Eş ile birliktelik

Denenmisi deneyip cocugun da düzenini bozmayin ex den next olmaz

Neden boşanmıştınız acaba özel değilse anlatır mısınız

Ay bence de sevişmek isteseniz zaten yaparsınız.evlenmeye de gerek yok.
Oğlunuzun yaşı küçük değil bence oda ananızın iyi olduğunun farkındadır. Anladığım kadarıyla görüşmeyi hiç kesmemissiniz.zaten olumlu bir hava var .güzelce konuşur iseniz sorun olmaz gibi

Lıbıdolar cok yuksek bu ay.
Ulkece yanlış kararlar egılımındeyız

Lıbıdolar cok yuksek bu ay.
Ulkece yanlış kararlar egılımındeyız
En doğru tespit, minnoş göbekli kocam bile şu sıralar gözüme Conan gibi görünüyor.O bile bana bir ara ,kilo mu verdin ??zayıf görünüyorsun dedi
Adamında ,benimde gözümüze perde indi.Bu ay kalp hoplamalarina inanmayın, akşam Romeo ile yatıp sabah şebek ile uyanma ihtimali çok yüksek......

Anne baba birleşiyor diye moralinin bozulacağını sanmıyorum.

ilk defa anne babasi ayriliyor diye ilac kullanmak zorunda kalan bir cocuk duyuyorum. bilen var mi normal mi bu?

yani öylesine bir sebepten 4 yasindaki cocugu düşünmeden boşanan, helalleşelim diye oturduğu masadan yeniden evlenme kararıyla kalkan kimseler yinr bir olayda “zaten daha önce yapmıştım bir daha yapabilirim” diyerek ikinci kez daha rahat boşanabilir. iyice bir ölçüp tartın, bir aile terapisti ile görüşebilirsiniz her üçünüz için

Ayrılık sebebiniz neydi acaba

Bir de çok önemli bir karar bu. Ola ki tekrar ayrılmak durumunda kalırsanız çocuğunuz çok daha fazla etkilenir..Kararınızdan ve özellikle devamlılığından nasıl emin olabiliyorsunuz. Boşanma nedeniniz neydi?

Büyük cesaret tekrar aynı adamla evlenmek umarım mutlu olursunuz

Elhamdulıllah araya regl girdi de kaldı dokuz gün.
Bi kaza cıkmaz bı muddet benım taraflarda

Ben mutluluk1982 değilim arkadaşlar. Yeni üyeyim ilk konum bu :)
Valla ne yalan söyleyeyim bende +18 sandım başlığı okuyunca,bu kk da herkes fesat demekki

Şaka bir yana bence çok önemli bir karar,yerinizde olsam söylemezdim ve kesinlikle hemen nikah yapmazdım.
1.si 5 yıl uzun bir süre bu arada ikinizin de konuşup görüştüğü insanlar olmuştur,bu konuda en başta şeffaf olun ki yarın öbür gün birbirinizi yemeyin.
2.si Flört dönemi gibi çok uzun bir süre zaman geçirin,uyum problemleri ya da gözünüze çarpacak sorunlar olabilir,beş yıl önceki adam olmayabilir ben geçen yıla göre dahi değiştiğim konular var.

Bu arada sinema,yemek çocuğu da ara ara dahil edin aşırıya kaçmadan (çokta alıştırmayın sıklık olarak). Çocuğu yavaş yavaş adapte ederek ve kendinizi daha sağlam tartarak karar verip öyle söylemelisiniz. Çünkü çocuk tam kabullenmiş,tekrar birlikte olup,ayrılırsanız bu kez çocuğun tam ergenliğine denk gelir ve yıkıcı olur.

Yeni biriyle tanışıp evlenmekten çok daha dikkat isteyen bir konu,acele etmeyin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…