Eşim aldatiyor mu

Bence paniklemiş o yüzden saçmalamış gibi geldi bana. Siz yine de sessiz sessiz takipte kalın. Ortalığı yaygaraya verirseniz iyice gizler hiç bişey yakalayamazsınız.
Ayrıca aynı iş yerinde çalışma konusunda da fikrimi söylemek isterim. Bence kesinlikle birlikte çalışmayın. Zamanla işi eve taşımış olacaksınız. Özel alanınız kalsın. Sizin açınızdan da eşiniz açısından da kıskançlık olabilir. Ast üst ilişkisiyle alakalı problemler çıkabilir. Bir sürü olasılık işte. Ben olsam asla istemem.

Sanırım bu telefon kurcalama ya da hayata müdehale olayını biraz abarttınız ya da gereksiz kıskançlık vs yaptınız ki o da hemen yalana gidiyor. Çünkü annemi arayacam deyip mesajlara girme sonra hesap sorma olayı direkt rahatsız edici bir durum. Benim de telefonumu alıp böyle yapsa sen ne ayaksın yaa derim.

hahaha lütfen artık sus saygısız bir insansın ve hayatında hiç sevilmiyorsun. Lütfen git ve seviyende ki insanlarla konuş
Kocaniz sizi aldatiyor mu bilmem ama, cok da sevmedigi apacik. Is yerindeki amcalarla bile daha iyi muhabbet ediyor, sizinle ettiginden. Baskalari ile sevilmiyorsun diye dalga gecmeden once bence bir donun kendi hayatiniza bakin.
Siz de sevilmemenin hirsini burda insanlardan cikarmaya calisiyorsunuz belli ki.

Eşim beni sevmiyor diye sevilmeyen bir insan kalıbına sokmuyorum hanfendi ben kendimi. Gayet çevrem tarafından sevilen nazik biriyim.Kimseden hırs aldığım yok saygısız insanlara cevabını veriyorum. Keşke sizin hayatlarınızda bilsek çünkü bu kadar rahat ve acımasız konuştuğunuza göre mükemmel bir hayatınız var.

Teşekkür ederim

Konu benim hayatim degil sizi konusuyoruz, burda sidik yaristirir gibi hayat da yaristirmiyoruz.
Cok merak ediyorsaniz eger, mukemmel bir hayatim oldugunu dusunmuyorum, boyle bir iddiam da yok.
Konunuza yorum yapmak icin boyle bir on kosula sahip olmaya gerek oldugunu da su an ogrendim
Acimasiz konusmak tercih ettigim bir sey degil genel olarak, ama sizin baska birine acimasizca konustugunuzu gorunce dayanamadim maalesef :) Neyse kolayliklar diliyorum size.

Aldatamadan yalakanmis gibi hissetttim. Yani biriyle gönül ilişkisi olsa onun çalışıp çalışmadığını bilirdi.
.

Kendi hayatı olmadan fütursuzca saçma sapan konuşan insanlara cevap verdim diye acımasız olmuyorum asıl acımasız olan sen ve senin gibi konuşanlar. Bir olayımı konuştuğumuz doğru ama benim bütün hayatımı konuşmuyoruz.Konuma yorum yapmak için 10 koşula sahip olmanız gerekmediği gibi kimse de saygısızca fikir adı altında hakaret edemez bende böyle birşey imzalamıyorum. Fikir sordum sadece hayatımı nasıl değiştireyim demedim. Size de kolay gelsin sayın avukat greenx. Umarım hayatınızı da böyle savunmaya geçersiniz çünkü sizi de bir hayli üzgün gördüm

Of cok laf kalabaligi yapiyorsunuz, ofke yonetimi konusunda yardim almak da iyi gelebilir gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…