Eşim beni aldatmisti

Alirmiyim nafaka süreç nasıl giderki
Hem cocuklr icin hem kendiniz icin talep edin , boşanmalarda kadın beyani esastir zaten. Bende bi bosanma surecindeyim cocugum yok ama avukata danistim istersen nafaka alalim dedi ama ben cocuksuz oldugum icin nafaka falan istemedim ama siz alin cocugunuzun hakkini yedirmeyin

Whatsapp mesajlarinda ihanetini kabul etmis zaten. Avukata gidip mesajlarin delil olarak kullanip kullanamayacaginizi sorun.
Hayır bunu sesli olarak telefonda söyledi WhatsApp'ta öyle bir mesaj atmadı maalesef sadece evet onunla konuşuyorum ama bitti dedi kapatacağım o konuyu kapattım dedi

Hayır bunu sesli olarak telefonda söyledi WhatsApp'ta öyle bir mesaj atmadı maalesef sadece evet onunla konuşuyorum ama bitti dedi kapatacağım o konuyu kapattım dedi
Bakın bence bu kanıt sürecine girmeyin cok yipratici ha derseniz ki maddi manevi tazminat davasi acicam onu bilemem ama , diger turlu sirf kanitlamak cok acı verici yapmayın kendinize

Bence anlaşmalı boşanma yoluna gidin. İçiniz yanıyor belki intikam almak istiyorsunuz ama gördüğümüz kadarıyla erkekler boşanma sürecinde çok cirkeflesiyor ve çekişmeli davalar uzun sürüyor. İyi bir avukat bulup anlaşmalı boşanma üzerine yoğunlaşın derim. İntikam hırsı, gözünüzü kör etmesin. Siz kendinize düzen kurun da o ne halt yerse yesin.

nafakayı hem 2 çocuk için hem kendiniz için alırsınız

güçlü olmaya çalışın, size yaptığının bedelini eninde sonunda ödeyecek yanına kalmayacak emin olun. bunu hak etmediniz, şu an çok acı çekiyorsunuz biliyorum ki yaşayın da acınızı ki yaşadıktan sonra geçecek zaten. siz çok değerlisiniz böyle karaktersiz bir insan için değmez. her acı gibi bu da zamanla hafifleyecek ve sonra da acınız geçecek. sizin için dua edeceğim umarım bir an önce içinize ferahlık gelir, üzüntünüz diner.
Çok çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden inanın benim bunda hiçbir suçum yok çok iyi bir eş çok iyi bir anneydim elimden geleni yuvam için her şeyi yapardım aç kaldığım Susuz kaldım hiçbir şeye ses etmedim ve en önemlisi ben asla ona gözümle bile ihanet etmedim oğlumu yavrumu bıraktım içim yanıyor kavruluyor �çimi kimseye anlatamıyorum gözlerim kurudu ağlamaktan bir gün bile Bir asır geldi bana diğer yavrum için güçlü bile olamıyorum belki inanmayacaksınız ama esim de beni
el üstünde değil başının üstünde taşırdı bir dediğimi iki etmezdi nasıl bu hale geldik ben bilmiyorum Allah'ına adaleti büyük umarım kapımda köpek olur sürünür evliliğimi kurtarmak için değil sadece bunu hak etmediğim için

İnanın ben bittim benim ağlamaktan gözlerim kurudu ben gece gündüz uyuyamıyorum ben çocuğumu gözümden sakınırken bıraktım ama yaşadıklarım kolay değil bir anda bana travma yarattı kendisi istedi ki ben aldattım elimi kolumu sallayarak gideyim çocuklar sana kalsın
Size yapılan zaten çok büyük haksızlık,haklısınız ama herşeyden önce o herifin rahatını bozsun diye çocuk bırakılmaz.
Zaten siz çocukları alıp evden ciksaniz da o çocuğun psikolojisi etkilenirdi ama böylesi gerçekten çocuk için bir yıkım.
O çocuğun şuan hissettiği annem beni bıraktı,ben kolay bırakılan biseyim galiba diye düşünüyor.
Bakın aldatmaya,aldatılma ya falan bişey demiyorum.
Zaten adam ayrılmak istiyorum demiş,çocuga bakamam demiş.
Bu durumda çocuklar için alıştıkları ortam bozulmasın diye bir süre o evde eşten ayrı yaşamak lazım.o adam o evden gidecekti.
Daha sonra hem siz kendinizi toparlarsiniz hem çocuğa uygun ortamda ayrılacağınızı anlatırsınız.
Şimdi en azından en normali çocuğunuzu yanınıza alın.
Asla çocuk yanında ağlayıp,babaya hakaretler etmeyin,güçlü olun ki o herif de sizi yikamadiginin farkına varsın.
İspat etmeye çalışmak yerine davayı açın,anlaşmalı kısa sürede bosanin.
Delil olmasada çocuklar için nafaka alabilirsiniz.
Velayeti siz alın.
Üzerinizdeki yük böyle biraz hafifler.

