Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ağustosun 1 inde adet gördüm 4 gün sürdü. ağustos başından beri korunmuyorum. normalde bu ayın 28 ya da 29 unda adet görmem gerekirdi. geçen hafta test yaptım negatif çıktı (çok net çizgi) acaba bir daha ki testi ne zaman yapsam sonuca yaklaşırım. mafoldumben şuan adet görücekmiş gibi karnımda baskı var. ama ilk kez gögüs uçlarımda acı hissediyorum. sanki iğne varmış ucunda gibi acıyor. bu ilk kez oluyor. lütfen bana yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ayın 4ü 5i gibi testi tekrarla canım beklenen adet tarihinden 1 hafta gecince net cevabı veriyor idrar testleri ama kan tahlilini istediğin zaman yaptırabilirsin.
inş hamilesindir.

ya canım bu yerleşme kanaması olamazmı?
yarım saat oldu halen kırmızı gelmedi pembe leke de gelmiyor ama kasıklarımda özellikle sol kasığımda sancı ve belimde de ağrı var.
vala cnm olabılırde kımısınde adete 1 hafta kala olur kımsıınde adet gunu kesın bırsey desem yalan olur...
kan testı yaptır ozaman ıcınde suphe varsa cnm ama yerlesme kanaması bıldıgım kadarıyla leke gıbı olur damla seklınde... hanı yoksada umıtlendırmek ıstemıyorum...
bence cnm kan testı yaptırrr kesın sonuc alırsınnnn

adetın gectıkten 5-6 gun sonra ıdrar testınde cıkar cnm ama kan testı yaptır derım cnmmmm sorularının cevabını o verır

canım çok teşekkür edeirm cevabın için. geçen ay adetim sıcaklar ve hava değişikliği nedeni ile ilk kez gecikti, ayın 17 18 nde olcakken ağustosun 1nde oldu, yumurtam çatlasın die hap kullandım. bu nedenle düşünüyorum da acaba onun etkiside varmıdır bu ayki sapmada:tomato: umarım bebiştir bu

hıc bunları dusunme canım progesteronla ılglı bır bılgım yok cnm yanlıs bırsey soylemek ıstemem ama doktoruna sordun mu

canımmmm birazönce doktordan geldim çok küçük göründü yerleşmiş benim afacan doktor 4 haftalık falandır dedi dış gebelik korkusuda bitti çok öpüyorum allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :lepi:

ınsss bebiştir cnmmm

tebrık ederım,gozunaydın canım... :)

seyduna arkadaşım tebrik ederim..darısı bizlerin başına :)

bende umutlarla dolu beynimi biraz boşaltmak istiyorum sizlerle..
nisan ayında pko teşhisi kondu ayrıca prolaktin yüksek çıktı..prolaktini dengeledik çok şükür..şimdi nisandan beri korunmuyoruz..
1 yıl içinde çok hızlı kilo aldım..( 50 kilodan 62 ye çıktım..şimdi 55 kiloyum) şimdi ise diyetisyen yardımıyla kilolarım gidiyor çok şükür..
bu ay çalışmanın hakkını verdik :)
şimdi ise reglime 9 gün kaldı..her ay oldugu gibi bu ay da heyecanla bekliyorum..ama bu ay kilo verdim diyemi bilmiyorum çok heveslendim..ve bu sabahtan itibaren sol yumurtalıkta inanılmaz bir ağrı ve batma var..
test yapsam idrarda çıkmaz dimi?
sizce bu bir belirtimidir?
yoksa heveslenmeyip beklemelimiyim?
sevgiler

filizce bekle bence.ben 29 temmuzda adet oldum.bugün 31 i 27 sinde olmam lazımdı 4 gün geçti tık yok.bekliyorum hala.cumaya kadar bekleyeyim diyorum.sonra test yapayım diyorum.hayal kırıklığına uğramamak için. inşallah güzel haberler veririm.

hayırlı olsun canım, darısı başımıza çok sağol.

kızlar , adet olmaya 4 gün kala hamilelik testi yapılsa sonuç çıkar mı ???

Hamile olan tüm arkadasların bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarını alamlarını diliyorum.Ömür boyu mutlu olun arkadaslar.optummm:dance:

merabalar kızlar ben yeni katıldım aranıza bizde 3 aşılama mayıs ayındada 1 tüp bebek denememiz oldu benimde dün adet olmam gerekiyordu olmadım ama çokda umudum yok

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de yeni katıldım aranıza. 10 aylık evliyim 6 ay korunmak için hap kullandım 4 aydır kullanmıyorum. Geçen adetim 12 ağustosdu. Doktora gittim bana yumurtlamayı artırıcı ilaç verdi. haplar bittikden sonra kontrole gittiğimde iğne yazdı bunu vurulursan bu ay %90 ikizin olur dedi. İğneyi yaptırmadım Allah ne zaman hayırlısını nasip ederse diye. 5 günden beri kasık ağrılarım ve aşırı bel ağrılarım var. Dün sabah test yaptım bir negatif çizgi bir de yatay çizgi çıktı. Test bozuktur diye yeniden yaptım öğleden sonra bişey çıkmadı. Adetime 5 gün var. Hiç bel ağrım olmazdı adete yakın. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi?

filizcim benimde batmayla başladı kan testinde çıkyor inşallah hamilesindir canım ya valla bizde 3 ay uğraştık seni çok iyi anlıyorum ben daha önce tomografiye girdiğim için çocugu 1 aylıkken aldırmak zorunda kalmıştım 3 ay olmayınca psikolojim bozuldu olmayacakmı diye doktor banada pko teşhisi koydu ama ben 10 gün sonra hamile kalmışım moralini aman bozma ama inanın kardeşinizin dua ettiği kadar çok dua ediyorum hamile kalırsınız inşallah diye çok öpüyorum:1hug:

sorunlarımla ilgilenip cevap yazan arkdaşlarım hepinize çok teşekkür ederim..
seydunacım sende zorlu bir süreçten geçmişsin ama ne güzel ki çok bekletmedi minişin seni :)
darısı başımıza
dediğinizi yapıcam ve bekleyeceğim..
:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…