eşim beni seviyor mu?

Teşekkür ederim. Sizce bu deveyi güdümeye değer mi? Analttağım kadarıyla
Bence değer evet başka bir kadınla mesajlaşması aşşırrıııııı yanlış. Ne abi kardeşi ama anlattığınız gibiyse adam cahillik etmiş tam bir aldatma değil sonuçta. Kaç yıllık evlisiniz çocuğunuz var mı? Yoksa eğer çocuk yapmayın hemen.

Çok erken yaşta evlenmenin yan etkisi bunlar, başka biriyle bişey yaşamamış, merak ediyor bence, heyecan arıyor olabilir
Eşim evlenmeden önce herşeyi dolu dolu yaşadığını söyler hep bilemiyorum. Bende fiziksel bişey olduğunu sanmıyorum. Kişisel bakımına pek dikkat etmez olsaydı eder gibime geliyor

Bence değer evet başka bir kadınla mesajlaşması aşşırrıııııı yanlış. Ne abi kardeşi ama anlattığınız gibiyse adam cahillik etmiş tam bir aldatma değil sonuçta. Kaç yıllık evlisiniz çocuğunuz var mı? Yoksa eğer çocuk yapmayın hemen.
5 senelik evliyim 2 çocuğum var. 4 ve 1 yaşlarında. Bundan sonra kesinlikle düşünmüyorum tüm önlemlerimi aldım. Eşimde istemiyor kesinlikle. Devam gibi amacı olsaydı beni daha da bağlamak adına çocuk ister diye düşünüyorum. Yanlış mıyım?

Boşanmıyosanız hayatı zindan etmeye gerek yok. Ya boşancaksınız ya kabullenip mutlu olcaksınız. Aldatmayı kabullenmişsiniz ama böyle hayat geçmez. Adam belli ki biraz saf hem senş kaybetmek istemiyo hem de bi hata yaptığını düşünüyo pişman gibi. Höf bilemedim çok zor bi durum. Ama boşanmıyosun madem didikleme akışına bırak
Kendisini dünyanın en zeki insanı olarak görür halbuki. Bende didiklemeye çalışıyorum da çok zor.

Bilmiyorum tanımadan hiçbir şey diyemem ki tanıdığım insanlardan bile şok eden oldu. Siz takibi bırakmayın. Başka çocuk yapmayın. Aile eviniz kötüyse dönecek yer yoksa idare edin. Bu ara kendinizi geliştirmeye çalışın mesleğiniz yoksa meslek edinin. Kpssye çalışın. 2 sene var zaten. En azından elinizde güç olur. Ama ona güçsüzüm imajı vermeyin. Evde de sürekli huzursuzluk çıkarmayın ama diken üstünde olsun
Huzursuzluk çıkarmadan nasıl diken üstünde tutabilirim tavsiyeniz var mı

Belki düşünebilirdi. Siz eşinizi gerçekten seviyor musunuz?
Çok küçük yaşta evlendiğim için bilemiyorum. Sevgi mı, alışkanlık mı, yoksa sadece değer mi veriyorum bilmiyorum. Ama mutlu olmasını, beraber biseyler yapmayı onunla sohbet etmeyi ve ilgisini seviyorum. Onunda beni sevmesini ve mutlu olmamızı isterim

Benim 22 eşim 26 genelde bişey almazdım o ihtiyacı görürdü hep ben ona derdim

Eve lazim olanlari soylemek, bir sey alirken size danişmak olmuyor. Genelde butceye göre yuklu miktarlarda bir sey alinacagi zaman ciftler oturur konusur butcemize uygun mu diye. Bir sey alinacaginda danişmak diyince akla bu geliyor ya da urunun fiyat performans yine butceye göre danisilir.
Sizin ki danişmak degil. Koca gun evde duran sizsiniz evin eksigini kendisi takip edip bilecek degil ya tabi ki sizden ogrencek. 😀

Yaşlar cok kucuk sizinki daha da kucuk evde oturup durmayin gidin okulunuza devam edin etmediyseniz. Meslek kursu filan bakin bir sekilde. Rest cektim bosanacagim hikayeleri her sene tutmaz.
2 cocukla mesleksiz baba evinde rahatinizin olmadigini gitseniz de geri geleceginizi eşiniz bir gun akil ettiginde cok zor durumlara düsersiniz.
Yasitlariniz hayatlarini yeni kuruyor geç değil.

