eşim saf mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
araştırdım bulamıyorum kızlar küçük Ken beyinkanamasi geçirmiş hafızası ni kaybetmis. birinin yetişkinlikte ki davranışlarıyla ilgili biseyler bulamıyorum keşke bı sGlikci olsa aydınlatma benj
Her beyin kanaması geçirmiş ve hafızasını kaybetmiş kişinin davranışi aynı olmaz ki
Bu konuda demek ki böyle bir araştirma yok

Sağlıkcı da yorum yapsa aydınlatamaz buradan sizi
En iyi çözüm noroloji'ye gitmek ve tetkiklerle yorum yapmak

Belki de eşinizin yapısı bu sağlıkla alakalı degildir

Her beyin kanaması geçirmiş ve hafızasını kaybetmiş kişinin davranışi aynı olmaz ki
Bu konuda demek ki böyle bir araştirma yok

Sağlıkcı da yorum yapsa aydınlatamaz buradan sizi
En iyi çözüm noroloji'ye gitmek ve tetkiklerle yorum yapmak

Belki de eşinizin yapısı bu sağlıkla alakalı degildir
gitmezki aslaaa ,

Siz çareyi yanlış yerde arıyorsunuz. Götürsenize adamı nörolojiye.
Yerinizde olsam kesin götürürdüm ve randevu esnasında ondan önce doktora gidip durumu hakkında özet geçerdim. Ya çok acıdım adama gerçekten. O kadar olsa işinde asla başarılı olamazdı. Siz resmen kaşının üstünde gözün var aşamasına getirmişsiniz. Acil doktor diyorum kesinlikle!

Farketmemiştir belki. Böyle şeyler olduğunda söylemez misiniz mesela kibarca? Adamın mizacı böyle demek ki, bazı insanlar yapısal olarak biraz safça olabilir. Kaç senelik eşiniz evlenmişsiniz çocuğunuz da olmuş, bunca zaman sonra bunların sizi rahatsız etmesi garip değil mi? Neden en başında üstüne gidip çözmediniz bu durumu
söyledim söylemekten de bıktım ...bu ağız kenarı mevzusu eskiden vardı sanırım ben uyara uyara düzeldi uzun süredir böyle bir sıkıntım yok ..ama benim onu bu konuda uyarmam da beni irite etmiştir zamanında ..hepsi birikim..ben altı yaşındaki kizima veriyorum bunların egitimini koskoca adama niye vereyim ki :KK43:

Siz çareyi yanlış yerde arıyorsunuz. Götürsenize adamı nörolojiye.
Yerinizde olsam kesin götürürdüm ve randevu esnasında ondan önce doktora gidip durumu hakkında özet geçerdim. Ya çok acıdım adama gerçekten. O kadar olsa işinde asla başarılı olamazdı. Siz resmen kaşının üstünde gözün var aşamasına getirmişsiniz. Acil doktor diyorum kesinlikle!
cnm gitmezki ne diyim ben şimdi ona , böyle böyle yapıyorsun desem yağını üste çıkar iyiyim ben falan biliyorum

o seviye malesefki korkaklık
lütfen siddetten bahsedip durmayın anlatmak istediğim çok frkli şeyler. arkadas ortamımız yok beraber gorusebilevegimiz ..çünkü hangi arkadaşımla eşiyle hep birlikte tanistirdiysam devamı gelmiyor karşı taraflar görüşelim demiyor ben desem bir sürü bahane ...arkadaşlarımın eşleriyle de demekki nasil muhabetettiyse

Sizi sevseydiler gorusurlerdi belki de
Belki de sizin yuzunuzden gorusmuyorlar
Hadi adami begenmiyorsunuz tamam da bu konu yuzunden de suclamazsiniz yani.

Sizin de pek ayariniz yok gibi geldi bana.

