Eş ailesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İllallah ettirdiniz ya eşimin aramasına karşı çıktığım yeri alıntılayın Allah rızası için. Bakın Allah rızası için diyorum. Halüsinasyon mu görüyorsunuz siz? Ki bir sürü gelin de bunu yapıyor size taş gelse siz de yaparsınız şimdi ahlak bekçiliği yapıyorsunuz

Bunlar da benim canımı sıkıyordu. Daha sonra biz biraz mesafeyi korumak istedik. Eşim de daha az aramaya başladı

Tam olarak durumu özetlediniz. Bırakın da ben heves edip gelip bir şey anlatayım her konuşmada diyorum bu sefer neyi sorgulayacaklar sadece bir kere normal havadan sudan konuşup kapatmayı istiyorum. Her seferinde bir şey öğrenmek zorunda değilsiniz. Dışarda kalmaktan öyle korkuyorlar ki her şeye dahil olma çabası daha itici oluyor. Bahsettiğiniz o alttan öğrenme çabaları hele ne kadar sinir bozucu sizi anlıyorum. Birkaç kişi yardımcı oldu sağolsun sanırım geçiştirmek lazım rahatsız olduğumuzu bilmeleri lazım
bu tarz insanları hayatına müdahale kısmında bundan rahatsız oldugunu dıllendırmen lazım,
yoksa bu iş düzelmez maalesef..
bende ılk evlendıgım zamanlarda yaşamıştım bu tarz sık aramalar, gelmek ıstemeler, gelın gelın demeler cınnet gecırmek uzereydım artık ..
ne kadar net olursan, o kadar iyi..
yoksa bu gıttıkce artıyor..
şuanda hala bana bunu dıretmeye calsıyorlar ama asla tavız vermıyorum, oğlu dıledıgı gıbı arar sorar konusur , gıder ama ben sureklı sureklı arayamam yanı zaten 2haftada bır bırlıkteyız ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X