Eşim temizlik hastası ve ben çok dağnığım;(

Bu ne böyle gardrop onun, ayakkabılık onun, temizlenmiş eve laf ediyor.

Ve siz psikoloğa gitmek istiyorsunuz.

Ters mantık mı geliştirdiniz ne yaptınız.
Ne yapıyım, o kadar laf söylüyorki kendimi suçlu hissediyorum. eşimin ağzı çok iyi laf yapar ne olursa olsun kendisini haklı çıkarır.

Canım muslukları sıkıca kapatıyor derken örnek verdim şişelerin kapaklarını, kavanozların kapaklarınıda sıkıca kapatıyor o gün kızımın buhar makinesinin kapağını o kadar çok sıkıca kapatmıştı ki ne yaptıysam açamadım böyke takıntıları var bir şeyi sıkıca yapıyor.

Hıı yok şimdi anladım e titizlikle alakalı bende de var o ama gücüm yettiği kadar sıkarım
Ama genede sizden yaptığınız halde fazlasını bekliyor ise yardımcı tutacak yoksa hergün insan parfüm silip ayakkabılık düzeltemez ömür törpüsü yani özelllikle çocuklarla

Esiniz gitmeli psikiyatriye takintilari cok fazla onada zor olmadi bu tarz videolar acin izlesin yardimi olur mutlaka ,34 parfum ne demek ....
sizin bebeginiz var tabiki dagilir ufak tozlar olur o baska insanlik hali anlayis isteyin biraz vee madem evi temizlemeyi seviyor verin isleri ona soylensede basinizada vursa yardim isteyin hiiiic takmayin yasasin kotuluk

Bence tatlım sen değil onun gitmesi gerek... Aşırı temizlik hastalık bi durum... Onun psikolojisi bozuk seninkini de bozacak yoksa. Ev her zaman çok çok temiz olmak zorunda değil sen hizmetçi misin? Ne münasebet... O rahatsız ise kalksın o temizlesin biraz da yok öyle dünya. Bende dağınık rahat oluyorum de bu da psikoloji tarzı bazı insanlarda çok toplu yerlerde rahatsız oluyor çünkü. Bende onlardanım de geç hıhhhh hiç yorma tatlım kendini <3

SENDEN ÖNCE KOCAN GÖRÜNMELİ DR' A BENCE

SENIN DEGIL ONUN TERAPIYE IHTIYACI VARRRR

Şu vazelinle toz almayı detaylı anlatır mısın? Mesela öncesinde silip sonra mı vazelinliyorsun, sonrasında kuruluyor musun tekrar? (Özele atabilirsin)

Gerçekten mi vazelinli çorap işe yarıyor mu?
Ama sonrası nasıl olur vazelin yağlı tozlar yspismaz mı?
Ayy deneyeceğim ilk defa duydum

Baslogi okuyunca once sizle ilgili problem var sandim ama yazdiklarinizi okuyunca asil problemin esinizde oldugunu farkettim. Isin garip tarafi size de sorunun sizde oldugunu kabul ettirmis. Oysa sorun onda. O kadar temizlik istiyorsa eve yardimci bulsun. O es mi almis temizlikci mi anlayamadim. Temiz ve duzgun ev herkez ister ancak esinizin durumu abarti.

Mesajlarin hepsini okuyamadim ilk yazdiklariniza göre yorum yapacagim, siz sorunlu degilsiniz merak etmeyin esiniz titizligi hastalik haline getirmis gibi görünüyor.

Yalniz tüyo istemissiniz nasil sürekli evi toplu tutabilirim diye. Ben kendi metodumu söyleyim saka gibi gelebilir ama çareyi sık sık misafir agirlamada buldum. Hergün degil ama haftada 1-2 defa misafirim gelince evi o panikle oyle bi temizliyorum ki sonrasinda biraz da dikkat edince ev hep toplu ve temiz oluyor.

Nacizane bilginize arz ederim efendim.

Şu vazelinle toz almayı detaylı anlatır mısın? Mesela öncesinde silip sonra mı vazelinliyorsun, sonrasında kuruluyor musun tekrar? (Özele atabilirsin)
ben öncesinde silmiyorum .Çorabı eline geçir az bişey vazelini elindeki çoraba yedirerek sür sonra mobilya üzerinin tozunu al.Tozlanma hem gecikiyor hemde eşyalar cillop gibi duruyor.İstersen denemelik bir yeri yap hoşuna giderse devamını yaparsın.

Hem çocukla ilgilenip hem bukadarını yapmanı beklemesi çok saçma.Ayrıca sende yapmaya çalıştıkca o daha da abartmış.Alışmalı oda bu duruma sonuçta her an ev düzenli kalamaz ki.Çok düzenli evler bana ilginç geliyor yaşama belirtisi yok sanki

Canım kendi huyuyla övünüyor hep banada kızıyor bazen sorunun bende olduğunu düşünüyorum bende dünde bütün evi temizledim halıları balkonda çırptım adam hala gelip yatağın altında toz varmı diye bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…