eşim beni istemiyor:(

şimdide dualarınızı esirgemeyin ama içimden bir his yavaş yavaş herşey yoluna girecek gibi geliyor inşallahhhhhhhhhh
rabbim kimsenin yuvasını bozmasın...

Son düzenleme:
şimdide dualarınızı esirgemeyin ama içimden bir his yavaş yavaş herşey yoluna girecek gibi geliyor inşallahhhhhhhhhh
rabbim kimsenin yuvasını bozmasın...

Dualarımız boşa çıkmadı,mutluyum:dance: ve şunu hissediyorum;elif hanım gerçekten mutlu olucak bebeğiyle ve kimbilir belki olması gerekenler buydu mutlu olması için..Belki de bir sınavdı,zor da olsa artık zaman onun ve bebeklerinin zamanı yerimseniben

Amin...
Bu arada kızlar eşinin susması bence pişman olduğunu gösteriyor gibi geldi. Yavruya kıyamadı belki de.
Ama başka sorunlar da olabilir. Elif eşinin sorunu ne ise onu öğrenmeli bir şekilde. Bu sorunlar çocuk doğduktan sonra da patlak verebilir...
Rabbim yardımcısı olsun...

Valla evet bu adami anlamak guc. Sorunlari var belli ve en basta aile babasi olma sorumlulugunu alamamis gibi geliyor. kirsin bacagini otursun aile babasi olmayi ogrensin. Bu sorunu cozecek kisi de adamin kendisi. Elif bitirmek istemiyor evliligini ve de esine destek olarak ailesinin dagilmamasi icin elinden geleni yapmak istiyor ama adam kendini bu evlilige verebilecek mi? Benim en agrima giden bu kizin evinde ekmek yokken, merdiven silmeyi dusunurken o adamin en pahali sigaralari icip, tatillere gidip, ustune de istedigim gibi kazanirim, istedigim gibi de harcarim sen ne karisirsin demesi oldu.

Ay susayim ben yazzdikca cidden bogasim geliyor adami...

Burada bir aile gibi neler yaşıyoruz değil mi kızlar?coksekeriremsu
Birimiz nişanlısını,sevgilisini,birimiz eşini,birimiz annesini babasını anlatıyor...
Ve güzel arkadaşlar gerçekten kendi derdiymiş gibi sahiplenip çözüm getirmeye çalışıyor,hiç tanımadan görmedencoksekeriremsu

Yaratılmışı seven, yaradandan ötürü bütün arkadaşlardan Allah razı olsun.

o çocucuğu babasız büyütmeyi göze alıyosan doğur ama düşün babasız bir çocuğun yaşayabilceklerini ilerdeki problemleri hele bizde kız çocuğu olursa neler yaşanacağını gidip olur olmaz birisinde baba yada aile sevgisi arayacağını bunları çok iyi düşün....
seni istemeyeni sen nie istiyosun ki bukadar mı acizsin hayır bence diilsin lütfen çok iyi düşün çocuk için evlilik için düşünmene gerek bile yok hemen bitir bence hani derler ya yuva yıkmak kolay değil diye böle adamlara çok kolay işte arkana bile bakma sonra o seni istemeyen adam varya tapar emin ol çünkü bu işin kuralı bu ama yüz werme yavrunla sıfırdan başla mutluluklar....

diyecegım su kı kendını toparla uzulmeyı bırak bız bayanlar yuvamızı duzenımızı bozmak tabıkı ıstemeyız ama nereye kadar ıdare edebılırsın benımde evlılııgmde problemler oldu cok katlandım babam hep derkı tasıma suyla degırmen donmezz...istemıyorsa cocogu aldır hayatımmm eger ayrılırsan ılerde bakmakta zorlanabılrsın sankı cocogu sen tek basına yaptın terbıyesızzzzzz...........yuvanı yık dıyemem ama bunun en ıyı kararını sen vereceksın ben bunları hakedıyormuyum dıceksın nereye kadar bu evlılıgı gotururum dıceksınnnnn