Yok tanımıyorum. Sizi kaybetme korkusu yok gibi. Sevse zaten aldatmaz. Siz kendinizi kurtarmaya çalışın. Boşanmaya gücünüz olsun. Sakın başka çocuk yapma
Hayır kesinlikle istemiyorum. Derslerime yöneldim bende. Planlarım hedeflerim var. İnşallah gerçekleştiği zaman iyi bı hayatımız varsa ne mutlu, yoksa da boşanmayı düşünüyorum

Hayır kesinlikle istemiyorum. Derslerime yöneldim bende. Planlarım hedeflerim var. İnşallah gerçekleştiği zaman iyi bı hayatımız varsa ne mutlu, yoksa da boşanmayı düşünüyorum
Şimdilik susun en azından size bir kötülüğü yok. Ailenizin evinde rahat değilseniz huzur bozmayın. Ki anladığım kadarıyla aldatma ama cinsel ilişki yok? Bunu affeden milyon kadın vardır. Ben affetmem ama affeden yoluna bakan çok var.

Eve lazim olanlari soylemek, bir sey alirken size danişmak olmuyor. Genelde butceye göre yuklu miktarlarda bir sey alinacagi zaman ciftler oturur konusur butcemize uygun mu diye. Bir sey alinacaginda danişmak diyince akla bu geliyor ya da urunun fiyat performans yine butceye göre danisilir.
Sizin ki danişmak degil. Koca gun evde duran sizsiniz evin eksigini kendisi takip edip bilecek degil ya tabi ki sizden ogrencek. 😀

Yaşlar cok kucuk sizinki daha da kucuk evde oturup durmayin gidin okulunuza devam edin etmediyseniz. Meslek kursu filan bakin bir sekilde. Rest cektim bosanacagim hikayeleri her sene tutmaz.
2 cocukla mesleksiz baba evinde rahatinizin olmadigini gitseniz de geri geleceginizi eşiniz bir gun akil ettiginde cok zor durumlara düsersiniz.
Yasitlariniz hayatlarini yeni kuruyor geç değil.
Hayır demek istediğim mesela kendine ufak tefek şeyler almak istese bile örneğin ayakkabı, tişört vs bana danışmadan almazdı hala da öyle. Kast ettiğim öyle büyük şeyler değil. Ben ihtiyaç halinde liste verirdim o alırdı. Fazla giderimiz olmamasına rağmen paramızın olmadığını söylerdi nereye gittiğini paranın söylesem bi bahaneler falan. Zaten birilerine yedirecek mevlada gelirimiz olmadı hiç. Şuan derslerime devam ediyorum. Atanamasam bile özel sektörde çalışabilmek için açık üniversite okuyacağım. Nasihatleriniz için çok teşekkürler 🙏🏻

Eşim öncesinde beni çok darladığı için bende öyleydim karşı cinsle normal muhabbetine bile gelemezdim benim için abi kardeş muhabbeti de yanlıştı. O sebeble demiş olabilir emin değilim. Peki bundan sonra yapacak vibeı varmı sizce
Yani onu inanın ben hiç bilemem. Eğer söylediği gibi sadece abi kardeş konuşmasıysa ki kuryeyle müşteri niye abi kardeş gibi muhabbet eder o da çok garip ama belki huzurunun kaçtığını gördüğü için bir daha yeltenmez. Ama yeni heyecanlar arıyorsa dişine kan değdiyse arayıştaysa yapabilir bunu kestirmek zor açıkçası.

