Eşim beni aldatmisti

İki kişi arasında kalirsan onu seç diye bir yazı okumuştum.Gercekten böyle zavallı ne yaptığını bilmeyen adamla devam etsen nasıl bir gelecek,son olacak bir düşün.Oglunu al ondan anlaşmalı boşan sektirsin gitsin kafasında karışıklığa sebep olana.O sizin yanıniza yakışmaz bu saatten sonra.Tut çocuklarının ellerinden yürü Rabbim yeniden başlayanların yardımcisidir.Sakinn bir daha onunla iyi kötü konuşma.Mecbur kalırsan da öyle rahat ol ki kendini Hint kumaşı sanmaktan çıksın

Geçecek inşallah benim vicdanım rahat elimden gelen her şeyi yaptım umarım pişman olduğunu görürüm keşke kötü bir evliliğimiz olsaydı ve ben kendime bu sona hazırlasaydım niye uğradığımı bir anda bilemdm

Evet evet gerçekten zavallı ne tutunabilecek bir ailesi ne de gidecek bir yeri var ne de o konuştuğu kadınla evlenebilir buna eminim ben onun her şeyi idim hem annesini hem babası sırdaşı yoldaşı her şey idim onu adam eden ben affedersiniz bir yeri Kalkan o ben ailemin yanında çok rahat olurum o kendi derdine yansin çünkü kendi annesi ve babası da ayrılmış orada burada büyümüş ilk defa benimle kurulu düzeni oldu ona yuva yaptım benimle tepeden konuşması yok mu sanki ben onu aldattım kendini şimdi bir şey sanıyor ama eminim bu geçecek inşallah yaptığına pişman olur Allah yavrularımin yuzunzüne bakar eni bir yolda yürürüm İnşallah ben de

Sana ve çocuklarına çok üzüldüm gerçekten Allah yardımcın olsun bu günler evet ağır geçecek ama unutacaksın inşallah.
Yani ne demek çocuklar için yalvardım ya namussuz bi insan namusu evdeyken çocukları da varken başkalarıyla dink atmaktır sen sadece yazışmalarını sakla ve güzel bi avukat tut ve sakin geri adim atma oğlunuda al yanına öyle bi pislik herifin yanında büyümesin.
Sadece oğlunu birakmakda haksızsın ben olsam asla bırakmazdım inanin.
Birde eşin zaten adam olsa namuslu bi aile babası olsa başta seni aldatmazdi şuan istediginkadar karşı taraf aklını karistirsin karıştırmasın içinde var demek ki...
Yuva yıkanın yuvası olmaz hiç bir zaman...

Allah o nankör kocanıza hakettiğini yaşatsın inşallah. Boşanabiliyorsanız boşanın lütfen. Beter olsun. Hergün sizi anacak kadar beter olsun. Böyle erkeklerden nefret ediyorum.

Bazı insanlar böyledir işte her ne kadar değişti desende ruhu yine çıktığı çöplükte kalıyor. Seni hayal kırıklığını o kadar iyi anlıyorum ki. Çok üzüldüm.

Hatta kızacaklar belki ama çocuğu bırakmanı da anlıyorum. Çünkü kafanda bir yerde hala senden sonra en iyi babaları bakar yavrularına mevzusu kodlanmış.

O an sağlıklı düşünememişsin. Artık kendini topla hemen ama hemen yavruna ulaş al bir şekilde. Ve şunu da bil barışıp affetsen bile bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Yolunu çiz ve arkanda olan ailen için şükret allaha.

Bosanacigim zaten
Geçen konunuzda sayfalar dolusu fikir verdi insanlar size, siz yine de kimseyi dinlemeyip kafanızdakini yaptınız. Kimse kimsenin kafasına giremez. Geçmiş olsun. Size defalarca karşınıza alıp doğru düzgün konuşun dedim. İyi giden evliliğinizde işten geç geldi diye önce söylenip sonra trip atıp iki gün konuşmamıştınız. Şimdi de konuşmak yerine yine benzer bir yöntem seçmişsiniz.
Eşinizin ihanetini ispatlayacaksan, 3 yaşında çocuğu bırakarak evi terk etmişsiniz. Bu yaptığınız hareket boşanma davasında kusur sayılır. Şu an eşiniz evi terk nedeni ile size boşanma davası açabilir, bu hakkı ona siz sağladınız.
Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.

Son düzenleme:
Üç yaşındaki bir çocuk annesinden sadece bir gün ayrı kalabilir diyor uzmanlar onlar için de yıkım olabiliyor . Ama tabi ki önemli değil siz onun aldatan babasına ders vermek için ne güzel kullanmişsiniz sonuçta babası rahat rahat mı aldatsaydi. Şimdi çocuğu babannesine bırakıp aldatamaz sanki . Mantığa bak ya , bencilliğe bak ..

Aldatıldığını ispatlayamıyor. Bırakın ispatlamayı eşinin ne mesajlarını, konuşmasını ne de başka bişeyini görmüş. Neden bana soğuk davranıyorsun deyince eşi seni aldattım demiş. Bu konuda da yazdığı gibi eş annesine aldatmadım diyor. Eşinin aldattığını ispatlamayı bırakın öyle söylediğini kendisinden başka duyan bile yok.

Çocuğu madem alacaksınız niye babasına bırakıp gidiyorsunuz? Bunu kasıtlı bir şekilde yaptınız, adam ne kadar zor olduğunu görsün de size yalvarsın diye. Egonuz tatmin olduysa artık çocuğunuzu alıverin bari. Yazık sizin onu terk ettiğinizi düşünüyordur, nasıl üzülüyordur kim bilir. Kişisel çekişmelerinize çocuğu nasıl kurban edebiliyorsunuz hayret.

