EŞİMLE BOŞANIYORUZ

Benim anlamadığım düğün videosunu ne diye mahkemeye sunacak ? Yanlış anladıysam düzeltin ama düğün videosu düz bir videoysa hangi açıdan, neye kanıt olabilir ki ?

Yanı ne gerek var bu yorumu yapmaya. Daha lohusa olan bi kadına zaten üzgün olduğunu belirtmiş ne bu kin ne bu öfke ? Sen dört dörtlük müsün ? Ne kadar kolay tanımadığın hayatını psikolojisini bilmediğin bi kadina bunlari söylemek ? Allah kalbinize merhamet versin. Tamam en akıllı en mantıklı sensin. Basın göğe erdi mi nefret kusunca
Nerde kaldın duyar machine, hoş geldin, gel otur şöyle.

Ne demişim ben nefret kusmalı? Kendisi de söylemiş zaten yüzsüzlük olduğunu. Dün de bu konuyu açtı. O kadar dil döküldü kendisine iyi niyetle. Söylenilecek her şey söylendi. Herkes tavsiye verdi. Tüm yazılanlara rağmen gelen cevap: Sizce ben arayıp sormasam geri döner mi? 🤦🏻‍♀️

Evet, yanımda olsa, arkadaşım olsa omuzlarından tutup silkelerdim konu sahibini kendine gel diye. Ciğeri beş para etmez bir adam için kendini yıpratıp bebeğini ihmal etmeye değmez çünkü. Sanki biz hiç lohusa olmadık. Adam sevmiyor, istemiyor işte. Kabullenmek lazım bir yerden sonra.

Nerde kaldın duyar machine, hoş geldin, gel otur şöyle.

Ne demişim ben nefret kusmalı? Kendisi de söylemiş zaten yüzsüzlük olduğunu. Dün de bu konuyu açtı. O kadar dil döküldü kendisine iyi niyetle. Söylenilecek her şey söylendi. Herkes tavsiye verdi. Tüm yazılanlara rağmen gelen cevap: Sizce ben arayıp sormasam geri döner mi? 🤦🏻‍♀️

Evet, yanımda olsa, arkadaşım olsa omuzlarından tutup silkelerdim konu sahibini kendine gel diye. Ciğeri beş para etmez bir adam için kendini yıpratıp bebeğini ihmal etmeye değmez çünkü. Sanki biz hiç lohusa olmadık. Adam sevmiyor, istemiyor işte. Kabullenmek lazım bir yerden sonra.
Burdayım,geldim. 👋
Bu yorumunda yüzde yüz doğruları konuşmuşsun. Diğer yorumunda çok kırıcı ve sert üslupsuzluk var. Herkes senin gibi olaylara mantıklı tavırlar,tutumlar vermeyebilir. Herkes çok güçlü ve mantıklı olmuyor hayatında bazi dönemlerinde. Lohusa oldun sen daha az hasarla ya da hiç hasar olmadan atlattın diye öyle bilmiş bilmiş cümleler kurmana gerek yok. Konu Sahini zaten farkında her şeyin ama insanın bazen gözüne perde iniyor. Aklı çalışmıyor. Bende buna benzer bi durumdan geçtim çok yakın zamanda ama etrafımda senin bana davrandığın gibi hiç bir arkadaşım davranmadı hani sen diyorsun ya arkadaşım olsaydi diye. Zaten öyle davransaydı artık arkadaşım olmazdı. Çok destekleyici arkadaşlarım varmış şükrediyorum.

Burdayım,geldim. 👋
Bu yorumunda yüzde yüz doğruları konuşmuşsun. Diğer yorumunda çok kırıcı ve sert üslupsuzluk var. Herkes senin gibi olaylara mantıklı tavırlar,tutumlar vermeyebilir. Herkes çok güçlü ve mantıklı olmuyor hayatında bazi dönemlerinde. Lohusa oldun sen daha az hasarla ya da hiç hasar olmadan atlattın diye öyle bilmiş bilmiş cümleler kurmana gerek yok. Konu Sahini zaten farkında her şeyin ama insanın bazen gözüne perde iniyor. Aklı çalışmıyor. Bende buna benzer bi durumdan geçtim çok yakın zamanda ama etrafımda senin bana davrandığın gibi hiç bir arkadaşım davranmadı hani sen diyorsun ya arkadaşım olsaydi diye. Zaten öyle davransaydı artık arkadaşım olmazdı. Çok destekleyici arkadaşlarım varmış şükrediyorum.
Dost acı söyler. Ben benim gibi arkadaşlarım olsun isterim her zaman. Yanlış düşünüyorsam, ısrarla bunun yanlış olduğunu anlamıyorsam gerekirse çat çat söylemeli yüzüme. Daha fazla hata yapmamak için, böyle insanlar şart çevremizde. Dilerim konu sahibi de bir an evvel aklını başına alır.

İkinizde çocuk gibi davranıyorsunuz barissaniz ne olacak o annesinin siz babaninizn akli ile hareket etmeye devam edecek 3 ay sonra tekrar boşanmaya kalkacaksiniz. Daha olgunlaşmadan birbirini anlayıp tanımadan çocuk yapma ihtiyacı neden. Bu saatten sonra geri döner mi dönebilir. Ama dönse bile sizin evde her hangi bir eşyadan bile daha az bir değeriniz olacak. Asla ailesine birşey diyemecek size her yapılan şeye boyun eğmek zorunda kalacaksınız.bhnu kendinize reva görmeyin

Konuda bebeğini ihmal ettiğine dair birşey mi yazıyor yoksa önceki konularında mı geçiyor bilmiyorum ama nefret kusulmuş resmen. Kadın yeni doğum yapmış, koca sevgisinden olmasa da korkudan, çocuğunu tek büyüteceğinin verdiği panikle böyle düşünemez mi, hiç mi sallanmaz insan kötü günlerinde. Evet bize göre mantıksız hareket etmiş olabilir, biz olsak nefret dolu olabiliriz ama biz değiliz.Diğer yandan her aile çocuklu kızına şefkat ve sabırla sahip çıkmıyor, ekonomik koşullar belli bunların telaşına, üzüntüsünü düşmüş olamaz mı bu kadın. Kocasını değilse de evinin rahatını özlüyordur, aylarca hazırladığı eşyalarla çocuğunun bakımını yapmak istiyordur... Lohusalık 40 günden daha fazlasıdır, insanları incitmemek lazım, ya da daha nazik tavsiyeler vermek.

X