Konuda tutarsızlıklar var.
Günde beni 7-8 kere arardı demişsiniz, sonra aramızda muhabbet yok demişsiniz.
Her istediğimi alır demişsiniz, sonra bana boynundaki kolyeyi ilk hediye olarak verdi demişsiniz.
5 senede 1-2 kere dışarı çıkması da az yani.
Bilemedim neyse affettiyseniz aynı şeyi tekrar tekrar öne sürmeyin bence.

Şimdilik susun en azından size bir kötülüğü yok. Ailenizin evinde rahat değilseniz huzur bozmayın. Ki anladığım kadarıyla aldatma ama cinsel ilişki yok? Bunu affeden milyon kadın vardır. Ben affetmem ama affeden yoluna bakan çok var.
Yani inanın emin değilim ama eşim cinsellikte çok da iyi değildir zaten ihtiyacını gayet iyi karşıladığımıda düşünüyorum. Ayrıca dediğim gibi kişisel bakımına hiç bir zaman pek dikkat etmedi. Cinsel yönden aldatma olsaydı dikkat ederdi diye düşünüyorum. Kızla olan muhabetleri gerçekten de arkadaşlıkken henüz yeni yeniyken ben yakaladım sanırım. İleride ilerisi olurmuydu bilemiyorum. Bende affetmeyi asla istemezdim cocuklarima bakacak gücüm olsa asla 1dakika durmazdim o sebeple hazmedemiyorumda işte ama mecburiyet. Beraber kalıp alttan alta kendimi geliştirmek zorundayım

Yani inanın emin değilim ama eşim cinsellikte çok da iyi değildir zaten ihtiyacını gayet iyi karşıladığımıda düşünüyorum. Ayrıca dediğim gibi kişisel bakımına hiç bir zaman pek dikkat etmedi. Cinsel yönden aldatma olsaydı dikkat ederdi diye düşünüyorum. Kızla olan muhabetleri gerçekten de arkadaşlıkken henüz yeni yeniyken ben yakaladım sanırım. İleride ilerisi olurmuydu bilemiyorum. Bende affetmeyi asla istemezdim cocuklarima bakacak gücüm olsa asla 1dakika durmazdim o sebeple hazmedemiyorumda işte ama mecburiyet. Beraber kalıp alttan alta kendimi geliştirmek zorundayım
Çocuklar kaç yaşında? Lise mezunu musun? Bak önümüzde ortaöğretim kpss var. Adalet bakanlığı alım yapacak. Sen otur çalış en azından temel olur. Daha 22 yaşındasın. Mutlaka çabala. Bir fabrikaya girsen şef olursun. Polis alımları var. Astsubay alımları var. Bir şekilde meslek edinmek derdin olsun. Gerekirse dershaneye git.

Konuda tutarsızlıklar var.
Günde beni 7-8 kere arardı demişsiniz, sonra aramızda muhabbet yok demişsiniz.
Her istediğimi alır demişsiniz, sonra bana boynundaki kolyeyi ilk hediye olarak verdi demişsiniz.
5 senede 1-2 kere dışarı çıkması da az yani.
Bilemedim neyse affettiyseniz aynı şeyi tekrar tekrar öne sürmeyin bence.
Şimdi şöyle, 7-8 kez aradığı zaman diyalogumuz napiyorsun nasılsın şeklindeydi 2 dakika sürmezdi. Bu olaydan sonra normal konulardan muhabbet etmeye başladık.
"Her istediğimi özellikle yeme, içme konusunda alır" diğer isteklerimi de parası olduğunca karşılardı ama kendi isteğiyle sürpriz bi şekilde asla bana hediye almamıştı.
Ve evet arkadaş çevresi yok artık, var da görüşmeyi gereksiz buluyor evlendikten sonra çok nadiren çıktı arkadaşlarıyla. Bazen denk gelirse bı arkadaşıyla çay evinde 15-20 dakika oturur o yani. Konu çok uzun olduğu için ben düzgün kendimi ifade edememiş olabilirim. Kusura bakmayın

X