Eşim Benimle Uyumuyor

Adam belliki eş değilde canı istediğinde yanına girecek sonra hadi işim bitti git odana diyecek kadın almış kendine ...

Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...
Bence bu gerçek çok acı ama eşiniz sizi istemiyor, heralde git de diyemiyor çareyi yatakları ayırmakta buluyor.
Yol yakınken ayrılın bence.

Sizde de baştan beri mi bu şekildeydi sonra mı ortaya çıktı
Gözlerime bakamıyordu demişsiniz ya. İçime dokundu. Hiçbir suçu olmayan masum eşlerine ihanet eden pislik insanlar Allah onlara aynı duyguyu tattırsın ihanete uğrasınlar inşallah
Ayrılmışlar😂😂😂

Evlenmeden önce cinsel hayatiniz var miydi? Sizinle cinsel icerikli konusup mesajlasiyor muydu? Sizi arzuladığını hic mi soylemedi. Kac sene sevgiliydiniz? Nisanliyken falanda sizden hep kaciyor muydu? Sevgiliyken, nisanliyken bile cinselligin ucundan bile konusu geçmediyse, adamin tercihleri farkli olabilir. Paravan evlilik yapmıştır. Veyaa baska birisi var. Telefonunu firsat bulursaniz kurcalayin bence.

Evli çiftlerin neden birarada yatması gerektigi hususunu hic bir zaman anlamayacağım. Eşinizin kadin versiyonuyum. 3 4 yil direndim ama sonra kendimi torpuledim bir şekilde. Konfor alanı bazi insanlar için cok mühim. Eşinız tek çocuk mu, sizden önceki yaşantısı nasıldı. Rahat biri midir. Eger oyleyse altinda baska bir sebep yoktur

Bazı insanlar bu duruma zor alisabilir ama evleneli bir yıl olmuş siz bu konudan dolayı kavga ettiğinizde sizin gönlünüzü almıyor üste mi çıkıyor acaba elinde olmayan bir şey mi diye soruyorum boşanmayı düşünmekten önce bir psikiyatriste görüşmenizi tavsiye ederim ilişkinizde ki tek sorun bu ise

Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...
Beraber uyumak istememenin altında sevgisizlikten başka ne aranır bilemedim ben çok sorun ederdim bu durumu ne yalan söyliyim

hiçbir sıkıntımız yokk ama bende tek yatmayı seviyorum. Tabi eşim istemiyor ayrı yatmayı yatağa geliyor. Hatta ondan önce yatıyorum ki uykuya dalabileyim. Beraber yatağa girersek dönüp duruyorum :KK53: İlla kötü bir şey olmasına gerek yok yapı dan kaynaklanabiliyor...

Ben de eşimle uyumuyorum :KK48: Evli çiftlerin beraber yatması gerektiği bilgisini kim kanun haline getirdi bilmiyorum ama dört yıllık evliyim ama minnacık yatakta kimseyle popo popoya uyuyamıyorum. Gece birinin bana kolunun bacağının değmesinden hoşlanmıyorum. Bu kişi eşim de olsa ben kaliteli bir uyku uyumak istiyorum uykunun tadını çıkarmak İstiyorum. Gece yorganı çekiştirip durmak zorunda olmak, elini kolunu rahatça öteye beriye fırlatmamak Neden sembolik olarak aşk sadakat sevgi vs I çağrıştırıyor bunu kim çıkardı bilmiyorum ama benim için beraber veya ayrı yatmanın zerre önemi yok. Not: eşimi pek de severim çok da severim. Sevildiğime inanmam sevildiğimi de bilirim. Ayrı yatmak bunu değiştirmiyor. Yatakta biriyle yatamayanlar yatsa da uyuyamayanlar dernek üyemizi lütfen rahat bırak:KK48:

Böyle diyince sizde canım hadi sende evine git Annen, Baban meraklanmasın diyip kapı önüne koyun.
Kesin çözüm.😅😅😅

Bir cinnete bakar konu sahibi. Daha önce cinnet geçirdin mi evde ? Ben mesala kocama anlatıyorum anlamıyor, anlatıyorum anlamıyor sonra bi cinnet geçiriyorum bi bakıyorum düzelmiş.

X