 yıl diyorsunuz az bir süre değil.
Neyse siz bana da kızacaksınız büyük ihtimalle bunu yazdığım için, ama kendinizi biraz da eşinizin yerine koyun. Maddi gücüm yok, ailesi beni sevmiyor, randevu vermiyorlar vs... Biraz kendinize dürüst olun, belli ki cinselliğin olmaması sizi rahatsız ediyor ama o kadar da öncelikli bir problem değil sizin için. Karşınızdaki insan için öncelikli olabilir ama insanlar onun için sizi uyarıyor.
Ama bu kadar sert üslup doğru mu Allah aşkına.bu şekilde insan bu yorumlar la nasıl kendini toparlar.ben buraya sizlerden fikir almaya geldim.yemin ederim bazı yorumlar o kadar kırıcı ki gerçekten okurken ağladım.Bende bir hemcinsinizim size kızmıyorum teşekkür ederim kibar dille fikir beyan ettiniz ama gerçekten bazı yorumlar çok kalp kırıcı

Neden bir kadın olarak empati kurmak yerine bana böyle şeyler söylüyor sunuz ben istemiyor muyum her denemede olmadığında ağlıyorum.buhün de buraya yazı yazdım insanların söylediklerine şuan oturdum yine ağlıyorum ben istemezmiyim
Bu tarz yorumlar seni kendine getirir de, belki kalkar doktora gidersin. Devlet hastanesi 4-5 ay sonraya gün veriyo diye bahane uydurmuşsun mesela. Evliliğin 1-2 ayında baktın olmuyor maddi durumunda yoksa devlet sıra alırdın. Şimdiye çoktan çözüm bulurdun. Adam seni daha ne kadar beklesin. İkinizin arasında bi problem yokken.

Bir sene içinde 3 kez dört ayda bir randevu alabilirdiniz ama bir sene bekleyip adama eziyet etmek daha mantıklı tabi.
Evet siz haklısınız ben zaten sizin düşmanınızım sanırım o yüzden bu kadar kırıcı konuşuyor sunuz bu platformda sadece destek almak fikir tavsiye almaktı niyetim

Ama bu kadar sert üslup doğru mu Allah aşkına.bu şekilde insan bu yorumlar la nasıl kendini toparlar.ben buraya sizlerden fikir almaya geldim.yemin ederim bazı yorumlar o kadar kırıcı ki gerçekten okurken ağladım.Bende bir hemcinsinizim size kızmıyorum teşekkür ederim kibar dille fikir beyan ettiniz ama gerçekten bazı yorumlar çok kalp kırıcı
Ağlayacağına MHRS'den randevu al. Fikir veriyoruz çoktan yapman gerekeni söylüyoruz bahane buluyorsun. Gerçekleri duymak neden kalp kırıcı oluyor?

Istanbulda yasiyorum kadin hastaliklari icin en gec 1 ay sonraya randevu var acip bakmamissinizdir bile randevu icin. Bahanelere siginmayi birakin bir insanda istek varsa hic birseyi dusunmez problem yapmaz sizde istek yok bence. Bir insan sevisecegi zaman anneside beni istemiyor diye mi dusunur Allah askina bahaneniz cok sacma. Gidin randevu alin sorununuz neymis ogrenin once fiziki muayene olun bakin sorun psikolojikse doktor ona yonlendirir.

Bir sene içinde 3 kez dört ayda bir randevu alabilirdiniz ama bir sene bekleyip adama eziyet etmek daha mantıklı tabi.

Bence adami da cezalandiriyor böyle. Farkinda olup mu yada farkinda olmadan orasini bilemem. Ama adamin da Sabrina tükenir birsey yapmasa ve sonunda o istenen bosanma da olur. Bir insanda Problem varsa ve doktora/psikologa gidip cözüm aramiyorsa net bosanma sebebi.

