Eşim aldatiyor mu

Konu açıp kocam aldatıyor mu diye bize soruyorsun, boşanma sorusu gelince ters ters cevap veriyorsun🤣 sinirleri bozuk olan biri var ama o biz değiliz gülo
Güzellikle anlatsan ters cevap almazdın.Ben sana çocuğumun ve boşanıp boşanmayacağımın hesabını vermek zorunda değilim. Gün sonunda ben yaşıyorum bu hayatı. Fikir verebilirdin aşağılamaya çalışmak yerine😚 Yine de tüm merhametimle sana güzel bir hayat diliyorum umarım psikoloğunu değiştirirsin 🥲

Sevmese ayrılır aldatmaz saçmalamayın ya bak telefonu falan gizliyor senden ayrılmamak için sevmiyor falan deme bence.. aldatan adam seven adamdır yoksa ayrılırdı 🙏🏻
Sevmese evde saksı gibi yatıp arkadaşlarıyla şen şakrak olmazdı, insan sevdiğinin yanında saksı olur, sevdiğinin yanında malak olur ❤️

Güzellikle anlatsan ters cevap almazdın.Ben sana çocuğumun ve boşanıp boşanmayacağımın hesabını vermek zorunda değilim. Gün sonunda ben yaşıyorum bu hayatı. Fikir verebilirdin aşağılamaya çalışmak yerine😚 Yine de tüm merhametimle sana güzel bir hayat diliyorum umarım psikoloğunu değiştirirsin 🥲
Bacım iyi misin sen? Boşanacak durumda olup olmadığını, maddi durumunu, mezhebinin genişliğini filan bilmeden nasıl tavsiye verelim sana? Çocuguma bakamam,sürünürüm, ölsem de boşanmam diyorsan kurcalama diycez, benim midem almaz , mutlaka öğrenmem gerek diyorsan ona göre yol gostericez... Fesuphanallah sabah sabah

Normal bir niyetle atılan mesaj olsa yalan söyleme ihtiyacı olurmuydu diye düşündürüyor işte…
Aynen öyle. Sorduğunda direk “ ha o mu iş bulabildi mi diye merak ettim” ya da “ bize mi eleman lazımdı ondan sordum” dese hiç sorun değil. Ayrıca telefonu karıştırmama laf söylemesi de anormal. Ben sevmem telefonum karıştırılsın ama kocam dese ki versene azcık kurcalayım veririm.
Otomatik bir yalan ve telefon rahatsızlığı beni rahatsız etti

Bacım iyi misin sen? Boşanacak durumda olup olmadığını, maddi durumunu, mezhebinin genişliğini filan bilmeden nasıl tavsiye verelim sana? Çocuguma bakamam,sürünürüm, ölsem de boşanmam diyorsan kurcalama diycez, benim midem almaz , mutlaka öğrenmem gerek diyorsan ona göre yol gostericez... Fesuphanallah sabah sabaha

Bacım iyi misin sen? Boşanacak durumda olup olmadığını, maddi durumunu, mezhebinin genişliğini filan bilmeden nasıl tavsiye verelim sana? Çocuguma bakamam,sürünürüm, ölsem de boşanmam diyorsan kurcalama diycez, benim midem almaz , mutlaka öğrenmem gerek diyorsan ona göre yol gostericez... Fesuphanallah sabah sabah
Öncelikle bacınız değilim. Sokak ağzıyla konuşmayın benimle. Boşanma fikri verebilirsin ama NİYE ÇOCUK YAPTIN NE ACELE ETTİN diyemezsin. Saygı diye birşey var ben senin kırk yıllık arkadaşın değilim. Problemli birinden fikir istemiyorum zaten kendine gel.Ve lütfen artık sus midemi daha çok bulandırıyorsun insanlara dair umudumu yitiriyorum😂

Aynen öyle. Sorduğunda direk “ ha o mu iş bulabildi mi diye merak ettim” ya da “ bize mi eleman lazımdı ondan sordum” dese hiç sorun değil. Ayrıca telefonu karıştırmama laf söylemesi de anormal. Ben sevmem telefonum karıştırılsın ama kocam dese ki versene azcık kurcalayım veririm.
Otomatik bir yalan ve telefon rahatsızlığı beni rahatsız etti
Haklısınız

