eşim beni istemiyor:(

PEKİ BUNA NE DİYECEKSİNİZ? BİR ÇOCUGUN AGZINDAN YAZILMIŞ..

PEKİ BUNA NE DİYECEKSİNİZ?

Canım ölümü isteyecek kadar hayata küsmüş olamassın değil mi... Ayrıca aldırması mümkün de değil zaten. Yani yasal olarak... Yaşadıkların üzücü şeyler ama her çocuk da senin gibi <<keşke ölmüş olsaydım>> demez değil mi. Bu saatten sonra çocuğun alınması için sakatlık gibi bir durum olması gerekiyor ve bu da çok fena; çünkü böyle bir durum olsa bile bebek parçalanarak, acı çekerek alınacak. Tamamen vahşet yani... Zaten annenin hayatı da tehlikeye giriyor bu reddede canım.

canim benim yazdiklarini okuyunca inanamadim bu nasil bir insandir ki kendi evladini oldurmek kurtulmak ister....herkes bir yuvam olsun esim cocugum olsun ister bunun icin cirpinir senin esin de elindeki hazinenin degerini bilmiyor...kusura bakma ama cok sorumsuz ve bencil bir insanmis...Allah islah etsin...bebegini aldirma kararini iyi dpspn canim,ne de olsa o bir canli ...hayati senin verecegin karar bagli...bu adam cekilmez ama cocugun da varmis ah keske cocugun olmasaydi o zaman belki daha kolay olurdu bazi seyler...yine de sen iyi bilirsin canim ne de olsa senin hayatin...Allah yardimcin olsun insallah...

evet belki ben ölümü istedim ama büyüyünce Allah ın verdiği canı ondan başkasıda alamaz bunu anladım ben bu durumun her zaman ezikliğini duyucam ne kadar büyürsem büyüyüm ilerde evlenirken bile sorunlar çıkıcak üniversiteye giderken bile duyucam bunun ezikliğini kaç yaşıma gelirsem geliyim bu acı hep içimde olcak babamın yüzüne hiç bi zaman baba diyemedim o sadece dört harften oluşan kelime o kadar anlamlıki ben küçükken yeğenlerimde küçüktü benim babama baba diyebilirsin derlerdi bende küçüklük aklı sırf baba diyebilmek için ona baba derdim belkide ben çok karamsarmışım herkesin başına gelebilir ama yapamadım işte ve
ben bilmiyodum hala alınabilir sandım çocuğu onun için aldırın demiştim

kusura bakmayın arkadaşlar bende evde değildim..düğün hazırlıkları yapıyoruz yakında rabbimin izniyle erkek kardeşimin düğünü var...:teytey: :teytey:
neyseee elifle en son 2 gün önce görüştüm ..morali yerine gelmiş..eşiyle arasındaki sorunları düzeltmeye başlamış..evine dönmüş ...a.s umarım bundan sonra ikisi için yeni başlangıç olur...
dularınızı esirgemediğiniz için binlerce teşekkürler arkadaşlar...inşallah bir daha ne elifim nede bir başkası böyle sorunlar yaşar..

cok sevindim son gelismelere
ben sessizce uzaktan izledim konuyu
yorum yapmaya cekindim
ortada minnacik bir bebeyin cani var

ama gordumku bazi arkadaslar yok aldir ben olsam dogurmam gibi sert ifadeler kullanmislar

bir masumun cani bir anlik sinirle son verilirmi
yada yorum yapan arkadaslar
bu kadar sertifadeler kullanilirmi.

neyseki sonuc tatliya baglandi.

ama ricaederim sert cikislar yapmayin insan hayati soz konusu arkadas bunalmis yardim istiyo

bide yannis yapan arkadasa onlarca tesekkurle desteklemisiniz.

HZ ALI agzinizdan cikan soz ok gibidir demistir

Cok sevindim bu habere Rabbim agizlarinin tadini birdaha hic bozmasin insallah:1hug:a.s.

Çok sevindim canım. Ben yeni gördüm bu yazını. Merak ediyorduk Elifi. Kardeşine de mutluluklar dilerim. yerimseniben.

Oh be :smiley-cool::smiley-cool::smiley-cool:
İnşallah bundan sonra herşey daha da iyiye gider onlar için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…