Eşim benden gizli 31 çekiyor

Hilalbs

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
14
1
Merhaba hanımlar ben 4 senedir evliyim. Eşimle cinsel ilişkimiz evlendipizden beri hep az sıklıkta oluyor. Yani ilk evlendiğimiz zamanlar ayda 1 ikinci sene 3 ayda bir üçüncü sene neredeyse 6 ayda bir ilişkimiz oluyordu. 3. Sene ben işe başlamıştım ve çok yoğun geçiyordu günlerim yorgun geliyordum eve ben istesem o istemiyordu o istese ben yorgunluktan istemiyordum. Şimdi ise pandemi döneminde ikimizde 3 aya yakın evdeydik ve bu süre içinde bana hiç dokunmadı desem yeridir. Bi kaç kez 31 çekerken onu gördüm ama o gördüğümü bilmiyor. Açıkçası kendime olan güvenim kayboldu hep kendimde aradım suçu benden zevk almıyor mu diye düşündüm ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edin. İlişki yaşadığımız sırada vajinama tiksinerek bakıyor bunu sözlü olarak ifade etmese de yüzünden anlıyorum çok zoruma gidiyor pis bi insan değilim daima temiz bakarım hep kendime ilişkiye girmeden önce hep kendimi hazırlarım tertemiz yapar öyle çıkarım karşına neden o şekilde bakıyor onu anlamıyorum. Bide kendi cinsel organını asla bana dokundurmuyor. Dokunduğum an elimi yitiyor. Çocuğumuz yok 6 ayda olan bir ilişkiden çocuk olması Beklenmez zaten. Yeni evli sayılırız ama 40 yıllık evlilerin bile bizden daha renklidir cinsel hayatları diye düşünüyorum. Bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekir?

Merhaba hanımlar ben 4 senedir evliyim. Eşimle cinsel ilişkimiz evlendipizden beri hep az sıklıkta oluyor. Yani ilk evlendiğimiz zamanlar ayda 1 ikinci sene 3 ayda bir üçüncü sene neredeyse 6 ayda bir ilişkimiz oluyordu. 3. Sene ben işe başlamıştım ve çok yoğun geçiyordu günlerim yorgun geliyordum eve ben istesem o istemiyordu o istese ben yorgunluktan istemiyordum. Şimdi ise pandemi döneminde ikimizde 3 aya yakın evdeydik ve bu süre içinde bana hiç dokunmadı desem yeridir. Bi kaç kez 31 çekerken onu gördüm ama o gördüğümü bilmiyor. Açıkçası kendime olan güvenim kayboldu hep kendimde aradım suçu benden zevk almıyor mu diye düşündüm ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edin. İlişki yaşadığımız sırada vajinama tiksinerek bakıyor bunu sözlü olarak ifade etmese de yüzünden anlıyorum çok zoruma gidiyor pis bi insan değilim daima temiz bakarım hep kendime ilişkiye girmeden önce hep kendimi hazırlarım tertemiz yapar öyle çıkarım karşına neden o şekilde bakıyor onu anlamıyorum. Bide kendi cinsel organını asla bana dokundurmuyor. Dokunduğum an elimi yitiyor. Çocuğumuz yok 6 ayda olan bir ilişkiden çocuk olması Beklenmez zaten. Yeni evli sayılırız ama 40 yıllık evlilerin bile bizden daha renklidir cinsel hayatları diye düşünüyorum. Bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekir?
Pipisi çokmu değerli dokundurtmuyor 😏

Nasıl ya🙄
Sizin cinsel organınızdan tiksiniyor, kendininkine de dokundurmuyor mu🙄
Yahu zaten bu adamla sevişmeyin. Alın karşınıza konuşun sonra herkes yoluna baksın.
Konuştum kaç kere olmadı. En son küs gittim en küçük şeyde bile kavga ediyorduk zaten sonra yalvardı özür diledi düzeldi sandım ama hâlâ aynı hem cinsellik de hem de kavgalar da😟

Konusun. Terapiste gitmeyi teklif edin . Mirin kirin ederse tekmeyi basın cocukda yokken
Aslında nişanlı iken bu konuları konuşuyorduk o zamanlar çok istekliydi hevesliydi evlenince bu her gece ister diye de korkmuştum ama ilk gecemiz de bile isteksizdi. Sebebini bilmiyorum.