Bu arada hala mükemmel bir evliliğim vardı diyorsunuz. Mükemmel olan evliliğiniz değil, kocanızın rol kabiliyetiymiş. Anlayın artık bunu da.

Çocuğu nasıl bırakıyorsun diyenleri anlamıyorum. Çocuklar tek kadınların çocukları mi? Kadın alacağım diyor zaten . Adamin çocuk bana kaldı diye paçaları tutuşmuş . Adamlae Aldatıyor, evliliği bitiriyor, çocukları annelere bırakıp hayatlarına genç delikanlı gibi devam ediyor. Kadın da çocukları alıp mücadele içinde kalıyor. Bende devamlı bırakamam o ayrı keşke annelik duygusu bu kadar yoğun olmasaydı

Kusura bakmayın bende bırakanları anlamıyorum bir kadın bakacağı kadar çocuk yapacak . Bak sizde yazmışsınız adamın paçaları tutuşmuş o evde o çocuğa hangi şartlarda bakılıyor şimdi ? Bir anne nasıl evlat tercihi yapip mal paylastirir gibi çocuk paylaştırir ? Neymiş sonra alacakmış . Hadi adam vermedi aylarca o çocuğun anneden ayrılınca psikolojisi ne olacak ? Ben gerçekten bir annenin babaya ders vermek için evlat bırakmasıni anlamıyorum ,algilayamiyorum

Tamam ne yapsın yani, seni aldatıyorum diyip hakaretler savuran kocasıyla aynı yastığa baş mı koysun? Ne tuhafsınız ya.

Adamın aldattığı aşikar, kızla ilişkisi ilerleyince karısına çemkirmeye başlamış biri, kanıt toplamak istiyorsa evden gitmeyecekti kanıtları bulup öyle gidecekti. Ama madem kanıt toplamayı yapamadı o zaman anlaşmalı boşanır, çekişmeliden açar evlilik birliğinin temeli sarsıldı der. En azından hakaret mesajlaşmalarını gösterir mahkemeye.

Öteki türlü “kocanı karşına alıp düzgünce konuş” diyenlerin tavsiyesi ne kanıt bulmaya yönelik bir tavsiye ne de mantıklı. Kadın affetsin demeye getiriyorsunuz sadece.

Kadın trip attı diye aldatılmayı hak etmiş olmuyor, ortada evliyken başkasıyla yazışıp buluşan bir adamdan bahsediyoruz.

Bende bırakamam ama bırakanları yargılamam. Çocukları dogurt dogurt keyfine bak. Bütün sorumlulukları alıyoruz erkekler elleri seylerinde geziyor.

Bende bırakamam ama bırakanları yargılamam. Çocukları dogurt dogurt keyfine bak. Bütün sorumlulukları alıyoruz erkekler elleri seylerinde geziyor.
Bu risk her zaman var . Erkeğe ceza vermek için çocuğa ceza veriyorlar. Şimdi o adam evde çocuğa mi bakıyor ? Annesine atmıştır çoktan umrunda mı ? Çocuk kadının canından kanından erkek kim ki ya ? Kim beni aldatan adam da onu cezalandırmak için canımdan bir parçayı bırakayım onun yanına . Zaten insan olsa aldatmaz . Kadın sorumluluk almayı göze almıyorsa çocuk yapmayacak. Kimse bir çocuğa annesinden iyi bakamaz çünkü .

Tamam biz kötü anneyiz

Kadın trip attı diye adam haklı demedim. Kadın affetsin de demedim, otur konuş ve yolunu çiz dedim. Hala aldatma diyorsunuz. Mükemmel giden, mutlu, iyi giden bir evliliğim vardı diyor başka bişey demiyor. Kimse iki gün trip attı diye gidip başkası ile konuşmaz. Diğer kadın on gün konuştuğu adama hediyeler almış, kandırmaya çalışmış. Çocuk mu bu şeker ile kandırılsın. Bu kadının 3 yaşında ve 5 aylık bebeği var. Kaç senedir sosyal hayatı yok, evde kapalı. Sıkılmış, bunalmış, yorulmuş hatta depresyonda bile olabilir. Bu süre zarfında bu tip şeylerden trip atıp küslük oluyorsa ki kendisi her zaman eşim alttan alırdı diyor diğer konusunda, adam da kolayı seçmiş, ilgi gösteren biri olunca bir tarafı kalkmış ve aldatmış olabilir. Bir aldatma olayı var ise kesinlikle eşinin söylediği gibi 10 günlük bir olay değil. Eşinin seni aldattım demesinden başka bişey yok ortada, aldatmamış olup kendince canını acıtmak ilgi çekmek için, iki çocukla bir yere kıpırdayamaz beni kazanmak için savaş verir düşüncesi ile de böyle yapmış olabilir.
Aldatma ile ilgili kendi gördüğü yada duyduğu bişey yok eşinin sözü dışında. Aldatma nedeni ile boşanma davası açmak için bir delili yok. Bu şekilde evi terk etmesi özellikle 3 yaşındaki çocuğu bırakarak terk etmesi boşanma davalarında kusur yüklenmesine sebep olur.
Karşısına alıp konuşarak yolunu çizecekti. En azından şöyle olmuş böyle olmuş demeyecek, neyin ne olduğunu bilecek ve kendisi için çözüm bulacak.
Kendini haklıyken haksız duruma düşürdü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…