Eşim benden gizli 31 çekiyor

Zaten boşanmak için memlekete gittim cinsel ilişki dışında da sorunlarımız var en küçük şeyden kavga ediyoruz. Artık dayanamadım utanarak da olsa anneme anlattım cinsel ilişkimizi. Annem de bunun için boşanılmaz dedi konuyu kapattı bi şekilde beni evime gönderdi. Benim ailem hep elalem ne der diye yaşadıkları için bunu bir sorun olarak görmüyorlar çocuk yapın düzelir diyorlar bana yaklaşmayan adamdan nasıl çocuk yaparım ayrıca böyle mutsuz bir evliliğe de çocuk yapmak mantıklı gelmiyor.
Nasıl bunun için yaşanılmaz der ya? Benim annem 65 yaşında 40 yıllık evli hala daha aktif hayatı var, benimkinin öyle olmadığını öğrense herkesten önce o yanımda dururdu. Ki eminim sizin anneniz çok daha gençtir benimkinden ben en son doğan küçük çocuğum çünkü. Yani diyeceğim o ki elalem ne der değil, anneniz öyle dedi diye onun dediği de doğru değil. Hayatta en önemli olan sizin ne dediğiniz.

Zaten boşanmak için memlekete gittim cinsel ilişki dışında da sorunlarımız var en küçük şeyden kavga ediyoruz. Artık dayanamadım utanarak da olsa anneme anlattım cinsel ilişkimizi. Annem de bunun için boşanılmaz dedi konuyu kapattı bi şekilde beni evime gönderdi. Benim ailem hep elalem ne der diye yaşadıkları için bunu bir sorun olarak görmüyorlar çocuk yapın düzelir diyorlar bana yaklaşmayan adamdan nasıl çocuk yaparım ayrıca böyle mutsuz bir evliliğe de çocuk yapmak mantıklı gelmiyor.
Ne için boşanılırmış peki? Karı koca ilişkisi yok

Nasıl bunun için yaşanılmaz der ya? Benim annem 65 yaşında 40 yıllık evli hala daha aktif hayatı var, benimkinin öyle olmadığını öğrense herkesten önce o yanımda dururdu. Ki eminim sizin anneniz çok daha gençtir benimkinden ben en son doğan küçük çocuğum çünkü. Yani diyeceğim o ki elalem ne der değil, anneniz öyle dedi diye onun dediği de doğru değil. Hayatta en önemli olan sizin ne dediğiniz.
Helal olsun 65 yaş 👏

İşte bende onu anlamıyorum ya bi erkek neden 3 ayda veya 6 ayda bir ilişki ister ki benim bildiğim bi erkek cinsel organ gördüğü zaman dayanamaz. Ayrıca şunu da belirteyim ön sevişme asla olmuyor. 😟
Niye hala evlisiniz öyleyse? Adam sizi sevmiyor resmen.

Demek ki ilgisi farklı yönde.Kendini tatmin ederken nasıl yakalıyorsunuz ki?Bir şey izliyor mu?Gay olabilir

31 çekmek kavramını genelde erkeklerin kullanıyor olması,
kadınların yorumlarında ‘kendini tatmın etmek’ tabirini kullanması
Son zamanlarda açılan cinskonulardan esinlenilmiş bir fake vakası mı dedirtiyor
Ama tabi bilemem.
kendisiyle konuşun istatistik yalan söylemez. Aylarca olmayan bir cinsellik yoktur yani. Neyin normaliymiş kendisi?

Merhaba hanımlar ben 4 senedir evliyim. Eşimle cinsel ilişkimiz evlendipizden beri hep az sıklıkta oluyor. Yani ilk evlendiğimiz zamanlar ayda 1 ikinci sene 3 ayda bir üçüncü sene neredeyse 6 ayda bir ilişkimiz oluyordu. 3. Sene ben işe başlamıştım ve çok yoğun geçiyordu günlerim yorgun geliyordum eve ben istesem o istemiyordu o istese ben yorgunluktan istemiyordum. Şimdi ise pandemi döneminde ikimizde 3 aya yakın evdeydik ve bu süre içinde bana hiç dokunmadı desem yeridir. Bi kaç kez 31 çekerken onu gördüm ama o gördüğümü bilmiyor. Açıkçası kendime olan güvenim kayboldu hep kendimde aradım suçu benden zevk almıyor mu diye düşündüm ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edin. İlişki yaşadığımız sırada vajinama tiksinerek bakıyor bunu sözlü olarak ifade etmese de yüzünden anlıyorum çok zoruma gidiyor pis bi insan değilim daima temiz bakarım hep kendime ilişkiye girmeden önce hep kendimi hazırlarım tertemiz yapar öyle çıkarım karşına neden o şekilde bakıyor onu anlamıyorum. Bide kendi cinsel organını asla bana dokundurmuyor. Dokunduğum an elimi yitiyor. Çocuğumuz yok 6 ayda olan bir ilişkiden çocuk olması Beklenmez zaten. Yeni evli sayılırız ama 40 yıllık evlilerin bile bizden daha renklidir cinsel hayatları diye düşünüyorum. Bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekir?
Böyle birinden boşandım . Cinsel bölgesine dokundurtmayan ve cinsel bolgeme dokunmayan , tiksinen biriydi. İyiki bitti . Hayatımın kabusuydu

3 seneden önce çoçuk yapmayın uzmanlar evliliğin oturma süresini öyle söylüyor.

Ama anne olmayı çok istiyorum.
Sıze deger veren, fıkrınıze zikrinize saygılı, kategorize etmeyen, fızıksel veya sözlü şiddet uygulamayan, cinsel organınıza iğrenerek bakmayan ve temas etmekten zevk alan birinden mi yapsanız acaba bu cocugu?