Ablacım sandığın kadar mükemmel bir evliliğin yokmuş .o konuda kendini kandırmayı bırak .
Gerçekçi olursan kendine karşı bu süreci daha kolay atlatırsın .
Ve ayrıca 3 yaşındaki bebeği nasıl bırakıyorsun ya adama ?
çocuğu bırakmışsın ve hala o kadın ,kemalimin kafasını karıştırdı modundasın pesss.
Rica ediyorum düzgün yorum yapın size anlatamayacağım kadar mükemmel bir evliliğim vardı �şim çok iyi bir eş çok iyi bir babaydı evine yuvasına düşkün bir adamdı bir anda böyle oldu kötü giden bir evliliğim yoktu öyle olsaydı da söylerdim
Adam dediğin onun babası ben üvey babasına ya da başka birisine bırakmadım evet benim de içim yanıyor hep şu mantık var adam boşanır kadın çocuklara bakar ayrıc o kafada falan değilim zaten boşanacağım

Tabii ki de çocuğumu alacağım yanıma �nan çok inanın çok zor zamanlar geçiriyorum hiç kendimde değilim diğer çocuğumu emziriyorum ağlamaktan sütüm kesilecek kesinlikle kalmayacağım buna o kadar zeki ki asla aldattığına dair hiçbir şey yapmaz ben bunu bir şekilde ispatlamak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum
Artık yeter sil gözyaşını hanım kardeşim. Derdi veren Allah dermanı da verir. Boşanmak gerekirse boşanırsın. Hayatını da en güzel haliyle kurarsın.. o at gibi giden kocan it gibi kuyruğunu sıkıştırıp döner. Affetmek de ssana kalır o vakit. Sen çocuklarınla mutlu ol. Ailen destek veriyor mu? O yuva yıkan pislik kadını da kocanı da Allaha havale ediyorum. Dava süresince oglunu orada tutma derim.bakamayacak durumda mısın anlamadım ki çok ağlıyorum demissin. Ailen nerede?

Size yapılan zaten çok büyük haksızlık,haklısınız ama herşeyden önce o herifin rahatını bozsun diye çocuk bırakılmaz.
Zaten siz çocukları alıp evden ciksaniz da o çocuğun psikolojisi etkilenirdi ama böylesi gerçekten çocuk için bir yıkım.
O çocuğun şuan hissettiği annem beni bıraktı,ben kolay bırakılan biseyim galiba diye düşünüyor.
Bakın aldatmaya,aldatılma ya falan bişey demiyorum.
Zaten adam ayrılmak istiyorum demiş,çocuga bakamam demiş.
Bu durumda çocuklar için alıştıkları ortam bozulmasın diye bir süre o evde eşten ayrı yaşamak lazım.o adam o evden gidecekti.
Daha sonra hem siz kendinizi toparlarsiniz hem çocuğa uygun ortamda ayrılacağınızı anlatırsınız.
Şimdi en azından en normali çocuğunuzu yanınıza alın.
Asla çocuk yanında ağlayıp,babaya hakaretler etmeyin,güçlü olun ki o herif de sizi yikamadiginin farkına varsın.
İspat etmeye çalışmak yerine davayı açın,anlaşmalı kısa sürede bosanin.
Delil olmasada çocuklar için nafaka alabilirsiniz.
Velayeti siz alın.
Üzerinizdeki yük böyle biraz hafifler.
Hiçbir şekilde babasına hakaret etmem o onun babası sonuçta
Artık yeter sil gözyaşını hanım kardeşim. Derdi veren Allah dermanı da verir. Boşanmak gerekirse boşanırsın. Hayatını da en güzel haliyle kurarsın.. o at gibi giden kocan it gibi kuyruğunu sıkıştırıp döner. Affetmek de ssana kalır o vakit. Sen çocuklarınla mutlu ol. Ailen destek veriyor mu? O yuva yıkan pislik kadını da kocanı da Allaha havale ediyorum. Dava süresince oglunu orada tutma derim.bakamayacak durumda mısın anlamadım ki çok ağlıyorum demissin. Ailen nerede?
Allah razı olsun ne güzel yorum yapmışsınız inanın üzüntüden inme incek Bir şey yiyip içemiyorum diğer çocuğum var onu düşünemiyorum ben kendim alıştırdım zaten boşanma var çocuğuma üzülmekten evliliğim bitmesine bile üzülemiyorum inanın çok mücadele ettim evliliğimi yıkılmaması için çok durdum ama bunu tercih etti �nşallah dediğiniz gibi geri döner evliliğimi kurtarmak için değil sadece onu pişman olduğunu görmek istiyorum