Çalıştığı yerde ailelerin çalıştığını duymuştum
canım çalışmanı isterken yanında çalışmasını istememesini tam anlayamadım ondan sordum yani birlikte işe gidip gelseniz daha rahat edersiniz gibi ama kendince bir nedeni olabilir mi bilmiyorum. Ben bazen keşke eşimle aynı iş yerinde çalışsaydık diyorum ama tabii kadın bakış açısıyla erkek farklı olabilir

Bu konuşma çok normal aslında ama belli ki eşinize göre değil. Olayları kişiye göre değerlendirmek lazım. Ben bu mesajı eşimin telefonunda görsem önemsemem. Hatta daha samimi bir arkadaşı da olabilir. Benim de olur. Burada sıkıntı bunu yanlış gören birinin yapması. Niyeti temiz bulmuyorum bu sebeple. Aldatma değil ancak beğenme , yakın olma isteğinin ilk adımı olabilir

canım çalışmanı isterken yanında çalışmasını istememesini tam anlayamadım ondan sordum yani birlikte işe gidip gelseniz daha rahat edersiniz gibi ama kendince bir nedeni olabilir mi bilmiyorum. Ben bazen keşke eşimle aynı iş yerinde çalışsaydık diyorum ama tabii kadın bakış açısıyla erkek farklı olabilir
Kıskançlık yapacağımdan korkuyor olabilir. Fakat normal bir arkadaşlığı ve iş için konuşmaları kıskanmayacağımı söylüyorum. Sanırım kendine güvenmiyor.

Bu konuşma çok normal aslında ama belli ki eşinize göre değil. Olayları kişiye göre değerlendirmek lazım. Ben bu mesajı eşimin telefonunda görsem önemsemem. Hatta daha samimi bir arkadaşı da olabilir. Benim de olur. Burada sıkıntı bunu yanlış gören birinin yapması. Niyeti temiz bulmuyorum bu sebeple. Aldatma değil ancak beğenme , yakın olma isteğinin ilk adımı olabilir
Teşekkür ederim fikrin için

Annemi aradıktan sonra mesajlaşma uygulamasına girdim orda da eski işyerinde (1hafta önce çıktı yeni bir yere başladı) benden de üç yaş küçük birisinin mesaj attığını gördüm. Mesajda “aynen valla
(SİZ)
İş bulabildin mi?
Yok daha bulamadım
Bu kızda eşimden 1 hafta önce çıkmıştı iş yerinden. Bune diye sorduğumda yanlışlıkla atmıştır dedi siz yazısını görünce dedim sen yazmışsın yeni iş yerine kaliteci lazımdı dedi. Sinirlendim biraz söylendim ve konuyu kapadım ailemin yanına gidiyorduk. Sinirlendiğim nokta 2,3 ay sonra işe başlayacağım beni de yanına almasını istedim hakları güzeldi yaptığı işi anlıyordum. Ya işte olmaz,almazlar diyip geçiştiriyordu. Neden mesaj attın diye sorduğumda kaliteci lazım buraya dedi.
Gayet normal mesajlaşmışlar bunun nesinden şüphelendin? sorunca birşey olmasada gerilip yalan soylemiş olabilir. Takip edeceksen sessiz sedasız et.
İlgisiz olması başka konuşulması gereken bir sebep orası ayrı.

Öncelikle bacınız değilim. Sokak ağzıyla konuşmayın benimle. Boşanma fikri verebilirsin ama NİYE ÇOCUK YAPTIN NE ACELE ETTİN diyemezsin. Saygı diye birşey var ben senin kırk yıllık arkadaşın değilim. Problemli birinden fikir istemiyorum zaten kendine gel.Ve lütfen artık sus midemi daha çok bulandırıyorsun insanlara dair umudumu yitiriyorum😂
Ben sana nerde niye çocuk yaptın demişim? Hele bı göster, gerisini seviyene verip hiç cevaplamiycam, valla bak😂

Son düzenleme:
X