Eşim bana karşı hiç anlayışlı değil ? Sizce duzelirmiyiz ? Yoksa artık ayrılsam mi bilemedim

ben hak verdim. aylarca reddetmemis ya , belki de stresli bir hafta geciriyor.
insan karisini yataga cekmek icin bagirma / suclama/ tehditvari konusma yaparsa o adamla ben de yataga girmem.
kadin yorgunum deyince "ayy hem okul hem ev yorukuyorsun tabii, dur masaj yapayim" dese , ertesi gün kadina yardimci olup aksam tatli tatli sirnaşsa sanmiyorum kadinin yok diyecegine.
valla boyle aylığa, özensizlige asla gelemem. erkek olsun da tahrik etsin hayatindaki insani madem. ayi gibi bagirip suclamadan

Ayyy masaj deme. Valla benimki masaj yapsa hemen mutlu sonla biter. Ölü olsam diriltir valla beni.Ele hojdur ki 😄😄

Ayyy masaj deme. Valla benimki masaj yapsa hemen mutlu sonla biter. Ölü olsam diriltir valla beni.Ele hojdur ki 😄😄
masallah maşallah
iste isini bilecek insan. o masaji yapacak, ya da ne kadar caba sarfettigini bildigine dair birkac hos soz soyleyecek, ya da kaşık modunda sarilip sabah yine sansini deneyecek.
böyle bagir cagir sucla, iliski mi olur?

masallah maşallah
iste isini bilecek insan. o masaji yapacak, ya da ne kadar caba sarfettigini bildigine dair birkac hos soz soyleyecek, ya da kaşık modunda sarilip sabah yine sansini deneyecek.
böyle bagir cagir sucla, iliski mi olur?

Seks adamın başına nasıl vurduysa artık 😄

Erkeklerin daha istekli olması gerekmiyor mu? Bilmediğim için soruyorum. Erkekler zaten bu yüzden aldatmıyor mu?
erkekler ve kadınlar seref yoksunu olduklari icin, begenilme duygulari tatmin edilsin diye aldatiyorlar. yoksa karsisindaki kadinla alakasi yok. KKda nice konu okuyoruz adam karisina elini sürmüyor gidiyor eskortlarla yatiyor

erkekler ve kadınlar seref yoksunu olduklari icin, begenilme duygulari tatmin edilsin diye aldatiyorlar. yoksa karsisindaki kadinla alakasi yok. KKda nice konu okuyoruz adam karisina elini sürmüyor gidiyor eskortlarla yatiyor
Evet çünkü evdeki elinin altında ona bişey kanıtlamak ondan onay almak zorunda hissetmiyor kendini. Bunu istekliliğe indirgemek insanlara haksızlık, herkesin isteği var.

Evet çünkü evdeki elinin altında ona bişey kanıtlamak ondan onay almak zorunda hissetmiyor kendini. Bunu istekliliğe indirgemek insanlara haksızlık, herkesin isteği var.
ayrica kadin isteksizse muhtemelen sertligini koruyamayan, isi cabuk biten, biyoloji kadin vucudu bilmeyen, cabalasa bile kadini dondurma yalar gibi yalayip elinden gelenin fazlasini yaptigini sanan, tek bildigi misyoner ve doggy olan beceriksiz erkekler yuzunden isteksizdir. attigi tas urkuttugu kurbagaya degmedigi icin. oysa isini bilen erkekle gercekten zevk alsa neden isteksiz olsun?
adamin ustunde uc bes ileri geri debelenmesini amelelik olarak goruyordur ondan isteksizdir. evin tum yükü ustundedir ondan isteksizdir, kocasina pek cok sebepten gicik oluyordur artik gözünde errkek degil de oglan cocugundan farksizdir ondan isteksizdir.
sorunu kadinda aramaya bence gerek yok

Evde işleri beraber mi yapıyorsunuz? Çok sık aralıklarla mı cinsellik istemiyorsunuz?
Hepimiz yoruluyoruz valla. Cinsellik önemli. Ayrı bir durum vardır, moralin bozuktur vs tamam ama bi yarım saat uzanır dinlenirsin, kahveni içersin. Hatta alkol kullanıyorsan bir kadeh şarap en güzeli mis gibi gevşetir. Sonra eşinle geçirirsin güzel zaman. Sürekli istemiyorum demek olmaz.

X