Eminim kadın karıştırdı masum, püri pak eşinizin kafasını. Yoksa sizin mükemmmmeeel bir evliliğiniz varmış hep o kadının suçu.
Evimin içini yaşantımi evliliğimi eşimin bana davranışlarıni size anlatamam ki siz de haklısınız karşıdan bakıldığında öyle görünmüyor farkındayım olaylar zincirleme oldu bir anda bu hale geldik o kadının suçu olarak değil evli ve iki çocuk babası olduğunu biliyor buna rağmen konuşuyormuş tabii ki de suçlu tek kadın değil eşim de öyle ben bunu kabulleniyorum bu yüzden ayrılacağım zaten başka bir amacım yok

Hiçbir şekilde babasına hakaret etmem o onun babası sonuçta

Allah razı olsun ne güzel yorum yapmışsınız inanın üzüntüden inme incek Bir şey yiyip içemiyorum diğer çocuğum var onu düşünemiyorum ben kendim alıştırdım zaten boşanma var çocuğuma üzülmekten evliliğim bitmesine bile üzülemiyorum inanın çok mücadele ettim evliliğimi yıkılmaması için çok durdum ama bunu tercih etti �nşallah dediğiniz gibi geri döner evliliğimi kurtarmak için değil sadece onu pişman olduğunu görmek istiyorum

Aaaaaa kendine gel lütfen... çocukların sağlam bir anneye ihtiyacı var...yasanmasi gerekiyormuş yaşandı. Eşini seviyorsun belli. Bu yüzden çok yorum da yapamıyorum. Ama bu adam seni en acı şekilde üzmüs ve o gözyaşlarıni hak etmiyor.ailen yanındadır umarım. Oglundan ayrı olmak da yıpratır oğlunu yanına al.

Aaaaaa kendine gel lütfen... çocukların sağlam bir anneye ihtiyacı var...yasanmasi gerekiyormuş yaşandı. Eşini seviyorsun belli. Bu yüzden çok yorum da yapamıyorum. Ama bu adam seni en acı şekilde üzmüs ve o gözyaşlarıni hak etmiyor.ailen yanındadır umarım. Oglundan ayrı olmak da yıpratır oğlunu yanına al.
Teşekkür ederim beni çok güzel motive ediyorsunuz Allah razı olsun sizlerden evet ailem yanımda çok şükür ama bu süreçte maalesef yanımda değiller tek başıma atlatmak zorundayım oğluma aklıma geldikçe deliye dönüyorum en yakın zamanda alacağım tabii ki de onu evet eşimi çok seviyordum ama bana onları söyledikten sonra buz kestim bilmiyorum bu şekilde sogukluğum olur mu ya da bu olaylar geçince eşimden ayrıldığıma üzülür müyüm bilmiyorum 7 yıllık evliliğim 3 yıl tanışma sürecimiz oldu birbirimizi çok sevdik ben ona yıllarımı verdim nasıl atlatacağımı bilemiyorum

Teşekkür ederim beni çok güzel motive ediyorsunuz Allah razı olsun sizlerden evet ailem yanımda çok şükür ama bu süreçte maalesef yanımda değiller tek başıma atlatmak zorundayım oğluma aklıma geldikçe deliye dönüyorum en yakın zamanda alacağım tabii ki de onu evet eşimi çok seviyordum ama bana onları söyledikten sonra buz kestim bilmiyorum bu şekilde sogukluğum olur mu ya da bu olaylar geçince eşimden ayrıldığıma üzülür müyüm bilmiyorum 7 yıllık evliliğim 3 yıl tanışma sürecimiz oldu birbirimizi çok sevdik ben ona yıllarımı verdim nasıl atlatacağımı bilemiyorum
Bir de evi terk eden siz olmayın. Çocukların düzeni degismesin. Beyefendi gitsin bir zahmet.bence aileninizin yanina gidin ya da onlar gelsin. Surekli aglayan anneye cocuk emanet edilmez kendinizi toplayın herşeyden önce Annesiniz

