Eşim temizlik hastası ve ben çok dağnığım;(

Senin değil de eşinin psikiyatriste gitmesi lazım. Ayy yaşanmaz öyle devamlı tedirgin olur insan. Benim eşim de temiz evi çok sever dağınıklığa tahammülü yoktur ama bir iki söyler ben de yorgunum yapamıyorum deyince susar. Amaan devamlı temizlikle kendimi yaşlandıramam valla bırak dağınık kalsın

bu kadar takıntılı ise kendisi temizlesin beğenmediği yerleri. siz niye kendinizi paralıyosunuz ki onun bu hastalıklı tarafını memnun etmek için, anlamadım.

Bayan mimik Bayan mimik ca nım benım senı cok ıyı anlıyorum benm eşimde de titzlik hastalıgı vardı yenı evlendıgımızde bir uyanırdım heryerm camasır suyu kokuyo spor ayakabalrmn bagcıklarına bı bakardım camasır suyuna basmıss sinir oluodum deli oluodum hatta evı siler süpürürdü ben yapmayınca kızardı bende yapmazdım ya sen yapcaksın yada ben yapıcam derdim yemek yapmasınıda bilirdi kendı yaptgını begenırdı bnmkini begenmezdi temizliğimide begenmezdi benım benım eşimde aynı senın eşin gibi bişeyi yaptıgı zaman elli kere kafana kakardıı yanı ayrılm a noktasına gelmştk artıkk kadınlıgımı unuttum dıodum senın yuzunden telefon calardı akrabalarndan biri arardıı derdi ne yapıosun yemek yapıyorum yada temızlık yapıyorum derdii kızardım nıye öyle sölüosun ben neciyim bu evde diyee adım hiç birşeyi bilmeyen geline cıktı eltılerım bnm yemek yapamadıgımı düşünüolarmıs megerse yenı ögrendm sonradan o ımaj verılıodu cunku devamlı en son benım canıma tak etti bunu bi eelime aldım dedım yeter artık bu halının ortasın a pislesem bunu ellemıceksın dedımm sen mısın kadın yoksa benmıyım dedım evde kaynana gbı peşşimde dolanıyosun yanıı psikolojık baskı uyguladım buna ben eşimin zaaflarını bılıyordum cunku öle yapa yapa anca son bır bucuk ıkı sneedır düzeldi daha işime karısmıyo yıne ev işi yapıo ama bu sefer ben ıstedıgım ıcın yapıo

Senin değil de eşinin psikiyatriste gitmesi lazım. Ayy yaşanmaz öyle devamlı tedirgin olur insan. Benim eşim de temiz evi çok sever dağınıklığa tahammülü yoktur ama bir iki söyler ben de yorgunum yapamıyorum deyince susar. Amaan devamlı temizlikle kendimi yaşlandıramam valla bırak dağınık kalsın
Ahh canım olmuyor, ne benim psikiyatriste gitmeme izin veriyor, nede kendisi gidiyor. sabahtan beri temizlik yapıyorum piskolojim alak bulak olmuş. dün sinirden duşa kabini kırdım, bi kaç gün önce tuzluğu tezgaha elimle vurarak kırdım elim hala yara, hep evi kontrol ediyor koltukların altına bi şey bırakıyor öbür gün bakıyor almışmıyım almamışmıyım diye. seni deniyorum diyor bü türlü baş edemiyorum. Tartışmayada giremiyorum onunla hep kendini haklı çıkarıyor. Annemler kaç gündür bize gel diyorlar bugün konuştum onlarla bugün gelecem dedim temizlik yapmaktan gidemiyorum:KK43::KK43::KK43:

Canlarım benim merhaba,
Sizden bi kaç şey hakkında yardım istemek istiyorum belki benim durumda olanlar vardır.
Şimdi kızlar eşim çok acayip derecede temiz 2 yıla yakondır asla ayağı kokmamıştır. Ter kokmamıştır. Hergün banyosunu yapar, sabah işe gitmeden önce mutlaka ellerini yüzünü kremler dirsekleri çatlamasın diye kremler. Bende kişisel temizliğime çok önem veririm ama fazla bakım yapmam hele kızım doğduğundan beri makyajla uyuduğum bile olmuştur eskiden asla böyle olmazdı. Eşim eve gelince saçım başım dağnık. Eşim şimdiye kadar hiç ter kokmadığımı söyler ama çok dağnığım işte ev işindede öyle çok dağnığım temizliyorum ama dağıtıyorumda, tembelim biraz. Yani çok:KK53:çok tembelim:cry:bi türlü kendimi toparlayamıyorum yapamıyorum işte acayip derecede tembelim. Eşimde evde bir yastık yamuksa kızıyor, birazcık toz varsa kızıyor, ben evi süpürdükten sonra heryeri kontrol ediyor. Bir yerde küçücük kalem ucu kadar bir leke veya toz varsa gözünden kaçmıyor küplere biniyor bana demediğini bırakmıyor:KK43:asla evde yemek kokusuna tahammül etmiyor sürekli oda parfümleri alıyor çeşit çeşit çok hoşuna gidiyor. Az önce saydım tam 34 tane parfümü var. Parfüm masasında biraz toz varsa çok kızıyor parfümlerinin hepsini tek tek temizlemekten bıktım. Dolabın hepsi onun elbiseleri benimkiler bir köşede duruyor. Ütüsü bitmiyor:KK43: ayakkabılığın hepsi onun ayakkabılar hep temiz olmasını istiyor. Temizlemiyorum ama arada işim yoksa temizleyincede çok mutlu oluyor. En son ki kavgamızda ev temizse ben hızurluyum değilse huzurlu değilim diyor. Çok değişik takıntıları var mesala musluğu sıkıca kapatmak gibi defalarca "muslukları böyle sıkıca kapatma açamıyorum" diyorum yine aynı. Herşeyi sıkıca kapatıyor. Yardım istediğimde de yardım ediyor evi süpürüyor, toz alıyor, camları temizliyor,balkonu yıkıyor, ama sonrada minnet ediyor saatlerce. bende yardım istemiyorum. Allah aşkına kızlar bana bi akıl verin nasıl daha çok temiz olurum. Bi psikiyatrist'emi gitsem acaba? çünkü hep temizlik yüzünden kavga ediyoruz tamam düzeltecem kendimi diyorum. Ama yok düzelmiyorum bir türlü.
konu başlığı yanlış olmş canım eşim beni sömürüyo olacaktı o parfüm şişeşesinden sonra patladım kusura bakma

