Anket Erken yaşta evlenen arkadaşlar

erken yaşta evlenipte mtluyum diyen varmı

• Ankete Katılan
    158

naughty_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
181
1
36
Ya arkadaşlar ben şunu merak ediyorum erken yaşta evlenipte mutsuz olanınız varmı yani bana evliliği tavsiye edebilcek birileri varmı ben erken evlendim çok mutluyum diyen. Bide merak ediyorum yani evlendikten sonra nsl oluyo yaa

valla arkadasım ben 17yasında lise sona giderken okulu bırakıp severek vede kacarak evlendim hiç kimseye tavsiye etmem yasayın gençliğinizi doya doya evlilik kacmıyo ya aceleniz ne

şans diyorum ben ablam küçük evlendi 17 yaşında çokta mutlu degil ama herkes mutsuz olcak diye bişi yok.

Valla benim ablamda 17 yaşında evlendi çok pişman.
Ben 21 yaşında evlendim ama hiç pişman diilim. Bilmiyorum erken mi ama....

Bende 19 yasimda evlendim ve iyiki evlenmisim diyorum. Esim ve ben erken evlendigimiz için iyi yaptik diyor. Ve gerçektende ôyle. Herseyi onunla yasiyorsun. En azindan genç kayinvalide olurum :KK70: Esimi kaçirmadigimdan çok mutluyum :))) Birbirimizi çok ama çoookkk seviyoruz. 2 tane dünyalar güzelli evladimiz var. Allah hepimiz nazardan saklasin. Ne bileyim iste hiç pisman degilim. önemli olan genç veya geç evlenmesi degil dogru insani bulmak ve bir yuvayi yûrûtebilmek diye dûsünûyorum

Ya arkadaşlar ben şunu merak ediyorum erken yaşta evlenipte mutsuz olanınız varmı yani bana evliliği tavsiye edebilcek birileri varmı ben erken evlendim çok mutluyum diyen. Bide merak ediyorum yani evlendikten sonra nsl oluyo yaa

ewlenince ögrenirsin hayatım şimdi kim nederse desin yaşamadan anlamayassın ALLAH hayırlı insanlarla karşılaştırsın

herkez hayatını kendi yaşar biri evlendide mutlu oldu diye
sizde mutlu olacak değilsiniz ya :uhm:

18 yaşımda evlendim ama ben kendime göre kendimi yetiştirmiş ve evliliğe kendimi hazır hissetmiştim çevremdeki mutlu ve mutsuz evliliklere bakarak karar vermiştim
ilerde beni ne şekilde zorluk yada nelerle mücadele etmem gerektiğine incelemelerim sonucunda ben bunların üstesinden gelebilirmiyim sorusunu kendime sordum ve bu şekilde evlendim
şükür rabbime tüm zorlukları aştık eşimle tek bir beden olduk yıllar bunu kazandırıyor ve sana şunu söyleyebilirim kendini hazır hissediyorsan erken evlenmek çok güzel ben mutluyum herkeste mutlu olur inşallahŞeniz

Bende 19 yasimda evlendim ve iyiki evlenmisim diyorum. Esim ve ben erken evlendigimiz için iyi yaptik diyor. Ve gerçektende ôyle. Herseyi onunla yasiyorsun. En azindan genç kayinvalide olurum :KK70: Esimi kaçirmadigimdan çok mutluyum :))) Birbirimizi çok ama çoookkk seviyoruz. 2 tane dünyalar güzelli evladimiz var. Allah hepimiz nazardan saklasin. Ne bileyim iste hiç pisman degilim. önemli olan genç veya geç evlenmesi degil dogru insani bulmak ve bir yuvayi yûrûtebilmek diye dûsünûyorum

Ya inanın öyle mutlu oluyorum ki böyle mutlu görünce sizi. Allah bozmasın Rabbim hepinize sağlık mutluluk versin inşallah bende İlayda senin gibi mutlu olurum.

Son düzenleme:
tek iyi tarafı erken yaşta çocuk sahibi olup
çocuk ya da çocuklarla aradaki yaş farkının az olması sebebiyle daha bi anlaşabilmen
az sorunla durumu kotarabilmen
başka da hiç bi güzelliği yok
bence tabii ki ve sanırım bi çok kişiye göre de böyle
anket sonucuna bakarsak

ben 17 yasinda evlendim suanki gibi dusunuyor olsaydim o yaslarda kesinlikle evlenmezdim ayrica o yaslarda saglikli karar veremiyorsun, kendini yeterince ifade edip koruyamiyorsun , hakkini savunamiyorsun... seni cok fazla ciddiye almiyolar herseyden onemlisi kendini hayata tam olarak hazirlayamiyorsun yani en iyisi okuyabildigin kadar okuyup meslegini eline alip hayata , evlilige tam olarak hazir hissettiginde evlenmek diye dusunuyorum ben

vallaha ben gorucu usulu ve ılk goruste ask derlerya ben ona ınanırım ole oldu ve evlendım 17 de nısanlandım 18 de evlendım 19 dada anne oldum 20 de hayırlısı bakalım ne olucaz aman nazar deymsın mınık yuvama

Evet bende 19 yasinda evlendim cok sukur Rabbime cok mutluyum ve dunyalar tatlisi oglum var onemli olan dogru insani bulup guzel yuva kurabilmek ama ben daha da kizlarin okumasini ve eline meslek sahileri olu evlenmelerine yanayim yarin ne olucagini bilemezsin hic olmazsa meslegin olur kocana muhtac kalma en iyisi kendin kazan kendin harca diyorum ben

valaha ne dım esımın demesı gıbı esım 28 yasında ben 19 20 dım esım hep sunu der sen benım hem hayat arkadasım hemde kucuk kızımsın arada yas varya bıde kızımız oldu ıkınızıde buyutucem der babalık yapıcam der bı sıkıntım oldummu sankı o an esım deılde babammıs gıbı oturup dertlesırız bakarsın elımden tutmus parkta sallanıoz bız bole ucuk bı ıkılı yız ve ucukta bı evımız var hahaha

slm bende 17yaşında evlendım eşimde 19 du çok şukur mutluyuz 19 senedir evliyiz 3cocugumuz var ikisi buyuk biri kucuk gorenler cocuklarımızı kardeşimiz zannediyor ya bence evlılık pyongo tabiki eş secimi cok onemli ben ve eşim pişman degiliz inşallah herkes mutlu yuvalar kurar hepınızı öpuyorum

bende 20 yasimda evlendim.. bazi arkadaslarima göre cok erken.. bana göre ise tam yasi .. esimle herseyi paylasabiliyorum.. ayni arkadas gibi..
bence genc evlenmenin avantajlari ve dezavantajlari var.. ayni gec evlenmek gibi... ama ben yinede erken evlenmeyi tercih ederdim.. genc yaslarimi dolu dolu sevdigim kisiyle el ele gecirmek icin..

insallah güzelim seninde karsina hayirli birisi cikara.s.

X