Eş ile birliktelik

Merhaba arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak. Belki aramizda bu işin uzmanı vardır yardımcı olur :)
Eski eşimle bir araya gelme durumumuz var. 5 yıl aradan sonra, böyle bir karar aldık. 9 yaşında oğlumuz var. 4 yasindayken boşanmistik bizi hep ayrı biliyor.
Neyse şimdi biz oğlumuza bunu nasil soyleyelim? Nasil anlatalım? Biz bosandiğimizda psikolog yardimi aldik ilac kullandik. 2 yildir hiç birsekilde yardim almiyoruz. Psikolojisi düzeldi çok sükür. Pat diye söylersek de acaba psikolojisini bozar miyiz? Oğlum çok mutlu olur ama, nasil anlatabiliriz diye yardim istiyorum sizden.
Şimdiden çok tesekkur ederim. Musmutlu günleriniz olsun <3
Başta çocuğa söylemeyin bence, yine ayrılırsanız yazık olur çocuğa

Arkadaşlar gerçekten soruyorum. Kırıcı olmak istemiyorum ama, sırt libidolardan dolayı biraraya gelebilir miyiz? 5 yılda hep aşağıdaydı da 5 yil sonra mi arşa cıktı. Bu konuyu nasıl yerlere çekiyorsunuz. Ben oğlumun psikolojisi acisindan yardim istedim sizden. Lütfen actiğim konu üzerinden yorum yapalım. Kim sevismek istediği icin barısmak ister? Rica ediyorum konu baska yerlere gitmesin.
Bunun cevabı hepimizi şaşırtabilir Freud ustaya göre.
Bence boşuna çekmediniz o sıkıntıları ve sırf gurur yüzünden ortada bir yavru varken yuvanızı dağıtmadınız. O son damlaydı.
Allah yardımcınız olsun.

X