Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yerlesme kanaması olabılır cnm... genelde adete 1 hafta kala gorunen bır durum ama degısebılıyor... bence adet olmadıysan halen kan testı yaptır cnmm ıdrarda gorunmeyebılır... ya da 2.silik cıktı dıye kafanda soru ısaretı kalır...

bugün 6 gün geçti adetimden.hala bişey yok.karnımda öyle bir gaz,şişkinlik var,uykum geliyor kasıklarımda bişeyler oluyor ama tarif edemiyorum.ama dün idrar testinde negatif çıktı.kan testi yaptırayım diyorum eşim de istemiyor artık umutlanıp boşa çıkmasından bıktı.on gün olsun bi diyor.öf çıldıracağım valla.

kan testıyle varsa hemen cıkar cnm 10 gun beklemene gerek yok... en azından gebe deılsen erken davranıp doktora gıdersınız cnm sorun neymıs nıye gecıkmıs ogrenırsınız cnm kıst falan olabılır,hormonal olabılır... erkekn davranmakta fayda var...

sayet gebeysende yıne erkenden doktora gıtmende fayda var cnm,folıkasıte acıl baslaman gerekecek ...

ağustosun 2 sinde tüm tahlillerimi oldum temiz çıktı.yarın kan tahlili olacağım.bakalım neden?Allah hayırlı haberler versin.İnşallah bebişi kucağımıza alırız.

merhaba arkadaslar.adet bıtımınden 4 gun sonra falan hamıle kalan arkadalarınızı duydunuz mu hıc

benim ilk hamileliğim öyle olmuştu doğum kont hapı kullanıyordum şahir dışındayken reglimden sonra hap almayı unutmuşum 8 ay kullandım nasılolsa diye 3 gün geçtiğinde korunmadım ve daha sonra hep korundum o ay boyunca hamile kalmışım ama hamile olduğumu bilmeden tıbbi müdehale geçirdimo sebeple aldırmak zorunda kaldık şimdi yine hamileyim istiyorsanız inşallah hamilesindir:CüvCüv:

slm arkadaşlar ben de yeni üyeyim hamile olduğumdan şüpheleniyorum adetime 5 gün kaldı ama ilişkeden sonraki bi haftadan beri belim ağrıyo ve karnımda şilik ve malesef gaz sorunu başladı ayrıca çok uyumaya başladım alt karında da hafif bi ağrım oluyo ayrıca ayaklarım falanda üşümeye başladı son bikaç gündür acaba hamilemiyim diye düşünmekten kendimi alamıyorum.... bu belirtileri yaşayan yada bilgisi olan varsa lütfen yazsın....mirmirmirmir

arkadaşlar hala cevap bekliyorum dün test yaptım ama bir şey çıkmadı 4. günümdü hala adet olmadım belim ağrıyor göğüslerimdede hassasiyet var sizce???

arkadaşlar hala cevap bekliyorum dün test yaptım ama bir şey çıkmadı 4. günümdü hala adet olmadım belim ağrıyor göğüslerimdede hassasiyet var sizce???

kesin sonuç almak için kan testi yaptırmalısınız, bu sonuçlar kesin bişey söylemez. ben de eksiksiz tüm belirtiler vardı ama kan testi negatif çıktı. siz de kan testi yaptırmalısınız.
inşallah hamilesinizdir.

bu belirtileri hamile olmadan da yaşayabilirsiniz, belirtilere fazla güvenmeyi hayal kırıklığı yaşatıyor. gününüz geçince test yaptırırsınız, inşallah hamilesinizdir.

arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bu bölüm içinde geç mi kaldım bilmiyorum. ben 1 ay sonra 1 yıllık evli olucam. bebiş için ilk denememiz. normalde adet günlerimi saymıyodum ama tahmini 24 25. günlerde oluyodu. bugün 24. günüm ve hiç bir adet belirtisi yok. bu arada 1 haftadır belim kesilecekmiş gibi ağrıyo ve de kasıklarımda bir ağrı mı desem basınç mı desem değişik bir ağrı var. çok fazla ümitlenmek istemiyorum ama yine de umutlaniyo insan 22. günümde test yaptım ama çıkmadı tek çizgiyi görmek insanı üzüyo tabi ama erken yaptığımın farkındayım. rabbim isteyen herkese en hayırlı zaman da nasip etsin inşallah bizede:) 1 hafta içinde adet olmazsam tekrar test yapmayı düşünüyorum.

idrar testleri erken pek göstermiyor canım, bir hafta sonra yaparsın ya da beklemek istemiyorsan kesin sonuç için kan testi yaptırabilirsin.

cevap için teşekkürler sence 7.gün testi tekrarmı denesem kan testinden korkuyorum negatifse kendim öğrenmek istiyorum başkasının bana hamilelik yok demesinden çok yoruldum

cevap için teşekkürler sence 7.gün testi tekrarmı denesem kan testinden korkuyorum negatifse kendim öğrenmek istiyorum başkasının bana hamilelik yok demesinden çok yoruldum

7. günden önce deneme bence. ben geçen 5 tane falan test ziyan ettim ve baya bir hayal kırıklığı yaşadım boşuna, artık o hataya düşmiycem

gerçi idrar testlerinin yanılma payı var büyük ihtimalle yedinci günde eğer hamile değilsen gösterir muhtemelen.
ama fazla stres yapma olur mu, stres regli geciktiriyor, regl gecikince umutlanıyoruz, sonra hamile olmayınca üzülüyoruz

inşallah çift çizgiyi görürsün:)

tşk.ler canım güzel dileğin içinde... bugün sivilceler çıkmaya başladı acaba adet belirtileri mi yoksa hamile kalmış olsamda bu olacakmıydı?????????????????????????????????????????????

tşk.ler canım güzel dileğin içinde... bugün sivilceler çıkmaya başladı acaba adet belirtileri mi yoksa hamile kalmış olsamda bu olacakmıydı?????????????????????????????????????????????

buna hamile bir arkadaş cevap verse daha olur, normalde regl belirtisi ama hamilelik belirtisi olabilir mi onlar bilir ancak.

Arkadaşlar günaydın herkese,
Lutenyl içtikten sonraki 8.günüm hala adet olmadım.Haftaiçinde test yaptım negatifti.Folikül kistim vardı.Yumurtamın geç çatladığını umuyorum.Hamile olabilirmiyim acaba.Karnımda şişlik var öok fazla.Sanki gazla dolu gibi.Fikirlerinizi almak istiyorum.

her ay adet olacagın zaman sıvılcen cıkar mıydı canım ?

benım her ay adetıme yakın sıvılcem cıkardı alnımda... ve hamıle kaldıgım zamanda sıvılcem cıktı dedım adetım yaklsıyor herhalde... :)) ama adet belırtılerınle aynı olur demıslerdı ve dogruymus... o ay hamıle oldugumu ogrendım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…