Eşim aldatiyor mu

didem57572

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2022
54
30
Arkadaşlar merhaba. Ben 5 yıllık evliyim.Evliliğimin 3 senesi eşimi beklemekle geçti(askerdi). Yaklaşık 2 senedir yanımda 1,5 yaşında da bir oğlumuz var. Orta ilgili bir adam çoğu zaman destek olur çoğu zaman hiçbir şeyden anlamıyor gibi davranır. Benimle muhabbet ettiğini sanır ama aslında işine gelince eder. Mesela eve geldiğinde çocuğuyla ilgilenmesi gerektiğini söylerim beş dakika ilgilenir daha sonra elinde telefon sadece ağladığında bakar.Telefonu elinden alsam televizyona bakar televizyonu kapasam uyur Neden bizimle ilgilenmiyorsun dediğimde yorgunum,rahatsızım iki pışpışlar sonra hareketlerine devam eder.Bir kez onu o işteyken aradığımda meşgule atarken telefonu açtı ve dinledim. Ondan yaşça büyük insanlarla çalışıyor ama bir muhabbet sohbet ediyor anlatamam. Ama eve gelince sanki ölü tavuk. Dün telefonunda birşeye bakmak istediğimde vermedi NE VAR SANKİ TELEFONUMDA KURCALIYORSUN dedi bende madem öyle tamam dedim yaklaşık 1 saat sonra dışarı çıkacaktık ben telefonumu evde bıraktım şarjım yok diye ondan telefonunu istedim annemi arayacağım dışarı çıksın diye,verdi. Annemi aradıktan sonra mesajlaşma uygulamasına girdim orda da eski işyerinde (1hafta önce çıktı yeni bir yere başladı) benden de üç yaş küçük birisinin mesaj attığını gördüm. Mesajda “aynen valla
(SİZ)
İş bulabildin mi?
Yok daha bulamadım
Bu kızda eşimden 1 hafta önce çıkmıştı iş yerinden. Bune diye sorduğumda yanlışlıkla atmıştır dedi siz yazısını görünce dedim sen yazmışsın yeni iş yerine kaliteci lazımdı dedi. Sinirlendim biraz söylendim ve konuyu kapadım ailemin yanına gidiyorduk. Sinirlendiğim nokta 2,3 ay sonra işe başlayacağım beni de yanına almasını istedim hakları güzeldi yaptığı işi anlıyordum. Ya işte olmaz,almazlar diyip geçiştiriyordu. Neden mesaj attın diye sorduğumda kaliteci lazım buraya dedi. Asla inanmıyorum küçük biryer değil girdiği şirket ve heryer kaliteli dolu burda. Sorun bir kadınla muhabbet etmesi değil arkadaşlar bu arada. Benim eşim muhafazakar görünümlü insanlardan sadece. Yani bir erkek iş arkadaşımla ben konuşsam ne yapar bilmiyorum. Mesajları silmesi telefonu vermek istememesi “kardeşim,arkadaşım” vb sözcükler eklememesi cümleye kafamı karıştırdı açıkçası. Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. İllah aldatıyor demiyorum fakat masum birşey olmadığının da farkında ve hissindeyim. Siz neler düşünüyorsunuz ne yapmalıyım. Teşekkürler

Güvenmediğin adamı çaktırmadan gözleyeceksin. Ortalığı yaygaraya verince ispat edemezsin delilleri yok eder.

Yok ben yakalarım ama ayrılmam dersen hiç kurcalama huzurun kaçmasın

Yok bitecek bu iş diyorsan sessiz takip edeceksin.

Ayrıca adam hep cinsmiş en başından beri hiç iyi dememişsin ki çocuğa iyi cesaret etmişsin

Adamın ilgisizliğiyle bu mesaj olayını bağdaştırmayın bence. Klasik bir süre sonra sıkılınca uzaklaşan tiplerden eşiniz. Siz diye hitap etmesi kötü birşey değil. Sen dese bile sorun değil çünkü bir süreliğine iş arkadaşlığı yapmışlarve belli bir saminiyet gelişmiştir aralarında. Kötü anlamda demiyorum. İnsan iş arkadaşına sen de diyebilir yani sorun yok. Ve işten ayrılma durumlarında insanlar iletişim halinde olmayı tercih ediyorlar bir süre. Meraktan ya da işten ayrılmanın verdiği sıkıntıdan. Bunlar normal şeyler. Eşiniz sizin kızmanızdan endişelenip saçmalamış olabilir. Sizi aynı iş yerinde istememesi de büyük ihtimalle sizi orası için ya da düşündüğünüz iş için yetersiz görüyordur, ve bu tarz kıskançlık durumları yaşayıp zor durumda kalmsktan korkuyordur. Bence aynı yerde çalışmayı düşünmeyin çok mecbur kalmazsanız. Cidden sağlıklı olmuyor. Üzerine gitmeyin bence bu mesaj yüzünden. Erkeklerde ters tepiyor böyle şeyler.

Daha aynı eve yeni girmişken çocuk doğurmuşsunuz. Ama 3 yıllık evlilik demeyin o sevgillikten farksız. Uzaktan ne kadar tanıdınız da çocuğa karar verdiniz? Onun dışında konuşmaları çelişkili

Daha aynı eve yeni girmişken çocuk doğurmuşsunuz. Ama 3 yıllık evlilik demeyin o sevgillikten farksız. Uzaktan ne kadar tanıdınız da çocuğa karar verdiniz? Onun dışında konuşmaları çelişkili
Haklısınız. Ama o dönem çocuk istemiyordum koştura koştura çocuk yapmadım. Fakat bir şekilde dikkatsizlikle oldu. Çocuğuma neden takıldınız onu anlayamadım.Sonuçta insanlar birbirlerini 10 sene tanıdıktan sonra evlendiklerinde de böyle şeyler gelebiliyor değil mi başlarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…