Cinselliği vs geçtim,bu insanlar ömür boyu size sıkıntı ve üzüntü verecek:KK43:(Bunu çözdünüz diyelim,daha başka problemler getirecekler hayatınıza , evliliğinize..Kimse olumlu yönde değişmiyor çünkü, keşke zamanında rest çekip,bitirebilseydiniz.Profesyonel destek almalısınız,terapi vs.Önce kendiniz ve sonra eşinizle,cinsel terapi de olabilir.Madem evlenmeyi seçtiniz,mutlu olmak için birçok şeyi sindirmeniz ve bu şekilde hayatınıza devam etmelisiniz.Celik gibi sinir sistemi lazım bu aileyle.İnşaallah her şey gönlünüzce olur🙏❤️

Merhaba hanımlar, ben bir konuda sizlere danışmak için yazmak istedim.27 yaşındayım evleneli tam 1 sene oldu , fakat biz o malum işi yapamadık maalesef.Sebep tamamen benim kafamın rahat olmaması.Eşimle çok zor bir nişan evlilik süreci atlattık.Ailesi beni istemedi kısacası eşimin tüm akrabaları istenmeyen gelin olduğumu bilir.Bu benim çok ağrıma gitti çok şükür bir eksiğim noksanım yok, ilk kez evleniyorum,insanlık hali ama başımdan nişan sözde geçmedi öncesinde hani ayıp bir şey de yapmadım .Üniversite okudum çalışan da bir kızım.Bir türlü yaranamadım düğün yaptık görümcem kayınvalidem düğünde hep benden uzak durdular oynamadılar herkes anladı arada düğün kasedini izler üzülürüm.Akrabalar bile diyor aslında herkes herşeyin farkında ama çok üzülüyorum.Çok kavgalar edildi.Eşim ailesi ile şuan görüşmüyor kardeşi de buna dahil.5,5 -6 ayıdır ne biz onları ararız ne onlar bizi.Bundan şikayetçi asla değilim zaten hakkımı helal etmiyorum ama yapılanlar da unutamıyorum.Tek tek yazıp burda herkesin kafasını şişirmek de istemiyorum .Kayınvalidemin istememe sebebi tamamen para, eşim 37 yaşında aramızda 10 yaş var.Eşim ailesinin maddi manevi babası gibi olmuş.Benim yerime Ayşe Fatma da olsa onlarada aynısını yapacak tı.Şöyle söyliyim nikah tarihi aldık diye 1 hafta evde ağlayıp oğluyla konuşmadı.Ben aradım yazdım telefonlarıma bakmamıştı.Ailem hatta çok dedi nişan at ne biçim aile.Ben eşimi sevdiğim için vazgeçmedim.Yaşadıklarım yüzünden söylemesi ayıp bu işi yapamıyorum afedersiniz ıslanamıyorum.Kafam hep bu sorunlarda, şimdi diyeceksiniz ne güzel görüşmüyorsun.Ama akrabalar da rahat bırakmıyor daha dün eşimin teyzesi aradı , lafı annesine getiriyor gelin istenmedi evet diyor yine moraller düştü.Hani desemki yaparken ağrıyor öyle bir şey de yok . Afedersiniz daha ben mevzuya ısınamıyorum.Napıcam bilmiyorum ailem duysa bunca zaman 1 senede nasıl olmaz kocan gider şu bu der beni anlamazlar.Ben kafa olarak çok doluyum.Eşim Allah'tan anlayışlı ben onu başka şekilde de tatmin ediyorum ama bu işin olmaması beni üzüyor.kaç kere mumlar ortam yaptım o moda giremiyorum.Hiç böyle bir şey yaşadınız mı ne yapmalıyım bilmiyorum sizlerden fikir rica ediyorum.
Kendini kasma rahat birak

