eşim beni istemiyor:(

arkadaslar gidip aldirirdim demek nekadar kolay soyluyorsunuz o bir can eti kani kemigi olan bir can onu yapmadan once dusunuceksiniz sanki hersey 2 aydami gelisti ondan oncede aralari yokmus demekki neden cocuk yapmis bunlara ragmen? ha ana rahminde bir cenini oldurmussunuz ha bir insani ki oda bir insan zaten. Bir insanı öldürmek, bütün insanlığı öldürmek demektir. kabuslarla ve pismanlikla surmesini istemiyorsan bundan sonraki hayatinin sakin boyle bi yanlisa dusme herkes yorum yazar saygi duyarim ama zaten bunalimda olan seni yanlis yonlendiriyorlar farkinda degiller. esin istemiyorsada sen istedigini soyle unutma cocuk yuvada sefkattir berekettir. kimsenin lafina bakma canim cocugunun katili olma!!!!!!

bende yeni gordum bakin aralari duzelmis iste yorumlariniza dikkat edin bundan sonra aldirin falan hepiniz vebal atinda kalicaktiniz aldirsaydi eger

a.s.umarım pişman olmazsın erkeklerin değişeceğine inancım sıfır.bari üçüncüyü yapma sonra:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

allah elifin yardımcısı olsun,inşallah bu son sıkıntısıdır, her işte bir hayır vardır,belki de bebeğinin alımaması hayırlara vesile olur ve,bu bebek ona mutluluk getirir inşallah,allah eşini islah etsin.Amin.

niye
katlanasınki
seni
sevmeyen
bir
adanla
birömür
boyu
bence aldır vede boşa gitsin gençsen seni sevecek birini bulusun sende adımlarını dikkatli atmalısın :çok üzgünüm:

hayy Allah yeni gördüm . herşey hallolmuş.

Annem derki hep bana ; karı ile koca arasına asla girilmez, yorum yapılmaz. kanlı bıçaklı olsalarda yarın öbür gün barışırlar, sen kötü olursun diye ...

Allah bundan böyle mesut etsin

Son düzenleme:
Kızlar mesele çözülmüş. Hala boşan bebeği aldır diyen var yaaa.. Allah aşkına bir bakın konu hangi tarihte açılmış yaaa! Ordan bile anlarsınız çocuğu aldırmak için artık çok geç olduğunu. Lütfen yaaaa! Yazdıklarınız sadece onun moralini bozacak yazmayın böyle şeyler!

ömrünü heba etme bu adamla bence.degmez cnm degmez.ondan koca olmaz bence.yazık sana

niye
katlanasınki
seni
sevmeyen
bir
adanla
birömür
boyu
bence aldır vede boşa gitsin gençsen seni sevecek birini bulusun sende adımlarını dikkatli atmalısın

Son düzenleme:
canım seni istemeyeni sende isteme belliki sana ve çocuğunada değer vermiyo böyle bir insanla ömür geçmez kendini yıpratmana deymez.çok iyi düşün kararını ver

Kızlar mesele çözülmüş. Hala boşan bebeği aldır diyen var yaaa.. Allah aşkına bir bakın konu hangi tarihte açılmış yaaa! Ordan bile anlarsınız çocuğu aldırmak için artık çok geç olduğunu. Lütfen yaaaa! Yazdıklarınız sadece onun moralini bozacak yazmayın böyle şeyler!

benimde iki meleyim varbiri dort biri alti aylik kizim
niye boyle bir bilgi verdim yazimin basinda biliyormusunuz
anne olmadan bebek kiymetinibilemessiniz
benim dort yasindaki oglumdan sonratam ideallerim vardi tahsilime devam edicekkken
kizima hamilekaldim bir an
aldirmayi dusundum
gözümün önüne oglum geldi
ona nasil kiyardim onu nasil sevdigim geldi aklima,
yapamadim yapmadim.yoksa cinayet isliyecektim

sanirim niye bunu anlattigimi anlamisinizdir
bir cok kisi halen ahkam kesiyo
bir bebeyin cani bukadarmi anlamsiz hice sayiliyor
bi sekilde obebek anne karnina dusmus ete cana burunmus .sebep ne olursa olsun ona kiyilirmi

YADA HANGI VIZCAN BIR ANNEYE BEBEYINI ÖLDÜR DIYE TELKINLERDE BULUNABILIR

rabbim yuvanizi korusun.ve vicdaninin sesini dinle canim.hepimizin evliliginde sorunlari var kiminyokki

bosanip bosanmamak senin elinde amayavrucagin ne sucu var.sakin kimseyi dinleme.

