Eşim içten içe beni suçluyor.

Ben alttan alın sakin durun aman yuva aman evlilik demeyeceğim onu desin diyenler .Ben yetti bitti artık sizde ne sabır ne tahammül diyeceğim Koca koca adamların ne aile aşkı ne abla sevgisi arkadaş .Adamların aile ilişkilerinide kadınlar duzenleyecekse acil robot yapay zeka koca yaratsin teknoloji o duruma geldim ben ciddiyim.Bu nedir ya eski defterleri karıştır biz ıssız adada değiliz aile var .Var elini kolunu tutanmi var kafan kızınca senden çok ailene laf edenmi var .Yazarken bıktım sizde yaşarken bikmişsınızdır ogretemedik bağlı ilişkiyi bı ogretemedik saygılı sınır çizmeyi .Bence aldırmayın zaten onlara üzülmekle baştan hata yapmışsınız kimse kimsenin sülalesine kul köle değil Bozuk aile ilişkilerini kimse düzeltmek zorunda değil Evlenenevkadar suratına bakilmayan oğlan evlenince bı boncuklu oluyor galiba Eşiniz bı öyle bı böyle bence sizde mesafeli olun eş ailesi ile esinizlede asla onların iyi kötü lafını etmeyin maskenizi takın işinize bakın.Cokda tak ederse boşanin.Solumdan kalktım bu gün ben 😂 birazdan geçerse biraz daha ılımlı yazarım belki .
Ben zaten yeterince mesafeliyim inanın 😊
Çok tatlısınız bu arada 🌸

X