Geçirdiği beyin kanaması hasar bırakmış olabilir.
Benim teyzem farklı sebepten hem zeka hem beden olarak özürlü.
Beyin kanaması, yüksek ateşli geçirilen hastalıklar, doğumda yapılan doktor hataları vs vs etki ediyor.

evet anladınız çok teşekkür ederim bazen kelimeler le anlatamıyorum yasanmasi lazım ...başlarda da insan olarak çok sevdim hatta ona aşık olabilmeyi bekledim...neden kendimi feda ettim bilmiyorum..Allah yazmış sanırım ve bana da bu Sabri vermiş bunu anlayamıyorum ...erkek içgüdüleri var..çok şükür var :) olmasaydı hiç olmazdı çünkü bu da sayginligin baş taclarindan biri kadının gözünde kocasına karşı...cinsellik iyi o raddelerde hep istediğim gibi hatta daha olgunlasiyor o saçmayan adam gidiyor o an aşık oluyorum sanki ...ama işi bitip rahatlanaya gelince bazen ( hep değil ) iniyor yine 7 yasa ..

Gerçekten artık şu hemcinslerimin ayrıl, çocuk olmasaydı ayrılırdın, dünyaya bir kez geldin vs. Konuşmaları beni cok üzüyor. Ya siz Rabbim'den daha mi iyi biliyorsunuz gözünüzü seveyim. Bi durun içerde yaşayanla dışarda bakan bir olur mu hiç ? Çok üzüldüm yapılan yorumlara. Bence siz şükür namazı kılın. Her zaman kendimizden daha alttakilere bakalım bizim için iyi olan budur. Lütfen namaziniz ve duanizi, zikrinizi boslamayin. Rabbim'den isteyin ne isterseniz. Hemcinslerimin yazdıkları beni utandırır oldu. Artık erkekleri saymaz olduk ahir zaman işte. Ama siz kendinize bakın evladınıza eşinize lütfen bildiğinizi yapın ve Rabbimden isteyin. Aman utanmayin eşinizden siz sabirlisiniz bu zamana kadar sabirli kalmissiniz devam edin lütfen Rabbim elbet mükâfatını verecektir. Eşinizin kadın tiplemesi var bir arabamızın eşi adam çocuklara bakıyor yemek yapıyor kadının elinden pek bisey gelmez saf ama hesaplıdır. Bir erkek sabrediyorsa bir bayan neden sabretmesin. Önce Yaradanin hatrina sonra evlatlarinizin hatrina sabredin ve hacamati araştırın bir belki iyi gelir... SELAMETLE KALİN ALLAH'A EMANET OLUN İNŞAALLAH SABRİNİZ MÜKÂFATINIZ OLUR.. 🤲🤲🤲❤️❤️❤️

Gerçekten artık şu hemcinslerimin ayrıl, çocuk olmasaydı ayrılırdın, dünyaya bir kez geldin vs. Konuşmaları beni cok üzüyor. Ya siz Rabbim'den daha mi iyi biliyorsunuz gözünüzü seveyim. Bi durun içerde yaşayanla dışarda bakan bir olur mu hiç ? Çok üzüldüm yapılan yorumlara. Bence siz şükür namazı kılın. Her zaman kendimizden daha alttakilere bakalım bizim için iyi olan budur. Lütfen namaziniz ve duanizi, zikrinizi boslamayin. Rabbim'den isteyin ne isterseniz. Hemcinslerimin yazdıkları beni utandırır oldu. Artık erkekleri saymaz olduk ahir zaman işte. Ama siz kendinize bakın evladınıza eşinize lütfen bildiğinizi yapın ve Rabbimden isteyin. Aman utanmayin eşinizden siz sabirlisiniz bu zamana kadar sabirli kalmissiniz devam edin lütfen Rabbim elbet mükâfatını verecektir. Eşinizin kadın tiplemesi var bir arabamızın eşi adam çocuklara bakıyor yemek yapıyor kadının elinden pek bisey gelmez saf ama hesaplıdır. Bir erkek sabrediyorsa bir bayan neden sabretmesin. Önce Yaradanin hatrina sonra evlatlarinizin hatrina sabredin ve hacamati araştırın bir belki iyi gelir... SELAMETLE KALİN ALLAH'A EMANET OLUN İNŞAALLAH SABRİNİZ MÜKÂFATINIZ OLUR.. 🤲🤲🤲❤️❤️❤️
hacamat eşime mi uygulanmasi gerekiyor . teşekkür ederim güzel desteğiniz için...ben careisizm tek başıma onu hacamat yapan kişilere de goturemem kendi de gitmez bilemiyorum :KK43:

