Eşim Benimle Uyumuyor

Canım bazı insanların uykusu çok hafif. bir dönme hareketinde bile uyanıp bir daha uyuyamıyor. Benim eşimde böyleydi evliliğin ilk zamanlar salonda uyumaya çalışıyordu. Ama ben kavga etmeden güzelce anlatarak sorunu çözdüm. Sen eşinle bunu güzelce konuşmalısın onu suçlamadan yapıcı bir dille

Paravan evlilikler gerçekten var, toplumun evlenme baskısını bir düşünelim.

Böyle bir durumda ancak konu sahibininki kadar belirti verir zaten, daha fazlası olmaz. Sonuçta bağırıp çağırması ile koca gerçek nedeni eşin bilmesini istemediğini gösteriyor, cinsel yaşamda ciddi bir sıkıntı var.

Kadıncağız horlayıp dursa, uyurken devamlı hareket etse anlarız da burada o da yok.
Özellikle çocuk isteniyorsa gerçeğin mutlaka önceden bilinmesi lazım.

Her durumda kocanın eşini bu şekilde bekletmeye hakkı olmadığını düşünüyorum.
Biz kocaya acırken konu sahibinin durduk yere özgüveni sarsılıyor, çocuk olsa durum daha da fena.

Yanina kivrilinca canim hadi sen odana git diyor. Odan diyor artik yatak odasi da degil.
gerçekten çok üzücü bir durum sizin için...ama ozaman maden öyle sözde yatagibiza onu cinsellik istediğinde almayın...eğer onun içinde yanasmiyorsa zaten sonu boşanmak olabilir ..yinede Allah hayırlara çıkarsın sonunuzu

Evet haklısınız çok fazla var ama direk yargılamak çok yanlış geliyor bana erkekler düz mantık yani belkide hiç bir şekilde yok adamda böyle birşey sadece tek başına yatmak istiyor adam oyun oynuyor televizyon izliyor belkide istediği bu adamın direk aaa bu adam paravan evlilik yapmış cinsel sorunları var boşan demek çok yanlış. Burada bu tarz hangi konu açılsa direk kadınlarımız boşan diyor. Evet bu şekilde hayat geçmez bende katılıyorum ama sorunu çözmek varken neden direk boşan diyoruz ki.

Bence seven insan çabalar elinden geleni yapar 1sene denedim kocam benden ayrı yatıyor 2haftada bir ilişkiye giriyor diye boşanmak çok yanlış çocuk oyuncağı değil evlilik.

:D ya bi rahat mi biraksaniz insanlari acaba? Evlendik diye pet mi aldınız sanki. Gececek bu takintilar max 3 seneye biliosundur umarim.

:D ya bi rahat mi biraksaniz insanlari acaba? Evlendik diye pet mi aldınız sanki. Gececek bu takintilar max 3 seneye biliosundur umarim.
Rahat zaten Rahatız .. ne alaka yorumunuz benmle alakalı değil ki konu.

Herkese karsi var olcak diye de bisey yok. Biriyle iki haftada bir sevisesin gelir baskasiyla her gun duvardan duvara :)

Rahat zaten Rahatız .. ne alaka yorumunuz benmle alakalı değil ki konu.
Konu sahibine de dedim benzer olduğu icin alintiladim sizi de. Bence ayri yatmakta bi sorun olmamali biri film izlerken öbürü yatabilir yani ne var bunda diyorum. Örnek gosteriorum sizi inat etmeye ne gerek var diye :)

Konu sahibine de dedim benzer olduğu icin alintiladim sizi de. Bence ayri yatmakta bi sorun olmamali biri film izlerken öbürü yatabilir yani ne var bunda diyorum. Örnek gosteriorum sizi inat etmeye ne gerek var diye :)
Biz de bş sıkıntı yok ayrı yattığı zamanlarda oldu tek başına takıldığı zamanlarda film izlerken haftasonu . Bu aralar o bırakmıyor yani eşim direk yanıma gelir yeni evliliğin verdiği durum herhlde . Yani evinde de kafasına göre takılamayacaksa insan ..