Merhaba hanımlar ben 4 senedir evliyim. Eşimle cinsel ilişkimiz evlendipizden beri hep az sıklıkta oluyor. Yani ilk evlendiğimiz zamanlar ayda 1 ikinci sene 3 ayda bir üçüncü sene neredeyse 6 ayda bir ilişkimiz oluyordu. 3. Sene ben işe başlamıştım ve çok yoğun geçiyordu günlerim yorgun geliyordum eve ben istesem o istemiyordu o istese ben yorgunluktan istemiyordum. Şimdi ise pandemi döneminde ikimizde 3 aya yakın evdeydik ve bu süre içinde bana hiç dokunmadı desem yeridir. Bi kaç kez 31 çekerken onu gördüm ama o gördüğümü bilmiyor. Açıkçası kendime olan güvenim kayboldu hep kendimde aradım suçu benden zevk almıyor mu diye düşündüm ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardım edin. İlişki yaşadığımız sırada vajinama tiksinerek bakıyor bunu sözlü olarak ifade etmese de yüzünden anlıyorum çok zoruma gidiyor pis bi insan değilim daima temiz bakarım hep kendime ilişkiye girmeden önce hep kendimi hazırlarım tertemiz yapar öyle çıkarım karşına neden o şekilde bakıyor onu anlamıyorum. Bide kendi cinsel organını asla bana dokundurmuyor. Dokunduğum an elimi yitiyor. Çocuğumuz yok 6 ayda olan bir ilişkiden çocuk olması Beklenmez zaten. Yeni evli sayılırız ama 40 yıllık evlilerin bile bizden daha renklidir cinsel hayatları diye düşünüyorum. Bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekir?
Acilen oturup ciddi ciddi konuşmanın vakti gelmiş geçiyor bile canım.. Konuştum demişsin ama değişmiyor gibisinden birşey demişsin bir arkadaşımıza.. Etkili bir şekilde ciddi ciddi son kez konuş.. Baktın adam hayatından memnun seni iplemiyor o zaman yapacak birşey yok ki ne güzel çalışıyorsun kendi ayakların üzerinde de durabilirsin senin ona hiç ihtiyacın yok ki?? İlişki yaşamadığın bir adam ayrıca çok çirkin bir şekilde 31 çekiyor adamın sorunu bu işi yapamamak olsa destek ver derdim sana ama adam bariz bir şekilde tercihini senden yana kullanmıyor işte sorun büyük.. E o zaman ne diye bu adama bağlı yaşayacaksın?? Bu zamana kadar durman enteresan sizi bağlayan ne var ki? Seviyorum falan dersen artık ben düşüp bayılacağım şuralara bi yerlere ... Cinsellik olmadan evlilik mi olur yahu.. Kocanla konuş sonra ailenle konuş sonra yoluna bak.. Çocuğun yok o adamdan ortak bir noktanız da yok hayatının sonuna kadar daha da görmezsin.. Şimdi sen düşünmezsin erken ama belki karşına çok iyi bir adam çıkar aşık olursun mutlu evliliğin minik minik bebişlerin olur. Herkes bunu hakeder neden ziyan edeceksin kendini geç kalma.. İlla bi adam olmak zorunda da değil hayatında tercih senin ama en azından o adama bağlı olmazsın..

Sakın ama sakın çocuk falan yapma ona da yazık.. Günah :KK43: bu adamla sen mutlu olamayacaksın belli eninde sonunda yollarınız ayrılacak.. Annene de şaşırdım açıkçası nasıl bir tepki bu.. Kimsenin sizin arkanızda durmanıza ihtiyacınız yok biraz güçlü durun lütfen ve yazık etmeyin kendinize.. İllaki destek ister insan ama kimse destek olmuyor diye de o kimseler mutlu mesut hayatına devam ederken ben oturup eziyet çekemem.. Psikolojik eziyet işkence bu.. Kurtul bacım kurtul..

Yani erkeklere mi ilgi duyuyor diyorsunuz. Öyle olsa başka şekilde de belli ederdi diye düşünüyorum.
Masturbasyon yaparken gördüm demişsiniz nasıl yapıyordu?? Yani birşeyler izliyordu mutlaka ne izliyordu görmediniz mi???

Adam normal değil o kesin de... Siz de bunu neden kendinize yapıyorsunuz ki. Ailenizin onayına ihtiyacınız yok. Hayatınızın kontrolünü kendi ellerinize alın. Maddi özgürlüğünüz varsa ailenize anlatırsınız anlarlarsa kendileri bilirler anlamazlarsa onlara da eyvallah dersiniz. Herkes evladının arkasında durmayı bilecek. Evladının hiçbir hatasını söylemeyip boşan çocuğum sen birtanesin diye evlilik bozan aileler var , bir de gerçek sorunları görmezden gelen böyle aileler var. Türk milleti olarak bir ortasını bulamadık bu işin. Siz iyi olmazsanız dünya alem iyi olsa ne olur. Sevme, sevilme , cinsellik gibi güzellikleri yaşayamayacaksak neden biriyle birlikte oluyoruz. Çocuk değilsiniz. İçinizde bu güç vardır dönün bakın içinize. Kendinizin farkında olun. Kendinize vermediğiniz değeri 5 sene kılını kıpırdatmayan adamdan mı bekliyorsunuz... Allah yardımcınız olsun...

Cinsel hayat evliliği ayakta tutan en büyük etken. Erkek neden düzgün bı hayat istemesinki . Siz öncelikle kendiniz bı terapiste gidin konuşun yardım alın. 4 senedir evlisiniz geç bile kalmışsınız. Hayatınıza yön vermeniz gerekli

X