Eşim bana karşı hiç anlayışlı değil ? Sizce duzelirmiyiz ? Yoksa artık ayrılsam mi bilemedim

Şimdi ben de eşim de üniversitede okuyoruz
Ama o hem okuyor hem çalışıyor.
Ben akşam geliyorum eve okul geç bitiyor 11 buçuk gibi anca eve varabiliyorum.
Birkaç gündür üst üste yakınlaşmaya çalışınca cinsellik yaşayamadık.
Çok yorgun geliyorum
Dün gece bağırdı çağırdı sen hep böyle mi olacaksın
Ayrılmak mı amacın..
Bir kadın kocasını neden istemez? Sevmiyormusun? Fln dedi yani hiç anlayışlı değil
Ayrılmak istiyorum artık
Her şeye zaman varsa cinselliğede olmalı. Kendinizi cinsellikten uzak tutmayın bence.

Çok yorgun geliyorum
Ayrılmak mı amacın..
Bir kadın kocasını neden istemez? Sevmiyormusun? Fln dedi yani hiç anlayışlı değil
Ayrılmak istiyorum artık
İkiniz de zor zamanlar geçiriyorsunuz konuyu direkt ayrılığa bağlamak saçma. Okulunuz bitince daha rahat yaşamaya başlarsınız. Hem okul bitmeden evlenmek bana biraz saçma geliyor bu yüzden bilmiyorum.

Çok yorgun geliyorum
Ayrılmak mı amacın..
Ayrılmak istiyorum artık
Üniversiteler pazartesi ders başı yapıyor. Tıp vs de bir hafta felan oldu başlayali. Yaz günü hep boş olmanız gerekirdi... Akşamcı mısınız. Gece 11.30 da geliosanız sabah mı gitmiyorsunuz.. Çözemedim

Konu bana gecmedi maalesef ki. Evliliklerde çoğu zaman kadın erkekten daha istekli oluyor. Ne kadar yorgun olursam olayım o konu başka. İkinci öğretimseniz sabah geç saate kadar uyur gece enerjik olursunuz.
Erkeklerin daha istekli olması gerekmiyor mu? Bilmediğim için soruyorum. Erkekler zaten bu yüzden aldatmıyor mu?

Çok yorgun geliyorum
Ayrılmak mı amacın..
Ayrılmak istiyorum artık
Yorgunsun da ilişkide zaten erkek yoruluyor kadına pek bişey düşmüyor ki🤭 bahane mi ediyorsun acaba adamı istemediğinden haklı da kızmakta sürekli böyleysen

ben hak verdim. aylarca reddetmemis ya , belki de stresli bir hafta geciriyor.
insan karisini yataga cekmek icin bagirma / suclama/ tehditvari konusma yaparsa o adamla ben de yataga girmem.
kadin yorgunum deyince "ayy hem okul hem ev yorukuyorsun tabii, dur masaj yapayim" dese , ertesi gün kadina yardimci olup aksam tatli tatli sirnaşsa sanmiyorum kadinin yok diyecegine.
valla boyle aylığa, özensizlige asla gelemem. erkek olsun da tahrik etsin hayatindaki insani madem. ayi gibi bagirip suclamadan

X