Eşim annesinin telefon faturasini ödüyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben burada gördüm çocuğundan düzenli olarak alan anne babayı. Anne baba çocuğu bakar; çocuk anne babaya değil. 20 bin lira aylık emekli maaşı için kredi ödüyormuş adam, bu nasıl bir saçmalık! Böyle anne babasına düzenli olarak yüklü para verecek insanlar da kusura bakmasın evlenmesinler.

Arkadaşlar konu sahibine kiziyorsunuz da 500 TL harici babasının emekli olması için kredi çekmiş aylık 20000 TL de onun için ödüyor.belki sadece telefon faturasi olunca konu sahibi de 500 TL yi dert emeyecek ama öncesi de var.konu sahibi sadece telefon faturasindan bahsedince benc haksız duruma sokmuş kendini.kocasinin ayrıca babası için aylık 20000 TL ödediğini en başta bahsetseydi bu kadar tepki çekmez hatta haklı görülürdü

Valla ben başıma geldiği için inandim
Yok imkansız değil, daha geçen gün konu açıldı adam ev düzmüş annesine eşinden habersiz, siz misiniz bilmiyorum konu sahibini hatırlayamadım. Bu konu özelinde inanmıyorum çünkü 500 TL için konu açan biri cümle arasında kredi çekti diye geçiştirmezdi o kredinin kayınpeder için çekildiğini de söylerdi bence

Bu konu özelinde ise tamam ama gerçekten eşinden rizasiz habersiz ailesine para gönderenler var.oyle anne babalar var ki nasıl beceriyorlarsa çocuklarini kendilerine bağımlı hissettiriyorlar onun da bir birey olduğunu aile olduğunu farkedemiyorlar bu konuda çok cnim yandığı için ister istemez bu tür konularda yorum yapma ihtiyacı hissediyorum

Bence de ya annedir babadır tamam hediye alırsın hastalık olur masraf karşılarsın iyi gün olur kötü gün olur okey ama hep benim ailem benim annem babam benim bilmem neyim bide yüklü para dediğiniz gibi olmaz yani. İnsan biraz düşünmeli ben çocuğumdan istemiyim ya iyi olsunlar sağ olsunlar bana yeter derim uzak dururum.. ben çok üzülüyorum böyle evli çiftlere gerçekten

Yok yok var tabii ki ya onları yalanlamak at gözlüğü takmak olur zaten. Siz çözebildiniz mi yaşadıklarınızı peki

Bence abartıyorsunuz, sizinle arası olmasa da o oğlu ödeyebilir bir şey demeye hakkınız yok, küçük bi miktar zaten. Siz çalışıp annenizin faturasını ödeseniz karşı çıkması hoşunuza gidermeydi?

Bende yıllardır annemin faturasını ödüyorum 2 oğlu var ama eşim bir gün olsun neden ödüyorsun demedi diyemez de annem yahu var mı ötesi canımı veririm annem için para ne ki

Yok yok var tabii ki ya onları yalanlamak at gözlüğü takmak olur zaten. Siz çözebildiniz mi yaşadıklarınızı peki
Biz çok kötü bir süreç yaşadık eşimle boşanma aşamasına geldik Babasına annesine ağır laflar ettim ama hakettiler ben bir konu bile açmıştım baya tepki aldım sen hala nasıl bosanmazsin gibi
Ailesiyle konuşmuyorum eşim benden özür diledi düzeldi gibi bakalım ama bizim ki az uz rakamlar değil artı eşim kök ailesini benden üstün tutması yok sayması gibi durumlar da vardı

Krediyi babası için çektiği ile ilgili hiçbir cümle geçmiyor ben mi göremedim

Burada yaziyor Purpplee

Eğer doğruysa bu konuda tekrar belirtmemesi ilginç..
Öyle bile olsa sadece babasına değil kendi için de ekleyip çekmiştir.
Neymiş öyle ayda 20 bin kredi,o kadar yüklü meblağ sadece SGK için değildir bence

.
Tek tek cevaplamak isterdim lakin çok fazla yanıt var .. sağlam bir linç yemişim herkese yazmam mumkun değil. Şunu söylemek istiyorum.
Maşallah herkes polyanna ah kayinvalidecigim kocamı büyütmüş de düğüne yardım etmek zorunda değil de bilmem ne... Bende insanım benimde Allah korkum ve en başta vicdanim var. Durumları kötü olsa bende oturup izlemem tabii ki. Durumları olduğu halde küçük hesaplar yapıp faturasını bile oğluna odetmeye calisanlar onlar. Ayrıca çalış çalış diyen hanımlar anladik en çalışkan sizsiniz . Benm küçük oğlum var ki büyük de olsa eşim kadının çalışmasına karşı benimde erkekler ortamına girip çalışmam mümkün değil çarşaflı bir kadınım beni kim hangi işe alır? O zaman eşinden boşan diyenler sizin için boşanmak sevgilinizden ayrılmak kadar kolay mi? Benim çocuğum var düzenini bozmak eşimi silip atmak kolay mı? AYRICA BURADA YAZDIĞINIZ KADAR MASUM DEGİLSİNİZ BENİM KADAR DÜRÜST OLUP BURADA YAZMAZSİNİZ GERÇEKLERİ! Beni anlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

AYRICA BURADA YAZDIĞINIZ KADAR MASUM DEGİLSİNİZ BENİM KADAR DÜRÜST OLUP BURADA YAZMAZSİNİZ GERÇEKLERİ!

bunların hepsi kadın düşmanı arkadaşım, sen bakma onlara.

Burada hep kıskanıyorlar herkesi, yalan söylüyorlar hep, boş ver. Senin gibi dürüst ve cesaretli değil onlar , olanları da böyle kıskanıyorlar işte

Tamam da bize neden bağırıyorsun!

şaka bir yana, kavga sebebi değil ama ucundan çıtlatmalı bir konu olabilirdi. Kendinizi bu kadar sıkmaya değmez çünkü. 10 yıllıkta evliyseniz yani, bazı şeyleri kabullenin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…