eşim saf mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet işte tam bahsettiğiniz kişilik....aslında nornal ama konuşurken ve bazı hareketleriyle tuhaflık seziyorsunuz..evlendi demek eşi nasıl peki fikriniz varmı

evet işte tam bahsettiğiniz kişilik....aslında nornal ama konuşurken ve bazı hareketleriyle tuhaflık seziyorsunuz..evlendi demek eşi nasıl peki fikriniz varmı
Yok sonradan koptum hiçbir fikrim yok. Ama bu tür asosyal kişiler kendilerindn akademik ve iş olarak daha asagida kadınlarla evlenir ve mutlu olur o şekilde , aynı düzeydeki kadinlar pek kaldıramaz

Yas oturdukca daha birseylere dikkat ettiginiz soylemissiniz. Bahsettiginiz seylerle iq ölçülmez. Mizacı sakin yapıda. Mutevazi konusmak ne kadar güzel birşey. Hangi zamanlar 7 yasindaki cocuk gibi konusuyor bunun icin bir psikologa gidin esiniz bir muddet terapi alsin. Arkadas ortamlariniza katilmamaniz esinizi geriye götürür en azindan ne kadar sık topluma girerse ne yapip yapmayacağını hızlı öğrenebilir ama siz kocanizdan utanıyorsunuz gibi. Mutevazi diyorsunuz, evine bakar diyorsunuz, 2 cocugunuz var Allah bagislasin, eminim ki sizin icin yaptigi onca sey vardir.... siz birileriyle kavga etmedi diye yakınıyorsunuz. Şiddetle birsey cozulmez bugun birine siddet uygulayan yarin size de uygular. Adamin bir seviyesi var bu seviyenin altina inmiyor diye düşünürdüm ben. Is arkadaslari tarafindan da aranan biri çekinilmeden bu ne güzel birşey. Esinizle mutlu olmaya bakin yahu içinden geldiği gibi yaşasın sizde öyle hayat kısa

Yok sonradan koptum hiçbir fikrim yok. Ama bu tür asosyal kişiler kendilerindn akademik ve iş olarak daha asagida kadınlarla evlenir ve mutlu olur o şekilde , aynı düzeydeki kadinlar pek kaldıramaz
evet eşimde beni o haline bakmadan yapmak istediğim herşeyi engellemisti onun yüzünden bu yaşıma kadar çalışma hayatını tadamadim doğru dürüst ..inanamıyorum kendime

aynen öyle canım daha önce gorumcenin eşiyle de tartistigimda ağzını açıp tek laf edemedi ailemin de dikkatini çekti bu ...gerçekten inanamıyorum

Yumuşak mülaim biri işte eşinizin kıymetini bilin bence bu devirde böylesi zor gelir herkes tilkilik peşinde. Siz biraz kendinizi frenleyin eşinizle konuşun o da daha dikkat etsin. Umarım evliliğiniz bir ömür mutlulukla geçer

Gönlünüz ferahlamazsa ne yapmayı düşünüyorsunuz? ??

Ben sizi cok iyi anladim ne anlatmak istediginizi.esiniz yasinin gerektirdigi sekilde konusup davranmiyor.
Benim gorumcemin oglu da bu sekilde.yillarca cocugu olmamis sonra bu cocuk olunca asiri ustune dusuyor ama cok da bagiriyor ayni zamanda.artik onun etkisiyle mi bilinmez cocuk nasil desem tanimasam saf salak derim gorunce.
on bes yasinda ama bes yasinda cocuk ondan daha mantikli konusur.sacmaliyor nerde ne konusacagini bilmiyor.ama akli zehir gibi almanyada turkiyenin fen lisesi ayarinda okulunda okuyor.
ben annesinin asiri korumaci tavrinin ve devamli bagirmasinin etkili oldugunu dusunuyorum.

Zeka geriliğinden ziyade aşırı özgüven eksikliği var sanki. Çünkü işinde, hesap kitapta, ev geçindirmede bayağı iyi diyorsunuz. Bunlarda iyi olmasının sebebi hakim olduğu konular olması. İyi olduğunu bildiği bir alanda gayet rahat ve özgüvenli.
Adamcağızın büyük ihtimal sosyal fobisi var. Sizin, kardeş, kuzen, arkadaş ortamı, ailesinin karşısında bu yüzden tutuluyor. Utandıkça daha beter oluyor.
Psikolog ve ilaç tedavisiyle aşılacak bir durum.
Maddi durumunuz elveriyorsa hatta biraz zorlayarak bu yardımı almasını sağlayın.

Esiniz gibi adamlar bu ulkeye fazla bence.Ne guzel trafikte magandalik yapmiyormus,kavgadan kacmasi da cok guzel bisey.Esnaf ile kafa kafaya kavga ettim diyorsunuz da ben daha hicbir esnaf ilw bu sekilde kavga etmedim mesrla.Kavga neyi cozmus ki bu zamana kadar..Bu ulkede sessiz,guleryuzlu ve naif biri isen eziyorlar maalesef..Cocuklariniz umarim esinize ceker..

Zeka seviyesi dusuk cikarsa onu yardim alarak artirmanin bir yolu olacagini sanmiyorum. Boyle ciftler biliyorum kadin adamdan bikiyor iyice saf diye surekli laf sokuyor yasliliklarinda. Cok sevmiyorsaniz simdiden ayrilin, seviyorsaniz da onu boyle oldugu gibi sevin.

Benim kayınpederim de böyle menenjit geçirmiş yüzde altmış görme engelli çok konuşur laf dinler kayınvalidem daha ğüne bile götrmek istemez ama dünyanın en iyi kalpli insanı.kayınvalidem tüm kişel ihtiyaçlarını giderir ectra ilgilenir askere gidince komutanı anlqmış görmediğini çok iyi eş çok iyi baba kayınvalidemin bir dedğini iki etmez .Ben eşimi ilk tanıdığmda babasını tanımadığım halde şüphelendim saf mı diye tanındıkça öyle olmadığını anladım.Bence olduğu gibi kabul edin büyük ihtimalle çok nazik çok kibardır eşiniz .Bir piskolok bir psikiyatri ile görüşebilirsiniz bence bu şekilde dolduruşa gelip eşinize bilenirseniz aranız daha kötü olur

Çok begendm.kirk kişide beğenmiş yorumunu daha ne dimi

o seviye malesefki korkaklık
lütfen siddetten bahsedip durmayın anlatmak istediğim çok frkli şeyler. arkadas ortamımız yok beraber gorusebilevegimiz ..çünkü hangi arkadaşımla eşiyle hep birlikte tanistirdiysam devamı gelmiyor karşı taraflar görüşelim demiyor ben desem bir sürü bahane ...arkadaşlarımın eşleriyle de demekki nasil muhabetettiyse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…