Son düzenleme:
Rica ediyorum düzgün yorum yapın size anlatamayacağım kadar mükemmel bir evliliğim vardı �şim çok iyi bir eş çok iyi bir babaydı evine yuvasına düşkün bir adamdı bir anda böyle oldu kötü giden bir evliliğim yoktu öyle olsaydı da söylerdim
Adam dediğin onun babası ben üvey babasına ya da başka birisine bırakmadım evet benim de içim yanıyor hep şu mantık var adam boşanır kadın çocuklara bakar ayrıc o kafada falan değilim zaten boşanacağım
Eşini seviyorsun o yüzden konduramıyorsun ve kabullenemiyorsun bence .
Bir de şöyle düşün ; mükemmel evliliğinize rağmen , bir anda bir kadın adamın kafasını karıştırıyorsa zaten karaktersizdir, ve bunu gördüğüne şükretmelisin .
3 yaşındaki çocuğun anneye ihtiyacı vardır ,
Babası çok iyi bir baba olsa bile.
Çocuklarınız için güçlü durmalısınız.
Ama yazdıklarınızdan, eşiniz sizden bir şans isterse kabul edeceksiniz gibi bir çıkarımda bulundum .. hakkınız da hayırlısı

Eşini seviyorsun o yüzden konduramıyorsun ve kabullenemiyorsun bence .
Bir de şöyle düşün ; mükemmel evliliğinize rağmen , bir anda bir kadın adamın kafasını karıştırıyorsa zaten karaktersizdir, ve bunu gördüğüne şükretmelisin .
3 yaşındaki çocuğun anneye ihtiyacı vardır ,
Babası çok iyi bir baba olsa bile.
Çocuklarınız için güçlü durmalısınız.
Ama yazdıklarınızdan, eşiniz sizden bir şans isterse kabul edeceksiniz gibi bir çıkarımda bulundum .. hakkınız da hayırlısı
Evet eşimi seviyorum sanırım ya da bilmiyorum seviyor muyum içim ona karşı çok soğuk hayır kabulleniyorum aldatmış işte o
Eşimle küçük bir sebepten dolayı küstüm iki üç gün konuşmadım inanın normalde böyle bir şey yapmam neden yaptığımı anlayamadım ben de çok konuştu tavır yapma trip yapma kendimi kötü hissediyorum dedi inanın ceviz kabuğunu doldurmayacak bir sebepten dolayı küstüm ne dediğim gibi asla böyle yani uzun küs kalmam geçerli bir sebep yoksa neden böyle yaptığımı hala aklımı almıyor olaylar çok zincirleme oldu o süre zarfında onunla konuşmuş
Keşke kötü giden bir evliliğim olsaydı birbirimizi kırıp incitseydik inanın kendini kendimi bu sonu hazırlar daha az üzülürdüm

Tabii ki de çocuğumu alacağım yanıma �nan çok inanın çok zor zamanlar geçiriyorum hiç kendimde değilim diğer çocuğumu emziriyorum ağlamaktan sütüm kesilecek kesinlikle kalmayacağım buna o kadar zeki ki asla aldattığına dair hiçbir şey yapmaz ben bunu bir şekilde ispatlamak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum
Allah yardımcınız olsun, ne kadar üzüldüğünüzü tahmin edebiliyorum çünkü bende eşimden ayrıldım , çok zor geliyor insana ama geçicek bu günleriniz, inşallah herşey sizin ve çocuklarınız için daha güzel olucak.

Allah razı olsun sizlerden çok çok teşekkür ederim umarım herkes hak ettiğini Yaşar müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş beni tanımıyorsunuz Allah razı olsun ki dua edeceğinizi söylüyorsunuz e olur dua edin de içimdeki Ateş sönsün oğlum beni mahvediyor her gün bir asır geçiyor 2 gün oldu yavrumu bırakalı evliliğimin bittiğini bile üzülemiyorum �çim çok yanıyor çok 😭😭😭😭

X