EVETTT ÇOK ŞÜKÜR Kİ BEBEĞİMİZ RABBİMİN İZNİYLEDE DÜNYAYA GELECEK....
AMAAAA ASIL SORUNLAR ŞİMDİ BAŞLAYACAK...
ELİFİN DOKTORA GİTMESİ GEREKECEK BİSÜRÜ TESTTEN GEÇMESİ GEREKECEK...
PEKİ EŞİ BUDURUMDA NE YAPACAK..:uhm:
DAHA 1 YTL İÇİN PARA HESABI YAPAN KOCA BOZUNTUSU BUNLAR İÇİN NE KADAR PARA VERECEK...yada verecekmi?
HİÇBİR SAĞLIK GÜVENCESİ YOK ELİFİMİN...
EŞ DOST ARAMIZDA HALLETSEKDE NEREYE KADAR ...
ELDEN GELEN ÖĞÜN OLMAZ ODA VAKTİNDE BULUNMAZ...
DÜŞÜNDÜKCE BUNLARI DARALIYORUM YAAAAA

Son düzenleme:
canım haklısın ama belki kayın validesi yada kayın pederi yardımcı olabilirmi cevbap yazarsan sevinirim canım :teselli::teselli::teselli:
ahhh ahhhh:1no2:
onların kendine hayırları yokki birde elifime yardımcı olacaklar..sadece dua etmekten başka bir yol bulamıyorlar...:çok üzgünüm:
zaten oğluları lafını dinlese belkide herşey başka olurdu...:çok üzgünüm:

ya arkadaşlar siz nediyosunuz nasıl doğur dersiniz ya bu zamanda baabsız çocuk büyütmek ne kadar zor olduğunu bilmiyomuyuz....
aldırmak ne kadar günahsa çocuğa böle işkence yapmak daha günah eğer o çocuğun geleceği belliyse bence yapmamalı düşünsenize ilerdeki problemleri yapmayın allah aşkına tabikide geleceği kimse bilmez ama bu normal şartlar için geçerlidir böle bi durum için diil bence çok ama çok iyi düşünmesi lazım....

arkadasım hepsını okumadan cevap yazıyorum ıstemıyorsa gıt hayatını karartma senı cok ıyı anlıyorum böyle sevgı ask olmaz.......

tatlım ya ne yaptın nasılsın.kararın nedir .günlerdir seni düşünüyorum.inşallah hayırlı kararlar vermişsindir .inşallah sana edilen dualar sana yardımcı olmuştur

kardelen dünyada her yaşadığımız an imtihandır.belkide geçmişteki hatalarımızın bedeli,bugün yaşadığımız sıkıntılar.keşke herkes senin gibi düşünebilse rabbimin sonsuz merhametine sırtını yaslayabilse.umarım elif de en güzel ve hayırlı haberleri verir bize

ya biz burda elif hakkında bebeği hakkında birşeyler düşünüyoruz. fikrimizi beyan ediyor az da olsa yardımcı olmaya çalışıyoruz ama ondan haberi olan var mı? kendi kendimize mi konuşuyoruz ne

bir ayet yazmak istiyorum :

"De ki: "Gelin, Allah'ın (gerçekten) neyi yasakladığını size anlatayım:
Ondan başka şeylere asla ilahlık yakıştırmayın; anne-babanıza iyilik yapın (ve onlara karşı saygısızlıkta bulunmayın); ve çocuklarınızı yoksulluk korkusuyla öldürmeyin; (çünkü) sizin de onların da rızıklarını sağlayacak olan Biziz; açık veya gizli hiçbir utanç verici fiil işlemeyin; ve adalet(i ifa etmek) dışında Allah'ın kutsal saydığı insan hayatına kıymayın: Allah bunu size emretti ki aklınızı kullanabilesiniz."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…