bence evliliğinizi bitirmeye sebep olmamalı bu durum; benim uyku sorunum var mesela biriyle uyuyamam .hatta yatakla bile uyuşamam bazen 6 ay yatak odasında yatarım 6 ay başka odada yatarım.yastıkla bile zor barışırım:) yorgan batar onu değiştirirm kendimi bildim bileli böyleyim..ha mutlumuyum böyle yalnızken en azından kimse karışamıyodu ama evlenince eşim çok sorun çıkarmıştı her kavgada yüzüme vururdu hatta babama bile dert yandı:) sonra alıştı.cinsel hayatınızla eşinizin uyku konforu çok ayrı bana göre.belkide bu konuda en muzdaribi odur bilemezsiniz ben öyleydim çünkü aşamadığım bi konu hep yüzüme vuruluyodu.
size tavsiyem önce uyku hassasiyetini sorun bekarken ailesiyle yaşarkende uyku konusunda hassasmıymış? beni herkes bilirdi mesela.uyandırılınca tekrar uykuya dalamazdım cinnet geçirirdim.

Sizi o kadar iyi anliyorumki bizde öyleydik.Gider odada yatardı sonradan anladımki başka bir kadınla birlikteymiş.Gözlerime bile bakmazdı konuşurken ve sizinki gibi üste çıkmakta üstüne yoktu.Siz canınızı sıkmayın ah alanların işleri rast gitmez hiçbirzaman.Eğer sizin aranızdada birisi varsa ne o kadının nede eşinizin yüzü gülmez.tecrübe edilmiştir. Ah edin ikisindende mutlaka çıkar ve asla mutlu olamazlar

Hemen ayrıl bırak tarzı yorumlar bana da itici gelmiştir

Ama burada sadece kadının çabasını görüyoruz.
Normal olmayan bir durumu eşi hadi odana git veya saçmalıyorsun gibi cümlelerle hafife alıyor normalleştirmeye çalışıyor.

Yeni evlilikte 2 haftada bir cinsellik çok çok az. Konu sahibi çok da ayrıntı vermemiş. Bu adam gün içinde nasıl, değer verdiğini hissettiriyor mu bilmiyoruz.

Buradan anlattıklarına bakılacak olursa adam adam değil vakit kaybedilecek bir insan değil.

Sizde de baştan beri mi bu şekildeydi sonra mı ortaya çıktı
Gözlerime bakamıyordu demişsiniz ya. İçime dokundu. Hiçbir suçu olmayan masum eşlerine ihanet eden pislik insanlar Allah onlara aynı duyguyu tattırsın ihanete uğrasınlar inşallah

Şöyleki kendinden 10 yaş büyük bir teyzeyle evliliğimizin en güzel günlerinde beni aldattı.anlayacağınız teyze onu kandırdı.Ama sonları eminim tahmin edildiği gibi ayrılık olacaktır çünkü herikisinede ahhh ediyorum.
Son cümlelerinize içimden gelerek inşallah diyorum.inşallah yaşlı teyzede onu aldatır

Benim eşim de çoğu zaman salonda uyur; o da yatak odasında pek rahat etmiyor. Ben bunu ilk evlendiğimizde sizin gibi sorun ederdim ama şimdi hiç etmiyorum. Nerede rahat ediyorsa orada uyusun. Ben mesela klima sevmem, eşim klima ile uyur. Bir de uyku apnesi var, baktım koltukta daha rahat nefes alıyor uyurken, ben de bırakıyorum. Ayrıca ben ondan erken uyurum, o geceleri oturmayı sever, geç uyur. Bazen yanıma gelir ama çoğunlukla da koltukta uyur Karışmıyorum. İlişkimizde herhangi bir sorun yok. Ben bunu sorun etseydim ederdim ama etmemeyi tercih ettim.
Ben de bir gün yatak odasına "odam" deyiverdim yani ağzımdan öyle çıktı. Eşim tepki verdi Orası bizim yatak odamız" diye "Ama sen orada uyumuyorsun ki" dedim "Sen ona bakma orası bizim odamız" dedi. Yani gerçekten de bırakıyorum nerede isterse orada uyusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…