Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

eşinin üzüntüsü yüzünden neden vicdan azabı çekiyorsun ki, onu o duruma sokan sen değilsin kendisi
ve neden pişman olacağını da anlamadım, kendini yalnız bıraktım diye suçlamanı da, ne yani eşiyle bi süre ayrı kalan herkes sevişmek için birini mi buluyor
bence affetmen tamamen saçmalık olur, zaten bu kadar uzun süre gözlemleyebilmene, soğuk kanlılığına ayrıca hayret ettim, bi insan için ani cinnet sebebi, nasıl aylarca durabildin yahu
zaten aile birliğiniz sevgi saygı güven sadakat temelinden sarsılmış, o temelin üstüne bişey inşaa edilmez artık

sen bu adamdan boşanmazsın

adam seni kendi yatağında aldatmış sen hala çocuk çocuk derdindesin

şuan burda yorum yapıyoruz ama sen kocanın sana ömür boyu sadık kalacağına inandın ve devam ediyosun hayatına

pişman olan adam 1 ay aldatır 2 ay aldatır yakalayana kadar aldatmaz!

sen yakalamasaydın o sevgilisi ondan sıkılana kadar ya da kocan yeni bol fantezili bir kadın bulana kadar devam edeceklerdi

daha neler yaşayacaksın bakalım

çünkü hakediyosun bu adamın sana kötülükleri yapmasını hakediyosun

Hayırdır boynuz yemekten daha onur kırıcı ne geliyor ki insanların başına? Yeşilçam kırmızı noktalı filmler kuşağı devri bitti, boşanan kötü yola düşmüyor korkmayın yani. Düzgünce bir işe girip yaşamanın nesi daha onur kırıcı olacak allah aşkına?

Neyse iyi forumlar size.

Hayatta yaşadığı kötü şeylerden ders çıkarmak yerine sadece ağlananların çıkardığı ders anca bukadar olur. Tercih meselesi işte..

seni boşatıp huzura erecekler. u
Baba veya eş mi ? Seksist bir tutum.

Neyse iyi forumlar.

Baba veya eş mi ? Seksist bir tutum.

Neyse iyi forumlar.
baba deyince aklınıza seks gelmesi ilginç. tabi sizin aile içi ilişkilerinize kimse karışamaz. yalnız rızanız yoksa bunu yetkili makamlara şikayet etmeli ve babanıza dava açmalısınız. iyi forumlar.

Seksist, cinsiyetçi demek yalnız. Yorum sahibi arkadaş cinsiyetler arası ayrımcılığı vurgulamak istemiş.

Sanki benim başına gelmiş gibi okudum niyeyse tanidigini sandığın adamın bu kadar pislik olması affedilemez bir şey öğrenince nasıl tepki vermedin nasıl sabredin.O kadın nasıl kocanla duzusup 2 yaşında ki çocuğunun suratına bakıyor sen kadının kocasina neden söylemedin kusura bakma ama bir de nasıl affedebilirim diye konu açma lütfen

Şu anda 26. sayfaya kadar gelebildim, umarım hala boşanmayı düşünmektesinizdir, ama bu mesajınızı görmüşken yazmadan edemedim. Bazen "bir an" hediyedir, fark edebilin diye.

Umarım yitip gitmiş bir hediye olmaz, umarım bu anı iyi değerlendirirsiniz...

Seni boşatıp huzura erecekler nedir yahu
Aldatan eşinle nikah tazele mi demeliyiz ne saçma.
Erkeksiz de gayet rahat hayat idame ettirilebiliyor bu arada.Annemden biliyorum.Babası rahmetli olmuştu babamla boşandıklarında.Baba da yoktu yani.O kadar güzel durdu ki ayaklarının üstünde.Hiçbir zamanda yine evleneyim erkeksiz olmaz gibi pırıl pırıl fikirler geliştirmedi.

Ben affetmezdim icim de almazdi sen gelince de bitirmemis sen sesini cikarmasan daha yillarca da devam ederdi burdan goruluyor sen anlamadinmi vefali ahlakli karakterli erkekler de var bu hayatta.

Kararınız ne oldu nasılsınız.

Kesin affetmiştir.kadınlar çünkü genelde bi şans veriyolar ama bilmiyolarki o şanstan sonra adam durmuyo:) bende şans verdim aynı kişiyle gizli gizli 5 kere girişimi oldu halada vazçemiyo ondan yüz yırtıldı artık rahat konuşuyo.banada ağladı affet dedi falan filan hikaye.devam ediyolar.bi insanın kanı bozuk olunca devam ediyorlar.ne yazıkki kadınlar çok duygusal yaklaşıyo bende öyleydim ama şunu unutmayın bi kalbe iki sevgi aşk sığmıyor o sizden gitmiş çok üzgünüm o kadın olmasada başka birini hayatına sokma ihtimali çok yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…