Geçirdiği beyin kanaması hasar bırakmış olabilir.
Benim teyzem farklı sebepten hem zeka hem beden olarak özürlü.
Beyin kanaması, yüksek ateşli geçirilen hastalıklar, doğumda yapılan doktor hataları vs vs etki ediyor.
beyin kanamasi da geçirmiş yüksek ateşli havalede , kaynanam kafasına göre kullanmış kendide normal bir kadın değil çünkü ...evine kimseyi almayan asla komşusu olmayan arkadasinolnayan ve temizlik hastası çok ilginç kendi kendine konuşan bir kadın ve eşimi o yetiştirmiş :KK43:

Tamam da guzel bacim simdi sen bu adamla sevgili olsan ok, hadi nisanli olsan ok,hadi yeni evli olsan ona bile ok..Sen bu adam ile iki cocuk yaparken de akli boyleydi yani adam degismedi ki..Cocuklari dogurup buyututup adami sutlamak mi amacin?

hacamat eşime mi uygulanmasi gerekiyor . teşekkür ederim güzel desteğiniz için...ben careisizm tek başıma onu hacamat yapan kişilere de goturemem kendi de gitmez bilemiyorum :KK43:

Evet eşinize normalde kan veriyor mu eşiniz ? Vermiyorsa buradan girebilirsiniz konuya onu irite etmeden hatta birlikte gidin ve çocuklarınıza bile yaptirabilirsiniz hem aşıların zararlarini atmak için çocuklara da gereklidir. Benim kizim 5 yaşında bende onunla birlikte hacamata gideceğim. Lütfen bir kardeş tavsiyesi olarak beni dinleyin ve ayrılmayın eşiniz bitse başka derdiniz başlayacak imtihan dünyası... Siz bu imtihani kazanan olun 🤲🤲

beyin kanamasi da geçirmiş yüksek ateşli havalede , kaynanam kafasına göre kullanmış kendide normal bir kadın değil çünkü ...evine kimseyi almayan asla komşusu olmayan arkadasinolnayan ve temizlik hastası çok ilginç kendi kendine konuşan bir kadın ve eşimi o yetiştirmiş :KK43:
Görümceyi kim yetiştirmiş?

Tamam da guzel bacim simdi sen bu adamla sevgili olsan ok, hadi nisanli olsan ok,hadi yeni evli olsan ona bile ok..Sen bu adam ile iki cocuk yaparken de akli boyleydi yani adam degismedi ki..Cocuklari dogurup buyututup adami sutlamak mi amacin?
ya hayır ..oy oy kimseler anlamazki neler hissettigimi...ben senelerdir kendimi kandirdim sanırım iyi kalpli ondan öyle düşünmüştür fesat degilki o galan diye ...ama bazen kafama çok takılıyor o anki saçma konuşmaları hareketleri ...konuyu da doldum açtım işte kimseyi sutlayacahim yok ama banada yazık :KK43:

Evet eşinize normalde kan veriyor mu eşiniz ? Vermiyorsa buradan girebilirsiniz konuya onu irite etmeden hatta birlikte gidin ve çocuklarınıza bile yaptirabilirsiniz hem aşıların zararlarini atmak için çocuklara da gereklidir. Benim kizim 5 yaşında bende onunla birlikte hacamata gideceğim. Lütfen bir kardeş tavsiyesi olarak beni dinleyin ve ayrılmayın eşiniz bitse başka derdiniz başlayacak imtihan dünyası... Siz bu imtihani kazanan olun 🤲🤲
yok cnim ne ayrılması. .ben gönlümü beynimi ruhumu rahatlatma derdindeyim...evliliğimiz daha kötüye gitmesin diye ...saygım tamamen bitmesin diye sevgimde ..buna uğraşıyorum ...biri belki deseki AA benim eşimde öyle ama zeka geriliği yok otizm değil yaoisl o dese belki kötü şeyler düşünmeyecegim birtek eşim degilmis. böyle olan diyeceğim saçma ama bı avuntu uste

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X