Erken regl olmak için ne yapmalı?

rudecute

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
3.571
2.543
26 haziranda tatile gidiyorum. Normalde 22sinde regl olmam lazım fakt ben erkenden olup kurtulmak istiyorum. Tatilde hasta olmak istemiyorum. Sizce nasıl erkenden olmasını sağlayabilirim. Soğan suyu kürünü duydum acaba başlasam erkenden gelmesi mümkün mü?

erken adet olmanın pek mumkun oldugunu sanmıyorum olsa bile geciktirmekten daha saglıksız bir durum en iyisi siz adet geciktirici alın 10 gun boyunca olmaz

Adet geciktirici ilaçlardan ayın 19u 20si gibi günde 3 defa kullanmaya başlayıp tatil boyunca kullanmaya devam edin. Ama düzeni bozuyor baya.

çokmu uzun sürüyor o dönem 22 sinde olursanız en yogun günler geçmiş olur tatil başlayana kadar geciktirici almanızı tavsiye etmem arkadaşların söyledigi ada çayını bir deneyin isterseniz ben hiç denemedim
tatil denizede girme konusunda endişeniz varsa tampon kulanabilirsiniz çok rahat hiç endişeniz olmasın

Eczanelerde söktürücü ilaçlar var onlardan kullanabilirsin. Ama onun çok sağlıklı olmuyorlar, ben geciktirici kullandım geçen yıl hala reglim düzene girmiş değil. Aksilik bu ki bu ay 12'sinde oldum önümüzdeki ay 11'inde tatile gidiyorum nasıl olacak bende bilmiyorum muhtemelen yine geciktirici kullanmaktan başka çarem olmayacak.

bi ilaç var içince adet olmanı geciktiriyo ama erken adet olmayı sağlayanı duymadım.
soğan kürü bildiğim kadarıyla kist için.

Geciktirici biliyorum ama onu kullanmak istemiyorum. Soğan kürüyle ertesi gün olan birini duydum o yüzden acaba o etki yapar mı dedim. Aslında erken olduran ilaç da varmış ama onu bitirdikten sonra 10 gün içinde oluyormuşsun benim de zamanım az kaldı

Geciktirici bana fenalık getiriyor. Agrım var ama vücut atamıyo o yüzden olayımda kurtulayım diyorsunuz bence siz adet olun yogun günleriniz geçmiş olur zaten

erken adet olmanın pek mumkun oldugunu sanmıyorum olsa bile geciktirmekten daha saglıksız bir durum en iyisi siz adet geciktirici alın 10 gun boyunca olmaz

geciktirici var canım en yakın bir eczaneye git ve geciktir

Adet geciktirici ilaçlardan ayın 19u 20si gibi günde 3 defa kullanmaya başlayıp tatil boyunca kullanmaya devam edin. Ama düzeni bozuyor baya.

Bunun için de ilaç olduğunu duymuştum ama erken etki yapar mı bilmiyorum. Geciktirici de alamam çünkü çok uzun süre kullanmam lazım o da ağrıyı arttırıyor.

Yani benim çok uzun sürüyor 9. Güne kadar lekelenme geliyor. 6 günüm de çoğunlukla yoğun geçiyor. Bir de 22si ya olmazsam diye de düşünüyorum. Zaten geciktirici kullanmayı düşünmüyorum. Tam tatil dönemi olsaydı belki ama geçen sene tatilde kullandım bıraktığımın ertesi günü hastanelik oldum. Düzen konusunda sıkıntı yaşamadım pek hemen düzene girdi ama uzun süre onu kullanmayı istemiyorum en az 2 hafta kullanmak zorundayım o da çok uzun

Geciktirici bana fenalık getiriyor. Agrım var ama vücut atamıyo o yüzden olayımda kurtulayım diyorsunuz bence siz adet olun yogun günleriniz geçmiş olur zaten

Zaten ben de geciktirici kullanmak istemiyorum. Erkenden olabileceğim ya bir ilaç alacağım ama doğal yollarla söktürmek istiyorum. 6 güne kadar yoğun geçiyor. Bir de ya 22si değil 23ü filan olursam diye de beklemek istemiyorum. Aynı zamanda erkenden bitsin gitsin ki vücut temizliğini de yapmış olayım istiyorum

Çok haklısın canım umarım bulunur bir çare. Erkek olsaydım diyorum böyle durumlarda benimki de bayramın başı başlıyor. Eziyet gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…