eşim beni istemiyor:(

CAnım aLLAH yardımcın olsun bak bi kouş dile bakalım düzelmicek gibiyse bu işi bitir ki insan minnacık yavrusunu canını aldır dediyse hiç kendni üzme hayırlısı olsun rabbim bi kapıyı kapar diğerini açar ALLAHA EMANET OLUN

kusura bakma kardeş ama Allah onu bildiği gibi yapsın ve hayatının geri kalan bölümünde inşallah hayırlı insanlarla karşılaşırsın çok sinirlendim ve her şeyden korkar oldum artık ...................

o adamı terket ve bebeğini de dogur.sonrasında ise o adama söyleme bile bilmesin çocugunun hayatta oldugunu gösterme ona sevmesin bilmesin yavrusunu.

Son düzenleme:
canım senı ıstemeyen bı adamıı sende ısteme..bosanmak ısteyen ve cocugun aldırmak ısteyen bırıne neden katlanıcaksın bırak inceldıgı yerden kopsun....bosanmak ıstıyosaa bosan ama cocugunu sakın aldırma bunu hesabını öbür taraffta nası verıceksınız.....allah herseyın hayrlısı versın işallah

onurlu kadın tanımı değişkendir ama onurlu kadın kendisini istemeyen adamı istemez..onun yanında durmaz..onurlu kadın herşeyden önce onurlu bir annedir..onurunu tac eder taşır.güzelim neden bize soruyorsun ki,eşin tarafından istenmiyorsun bunu kabul edeceksin ve kendine yeni bir yol açacaksın..bebek snn kararın ama zten bir cocuğun varmıs..eğr tek basına bakabilceksen doğur..ama gördğm kadaryla sen daha seni istemeyen bi adamdan ayrılabilecek güçlü değilsin..ksra bakma dostum ama bu 2.bebek snn harcın değil..kendıne hemen yeni bir yol açmalısın..onurunu korumalıs ve diğre cocuğuna onurlu bir anne olmalısın ilerde cocuğun sunu diyebilsin :benm babam annemi istemedi ama annem okadar onurlu VEDE GÜÇLÜ bir kadındıki ayakları üstünde durdu ve beni yetiştirdi..bumu takidir edilesi yoksa babam annemi istemezdi hıç ama annem genede babamlaydı bu mu_?

arkadasim sakin bebegini aldirma o bir canli nasil kiyilirki? bunun vebali cok buyuk olur araniz bukadar kotuyken cocuk yapmaniz cok buyuk bir hata. ama geriye donusu olmayan bir hata. bir yazi degilki silesin bitsin veya bir orgu degilki sokesin o senin bebegin bebegine kiyma. buradaki bazi arkadaslarin yorumlarini okudumda aldir falan..... o bebek alinirsa basta alan olmak uzere daha sonrada sizler buyuk vebal altindasiniz. hesap gunu geldiginizde yerinizde olmayi istemem. yorumlariniza dikkat edin sonu nereye varir diye hesap kitap yapin......

eşimle aram çok kötü bayanlar...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
eşim 2 aylık bebeğimi aldırmak ve benden boşanmak istiyor..neyapacağımı şaşırdım...
eşim çok bencil bana 1 ytl nin hesabını yaparken kendi için milyar harcayan biri...
sorumsuz anlıyacağınız..hep kendini düşünen biri...:kızgın:
ne olur akıl verin..ne yapayım..bu sabahda tekrar bebeği aldırmaya ne zaman gideceğimi sordu..biran önce bitsin dedi herşey...senağlamasenağlama
bebeği aldırıp yoluma devam mı edeyim yoksa beni istemeyen eşime herşeye ragmen katlanayımmı?

durumun ne oldugunu tam olarak bilemem ama
zaten seni sevmeyen bir adam için mi cocugu aldırıcaksın?