Merhaba hanımlar, ben bir konuda sizlere danışmak için yazmak istedim.27 yaşındayım evleneli tam 1 sene oldu , fakat biz o malum işi yapamadık maalesef.Sebep tamamen benim kafamın rahat olmaması.Eşimle çok zor bir nişan evlilik süreci atlattık.Ailesi beni istemedi kısacası eşimin tüm akrabaları istenmeyen gelin olduğumu bilir.Bu benim çok ağrıma gitti çok şükür bir eksiğim noksanım yok, ilk kez evleniyorum,insanlık hali ama başımdan nişan sözde geçmedi öncesinde hani ayıp bir şey de yapmadım .Üniversite okudum çalışan da bir kızım.Bir türlü yaranamadım düğün yaptık görümcem kayınvalidem düğünde hep benden uzak durdular oynamadılar herkes anladı arada düğün kasedini izler üzülürüm.Akrabalar bile diyor aslında herkes herşeyin farkında ama çok üzülüyorum.Çok kavgalar edildi.Eşim ailesi ile şuan görüşmüyor kardeşi de buna dahil.5,5 -6 ayıdır ne biz onları ararız ne onlar bizi.Bundan şikayetçi asla değilim zaten hakkımı helal etmiyorum ama yapılanlar da unutamıyorum.Tek tek yazıp burda herkesin kafasını şişirmek de istemiyorum .Kayınvalidemin istememe sebebi tamamen para, eşim 37 yaşında aramızda 10 yaş var.Eşim ailesinin maddi manevi babası gibi olmuş.Benim yerime Ayşe Fatma da olsa onlarada aynısını yapacak tı.Şöyle söyliyim nikah tarihi aldık diye 1 hafta evde ağlayıp oğluyla konuşmadı.Ben aradım yazdım telefonlarıma bakmamıştı.Ailem hatta çok dedi nişan at ne biçim aile.Ben eşimi sevdiğim için vazgeçmedim.Yaşadıklarım yüzünden söylemesi ayıp bu işi yapamıyorum afedersiniz ıslanamıyorum.Kafam hep bu sorunlarda, şimdi diyeceksiniz ne güzel görüşmüyorsun.Ama akrabalar da rahat bırakmıyor daha dün eşimin teyzesi aradı , lafı annesine getiriyor gelin istenmedi evet diyor yine moraller düştü.Hani desemki yaparken ağrıyor öyle bir şey de yok . Afedersiniz daha ben mevzuya ısınamıyorum.Napıcam bilmiyorum ailem duysa bunca zaman 1 senede nasıl olmaz kocan gider şu bu der beni anlamazlar.Ben kafa olarak çok doluyum.Eşim Allah'tan anlayışlı ben onu başka şekilde de tatmin ediyorum ama bu işin olmaması beni üzüyor.kaç kere mumlar ortam yaptım o moda giremiyorum.Hiç böyle bir şey yaşadınız mı ne yapmalıyım bilmiyorum sizlerden fikir rica ediyorum.
Mune Mune sizden ricam sohbet deki insanların fikirlerini beyan etmesi aşırı kırıcı çok kötü hissediyorum kendimi.Konumu yoruma kapatabilir misiniz rica etsem 🙏🏻

Bence adami da cezalandiriyor böyle. Farkinda olup mu yada farkinda olmadan orasini bilemem. Ama adamin da Sabrina tükenir birsey yapmasa ve sonunda o istenen bosanma da olur. Bir insanda Problem varsa ve doktora/psikologa gidip cözüm aramiyorsa net bosanma sebebi.
Benzer yorumu yapmaya gelmiştim. Kv hıncını eşinden alıyor. Bile isteye seksi koz olarak kullanıp sekssiz bırakmayı cezalandırmayı tercih ediyor. Konu sahibi normal bir psikolojide olduğunuzu düşünmüyorum bir sene boyunca da yan gelip yatmak sorunu çözmeye bile yeltenmemek bence sizin de gerçek niyetinizi gösteriyor.

Mune Mune sizden ricam sohbet deki insanların fikirlerini beyan etmesi aşırı kırıcı çok kötü hissediyorum kendimi.Konumu yoruma kapatabilir misiniz rica etsem 🙏🏻

Esinizin ailesinin sizi sitememesi sizde baska eski yaralarin acilmasini tetiklemis olabilir. Ama bu evliligin devam etmesini istiyorsaniz acil disardan yardim alin. Ilerde niye gec kaldim diye pisman olursunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X