rabbim sana yuvana huzur versin guzel haberlerini bekliyorum canim.
kaydirigubbakcemile5

benimde iki meleyim varbiri dort biri alti aylik kizim
niye boyle bir bilgi verdim yazimin basinda biliyormusunuz
anne olmadan bebek kiymetinibilemessiniz
benim dort yasindaki oglumdan sonratam ideallerim vardi tahsilime devam edicekkken
kizima hamilekaldim bir an
aldirmayi dusundum
gözümün önüne oglum geldi
ona nasil kiyardim onu nasil sevdigim geldi aklima,
yapamadim yapmadim.yoksa cinayet isliyecektim
¨...
rabbim yuvanizi korusun.ve vicdaninin sesini dinle canim.hepimizin evliliginde sorunlari var kiminyokki

bosanip bosanmamak senin elinde amayavrucagin ne sucu var.sakin kimseyi dinleme.

rabbim sana yuvana huzur versin guzel haberlerini bekliyorum canim.
kaydirigubbakcemile5

İşte olayı yaşamış ilk ağızdan konunun özü... Allah sana evlatlarınla mutlu, sağlıklı bir ömür versin aysimacıma.s..

Allahım ne zor bi durum.İnsan tabiki yavrusuna kıyamaz helede bu tadı daha önce tadmışsan.Eşin nasıl bi insan anlam veremedim canım ama arkadasların dediği gibi yüreğinin sesini dinle ,eğer doğuracaksan allah bi şekilde rıskınıda verir merak etme.
her şeyin hayırlısı olsun canım.

Eşin hep mi böyleydi diye sormak isterim.Belki geçici bir dönemdedir ve inşallah düzelir eğer hep böyleyse aldır diyemiyorum çünkü dilim varmıyor.Çocuklar bir şekilde evliliğin devamını sağlarlar. Ve bunun için pek çok yolları vardır. Örneğin o kadar çok talepleri olur ki aileler onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken birbirlerinin hatalarını unuturlar.Evliliğinle ilgili umudun varsa devam et ama hayır yok diyosan yapman gerekeni zaten biliyorsun......(söylemeden edemeyeceğim madem eşin böyle bir adam neden korunmadın be arkadaşım yazık değil mi?)yazık olmayacak mı?

Arkadaşlar artık yorum yapmayalım bende yeni bir konu zannettim ama arkadaşımız eşiyle arasındaki meseleleri çözmüş,hala daha yok boşan, yok bebeğini aldır diyenler var.Artık bu konunun üzerine bir sünger çekip bu arkadaşımıza ve onun gibi evinde huzuru arayanlara dua edelim yeterli bence

İşte olayı yaşamış ilk ağızdan konunun özü... Allah sana evlatlarınla mutlu, sağlıklı bir ömür versin aysimacıma.s..

canim hani basina gelen bilir derlerya aynen oyle profilimdeki kizimi görüyomusun

simdi kizim olmuyacakti resimde onu öldürmüs olacaktim
eslerde bir yere kadar ama evlat candan öte ..kizimi severken kizim iyikide dogurmusum seni diye seviyorum

güzel dileklerin icin sagol guzelim.rabbim kalbine göre versin

bazen insanlar eşini düzelir belki düşüncesiyle de çocuk yapıyorlar. senin durumunu bilmiyorum ama madem ki bir yavrun daha var. senin güçlü olman gerek. kafanda herşeyi iyice ölç tart. aldırma olayı beni çok üzdü çünkü ben de evlat hasreti çekenlerdenim. ama anladığım kadarıyla eşinden de ne köy olur ne kasaba. mutsuz bir hayat geçirmektense ve psikkolojisi de bozuk nesiller olur çocuklar da öyle bir babanın yanında. düşün ve eğer hayata tutunabileceksen, o gücü hissediyorsan kendinde kurtul derim o adamdan. hayata bir defa geliyoruz. neden başkasının boyunduruğr altında yaşayalım ki, bu eşin olsa bile. ezdirme kendini. ve hayata tutun.

bayanlarr inannin elifin durumuna cokkk uzuldumm sizler gibii allahimm yardimcisi olsunn bizden sadece bu tur yardimm gelebilirr.elifinn maddi sorunuda varr anladigimm kadariyla bu soyleyecegimm seyy sadece elif icin degill.burad birbir lerimize fikir alis verislerinde bulluunuyozz.bayanlarrr ben diyorummki evlendikkten sonra hemen cocuk yapmayinn yaahu bir durun hayat neyi gosteriyooo tabiki anlaymazsiniz bir insanla bir omur boyu beraber gecircemm diye bir garantuiniz yookk ama hic olmazsa kendinize bir bakinn bu durumda kimse kimseye yardimm etmez n eolu evlerde tkilip kalmiyalimm kendimizi gelistiripp biseyler yapalimm kendi ayaklarimizin ustunde durmayi ogrenelimm .n olurr biz cokk muzdaribiz bu konudaa nedenn ben bosandiktan sonra sap gibi ortada kalimm deyinn ve kendinizi guclendirinn .allahim herkese mutlu evlilikler nasip etsinna.s.

X