ortada o kadar çok yanlış varki bence birkere bu kadar sorunlu bir evliliğiniz var neden hamile kaldınız sonra bu kadar sorumsuz biriyse eşini onun kahrını niye çekiyosunuz kimse kusura bakmasında aciz bayanlara ben kızıyorum arkadaşlar size 1ytlyi bile verirken hsop yapan çocugunun hastaneye muayene gitmesine izin vermeyen daha eminimki bilmediğimiz birçok şey yaşadıgınız bu adama niye neden katlanıyosunuz yazık oluyor bu çocuklara o çocugu kesinlikle aldırmalısınız bence. kusura bakmayın tekrar ama böyle sorunlu aileler istediği kadar çocuk doguruyor sonrada ilerde büyüyünce saglıklı bireyler olmuyorlar genel konuşuyorum herkes böyle olcak diye bişey yok belki ama inanın çok kızdım ya ne demek niye önlemi alınmıyor

ah be guzelim keske hamile kalmasaydin ya da korunsaydin.
bu adam sonra dan mi boyle oldu?
baksana kendi cocugunun canina kiymak istiyor boyle birinden kime hayir gleir ki? bence sen hic bebegini aldirma yazik gunah,onun ne sucu var?
adam seni istemiyorsa bu evlilik zorla yurumez ...
hakkinda hayirlisi olsun...ama sakin bebegine kiyma...
o bunu haketmiyor.

aradan epey zaman geçmiş...bu yüzden yorum yapamam...
bebeği aldırdınız mı?
evliliğiniz hala devam ediyor mu?merak ettim de...

edit yapamadığım için bu mesajı yazıyorum,sakın flood yaptığımı sanmayın...
eşiyle barışan kardeşime mutluluklar diliyorum...
konu kapandığına göre mod arkadaşlar konuyu kilitlese iyi olur...

gercekten cok uzuldum... insanliktan zerre kadar nasibini almamis...
ben de bu aralar evimde cok mutsuzum...oncelikle Allah evinde mutsuz olan herkese yardim etsin,huzur versin..
bak bitanem,devam edilecek durumlar vardir,edilmeyecek durumlar vardir.
tabii ki buna sen daha iyi karar verirsin,o adamla yasayan sensin.
ama okuduklarima gore bu insanla ayni evde yasamak mumkun degil. cunku acimasiz,CUNKU ALLAH KORKUSU YOK !!!
Allahtan korkan bir insan asla senin kocanin yaptiklarini yapmaz... cok zor cok aci ve gunah..ama ben sanirim aldirirdim..soylerken bile zorlaniyorum...
derler ya bekara hanim bosamak kolay,biz de konusuyoruz boyle...cok zor oldugunu tahmin edebiliyorum ama o adamla devam edersen yasamina,kotu olan herseyi gorursun ve erkenden olup gidersin Allah im korusun..
bak ne diyecegim sana;
esim bana `senden cocuk istemiyorum` dedi.bu cok agir bir cumle...hala etkisindeyim ve gozlerimin feri gitmis az once aynaya baktigimda...
sonra dusundum... ne kadar agir olsa da,bu lafi duymamda benim de payim var...cok az da olsa...iki insanin yasadigini kimse bilemez onlardan baska...iyi bakmaya calismiyorum,objektif bakmaya calisiyorum.
ama yine de o lafi ona yedirmeye kararliyim.ama niye kararliyim biliyor musn? beni sevdigine ve buna deger oldugunu dusunuyorum...duzeltebilecegime inancim var...
simdi dusun ve karar ver...senin kocanin duzelmesine benim umudum yok,ama onemli olan senin umudunun olup olmadigi... Bu insan Allah tan korkmuyor... bir insan sinirle herseyi soyleyebilir ama kendi cocugunun alinmasini istiyor ve bunun icin bir de para bile vermiyorsa arkana bile bakma derim...Allah islah etsin de ve cek git..ya da onu kov..hangisini yapabiliyorsan bitanem

X