Eşim ailemi evden kovdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocan her açıdan hatalı. Manyak mı ne çocuk bu düşer de kalkar da ağzı burnu kanamış ne var yani? Bunun için sana bağırması zaten çok gereksizken babana da bağırmış bir de üstüne evden kovmuş. Küçücük bir olay için bu kadar tepki çok fazla. Ailenden özür dilemesi gerek babana çok ayıp etmiş. Hatasını anlamasını beklemen gerek anlamazsa işin zor. Çocuğunda bir şey yoktur herhalde

Neden ki? Eşi eğer giysiyi beğenmediyse kendi değiştiremez mi? Bir pantolon alıp değiştirseymiş. Çok mu zor . Konu sahibinin zaten 6 aylık bebeği var. Zaten lohusa. Bir zahmet küçük oğlunun giysisini degistiriversin.
Yemin ederim kadının en büyük düşmanı yine kadının..

Ben de boşlukları şöyle dolduruyorum, adam kadına bağırıp çağırıp suçlamaya başladı. Burada konu sahibi saçma sapan şeyler söyledi diyor. Ne dedi mesela da, dedenin damarı attı. Bu safhada damadın çirkinleştiğini düşünüyorum. Kızıma bağıramazsın benim yanımda diye dede tepki verdi. Damat da karşılık verince birbirlerine girdiler..
Dede tıpış tıpış gitti evet gitmeyip ne yapacak gerçekten mi öldürsün ne yapsın damadı mı evden atsın? Ortalık yatışınca kovulduğu evden çıkıp gitmiş kızı da gelmemiş. Kendileri çıkıp gitmiş şaşıracak ne var.
Ben konuyu okuyunca adamın (damat) matah bir şey olmadığı kanısına vardım zaten.. kapı açılır açılmaz bağırmasından tüm suçu eşine atıp günah keçisi muamelesi yapmasından vs
Geçmiş konuları okuyanlar teyit ettiler adamın nasıl bir şey olduğunu..
O sebeple hâla verdiği tepkileri anormal buluyorum.

Evet damat anormal o konuda hem fikiriz. Eski konulari okumadim, okuyanlar ayni sizin bahsettiginiz gibi damadin anormal oldugunu teyit ettiler.

Dede celiskili geliyor bana, cunku tipis tipis gidecek adamla ofke kontrolu olmayan adam ayni kisi olamiyor kafamda. Cunku tipis tipis gidecek olan adam bastan olaya hic mudahil olmaz ya da olayin icine sadece olayi sakinlestirmek icin girerdi, hatta evliliklerinin icine de bu kadar girmezdi (eski konulari okuyup yorum yapanlardan anladigim sey kizin ailesi evliligin surekli icinde, bir pazar gunu evli bi cifti yalnız birakmadiklarina gore galiba hakikaten surekli evdeler)

Neyse bizler, yorumcular olarak bosuna birbirimizle tartisiyoruz aslinda. Konu sahibi gelip olayi tum ciplakligiyla anlatmadigi surece hersey bizim varsayimimizdan ibaret.

Haksiz miyim?

Evet öyleyim nefret ediyorum ıyhhh hepimizden tü kaka bize varoşuz biz kadın ne ayol. Errrrkek seviyore ben.
Düşmanım da düşmanım, errkeek masaya yumruğunu vuracakk döşlü gıllı olacaak.

Ok, oldu sanırım görmek istediğiniz kadın tiplemesi, başka arzunuz varsa yerine getirmeyeceğim bye.

Aranan bahane bulunmuş ve itinayla kovulmuş.
Aynı evde yatak ayırmak bana çocukça geliyor. Sizin bazı şeyler yememiş ki hala aynı çatı altındasınız. Seneye de 3. Olur bu gidişle.

Hahshshsh delirttiler seni en sonunda. Hahshhshs.

Soyle bana sen gorumce misin yoksa???

Oturdukları yerden ellerinde telefon 1 buçuk gözü ekranda, yarim gözleri çocukta olan babaciklarin en iyi yaptığı şey akıl vermek, eleştirmektir..
Çok biliyor madem ince bir uzun alt kendi giydireymiş..
Çocuk bu düşe kalka büyür.
Parka çıkarıp biraz ilgilendi ya onun siniridir o. Dünyayı kurtardım sanırlar.

Keske ailenizi evden kovduğunda bekleyin ben de sizinle geliyorum deyip gitseydiniz. Haketmiş.

Kendi yıktığını kendi tamir edebilir ancak. Alacak pastasını ayaklarına gidip özür dileyecek.
Bunu da yapmadan konuşmayin zaten.

Erkekseverler yavaş yavaş kendini belli ediyor ikinci itaraf geldi

Yemin ederim ben yazacaktım şimdi. Milletin yaptığı çocuğun hesabını soruyorlar deliriyorum. Kadın yaşadığı olaya çözüm istiyor neden çocuk yaptın diyorlar, size ne yahu milletin uçkurundan

Haklısın:)
Ondan daha çok yazıştık tartıştık..

Buna benzer şeyler bende yaşadım ailem benim evime de uzun süre gelmediler hatta abimler halen gelmiyor dediğin gibi bende odamı ayırdım ama daha kötü oldu benimde bir oğlum var babasıyla beni hiç beraber uyurken görmedi şuan bana yaklaşınca oğlum tuhaf karşılıyor

Eşin hatalı ama aralarının duzelmesni istiyorsan olay fazla uzatmadan eşinin huyuna git önce o hatasını anliyacak ki babanlarla tekrar gel git yapabileceksiniz çünkü tavır yaparak maalesef duslemez biseyler suanki aklım olsadi yaptığım hiç bişey i yapmazdım zamana birktim belki kendiliğinden düzelir diye herşey daha kötü oldu umarım en kısa zamanda herşey düzelir

Arkadaşlar biraz sakin mi olsanız acaba? Kaç kişi yorum yapmış hangi birine cevap yazayım üstelik iki küçük çocuğum var. Ben dertleşmek için , içimi dökmek için açtım bu konuyu. Bazıları haddini aşmış burda bilip bilmeden saçma sapan şeyler yazmayın. Benim burda açtığım konu ilginizi çekmediyse yallah o zaman!

Ay buda moda oldu. Yallah diyen diyene. Ne biçim kelimeyse..

Tamam, sakin ol
Nefret etme hepimizden, iyi kadınlar
da var.
Görmek istediğim kadın tipi bu değildi. Ama baya yaklaştınız

Ablacım o ne demek estf, asıl sizin ilginizi çekti mi derdiniz, yaşadıklarınız?
Beğenmedi iseniz yenisini itina ile oluşturacak rol modeller elinizde sizin.

Yalnız dikkatimi çekmedi değil lügata yallah girmiş, ha gayret olacak

Tamam, sakin ol
Nefret etme hepimizden, iyi kadınlar
da var.
Görmek istediğim kadın tipi bu değildi. Ama baya yaklaştınız
Keyfim yerinde bugün, minik bir şebeklik ortam yumuşatması ahahsh
Böyle ithamları göğsümde yumuşatarak almam genelde, iyi oldu bu
Biraz daha çalışırım bir dahakine, bakalım kime denk gelecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…