Ahh canım olmuyor, ne benim psikiyatriste gitmeme izin veriyor, nede kendisi gidiyor. sabahtan beri temizlik yapıyorum piskolojim alak bulak olmuş. dün sinirden duşa kabini kırdım, bi kaç gün önce tuzluğu tezgaha elimle vurarak kırdım elim hala yara, hep evi kontrol ediyor koltukların altına bi şey bırakıyor öbür gün bakıyor almışmıyım almamışmıyım diye. seni deniyorum diyor bü türlü baş edemiyorum. Tartışmayada giremiyorum onunla hep kendini haklı çıkarıyor. Annemler kaç gündür bize gel diyorlar bugün konuştum onlarla bugün gelecem dedim temizlik yapmaktan gidemiyorum:KK43::KK43::KK43:
Çok zor gerçekten ya Allah yardımcın olsun. Biraz sert çıksan ne biliyim kızınca trip at küs filan anlamaz mı böyle şeylerden. Hayatım temizlikle geçiyor psikolojim bozuldu artık de

benim eşimde yaptığım temizliği eleştiriyordu bende de heves kalmamıştı artık en sonunda bi saldım yaptığım herşeyi bıraktım çöpü bile atmadım evi b.k götürüyordu al bak pis ev böyle olur bi daha yaptığım temizliği eleştirme dedim..

o gün bugündür eleştirmek yerine bebeğim galiba burayı unuttun dur ben halledeyim deer alır eline bezi :KK53:

çok yardım eder bana şükürler olsun ki.. biz biraz düzelttik bu durumu çok ağladığım temizlik yüzünden deliridğim günleri hatırladım sizi okuyunca eğer çocuğunuz yoksa bence sizde benim yöntemimi deneyin :21:

Bunu yapmani tavsiye ederim :)

konu başlığı yanlış olmş canım eşim beni sömürüyo olacaktı o parfüm şişeşesinden sonra patladım kusura bakma
Canım keşke bi tek parfüm olsa, 6 tane siyah deri montu var. hadi farklı renkler olsa anlayacam ama 6 tane aynı renk farklı model. ayakkabıları için kilere dolap yaptırdım hala kutularından çıkarmadığı ayakkabıları var. bu akşam dedim tek bir parfüm daha alırsan eve gelme. Vallahi akşam olmuş hala temizlik yapıyorum. Yatak odasının penceresini çamaşır suyuyla siliyordum eve geldi baktım diyor "ohhhh ev temizlik kokuyor":KK43: hastalık haline gelmiş ve bu aralar maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdeyiz mardinin nusaybin ilçesinde kuyumculuk yapıyor eşim altın fırladı satılmıyor olaylar var burda sokağa çıkma yasakları falan oluyor. Çatışmanın olduğu yerlerde üç tane dairemiz vardı mahvolmuş zaten herkes kaçıyor burdan bi kuyumcu iflas etti biride borçlardan dört gün önce intihar etti eşim böyle sıkıntıya girince daha çok baskı yapıyor bana daha çok temizlik yaptırıyor tertemiz yaptığım yere bile kirli diyor:KK43:

Çok zor gerçekten ya Allah yardımcın olsun. Biraz sert çıksan ne biliyim kızınca trip at küs filan anlamaz mı böyle şeylerden. Hayatım temizlikle geçiyor psikolojim bozuldu artık de
O daha çok trip atıyor bana canım bazen biryere dalmış durup dururken dişlerini sıktığını farkediyorum ne oldu diyorum köşede biraz toz var diyor.

Canım keşke bi tek parfüm olsa, 6 tane siyah deri montu var. hadi farklı renkler olsa anlayacam ama 6 tane aynı renk farklı model. ayakkabıları için kilere dolap yaptırdım hala kutularından çıkarmadığı ayakkabıları var. bu akşam dedim tek bir parfüm daha alırsan eve gelme. Vallahi akşam olmuş hala temizlik yapıyorum. Yatak odasının penceresini çamaşır suyuyla siliyordum eve geldi baktım diyor "ohhhh ev temizlik kokuyor":KK43: hastalık haline gelmiş ve bu aralar maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdeyiz mardinin nusaybin ilçesinde kuyumculuk yapıyor eşim altın fırladı satılmıyor olaylar var burda sokağa çıkma yasakları falan oluyor. Çatışmanın olduğu yerlerde üç tane dairemiz vardı mahvolmuş zaten herkes kaçıyor burdan bi kuyumcu iflas etti biride borçlardan dört gün önce intihar etti eşim böyle sıkıntıya girince daha çok baskı yapıyor bana daha çok temizlik yaptırıyor tertemiz yaptığım yere bile kirli diyor:KK43:
of of of diyorum bu ne ya yok yok kesin tıbbi müdehale şart bu adama gidişat kötü yani

X