Paravan evlilik gibi geldi bana. Heteroseksuel bir birey olarak mecburen bir kadinla evlenmis olsaydim sevisme esnasinda oyle bakiyor olabilirdim. Homoseksüel biri de karsi cinse boyle bakiyordur. Baska bir aciklama bulamiyorum. Libido düşüklüğü gibi gelmedi bana. Masturbasyon yapacak kadar istekliymiş de. Allah kurtarsin sizi ne diyeyim.

Yani erkeklere mi ilgi duyuyor diyorsunuz. Öyle olsa başka şekilde de belli ederdi diye düşünüyorum.

aylarcayı bırak 1 hafta regl donemınde zor sabreder esler. ..fantezı olsun dıye arada yaparmıs erkekler.. kendı kendıne tatmıne alısınca ılıskıde zorlanırlarmıs daha az yorucu ve lımıtsız hayal gucu oldugu ıcın. gepgercek kadın reddedılmez. bı uzmana danısın.. olay cok baska olabılır. bosuna kendınızı yıpratmayın. cınsel ılıskı erkek kadar kadın ıcın de gereklı ve ozel... bı de dostane soyluyorum yanlıs anlamayın haddıme degıl tabıkı de tıksınme olması tercıhının baska oldugunu dusundurttu. kadının organındn tıksınen erkek bı psıkolojık rahatsızlıgı yoksa olmaz...

İşte bende onu anlamıyorum ya bi erkek neden 3 ayda veya 6 ayda bir ilişki ister ki benim bildiğim bi erkek cinsel organ gördüğü zaman dayanamaz. Ayrıca şunu da belirteyim ön sevişme asla olmuyor. 😟

Kusura bakmayın yeni üye oldum tam olarak bilmiyorum siteyi.
Esinizle konusun. Derdinizi anlatin. Cocuk da yokken bosanmayi secmek kolay olur. Cinsellik yok, ustune bir de igrenmeler falan var. Resmen siddet bu. Olmaz yani. Cekmenize gerek yok. Konuşur ayrılırsınız.

Paravan evlilik gibi geldi bana. Heteroseksuel bir birey olarak mecburen bir kadinla evlenmis olsaydim sevisme esnasinda oyle bakiyor olabilirdim. Homoseksüel biri de karsi cinse boyle bakiyordur. Baska bir aciklama bulamiyorum. Libido düşüklüğü gibi gelmedi bana. Masturbasyon yapacak kadar istekliymiş de. Allah kurtarsin sizi ne diyeyim.
Katılıyorum benim de okuyunca ilk olarak aklıma bu geldi maalesef.

Esinizle konusun. Derdinizi anlatin. Cocuk da yokken bosanmayi secmek kolay olur. Cinsellik yok, ustune bir de igrenmeler falan var. Resmen siddet bu. Olmaz yani. Cekmenize gerek yok. Konuşur ayrılırsınız.
Zaten boşanmak için memlekete gittim cinsel ilişki dışında da sorunlarımız var en küçük şeyden kavga ediyoruz. Artık dayanamadım utanarak da olsa anneme anlattım cinsel ilişkimizi. Annem de bunun için boşanılmaz dedi konuyu kapattı bi şekilde beni evime gönderdi. Benim ailem hep elalem ne der diye yaşadıkları için bunu bir sorun olarak görmüyorlar çocuk yapın düzelir diyorlar bana yaklaşmayan adamdan nasıl çocuk yaparım ayrıca böyle mutsuz bir evliliğe de çocuk yapmak mantıklı gelmiyor.

X