Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar ya bana yardımcı olun bi normalde 27snde hasta olmam gerekiyodu ama 29unda kahverengi 2 3 damla geldi sonraki günde akşama hasta oldum ama hastalığım anormal yani az geliyo daha öncedende yazmıştım bende mide yanması,ağız kuruluğu ve acayip uyuyorum ve normalde gögüslerimde değişiklik olmaz hasta olunca ama şuan daha bi büyüdü gibi acıyoda hafiften ben anlamadım ya hamile olabilirmiyim acaba bebek için henüz öyle bi çalışmaya girmedik ama 1 kere korunmamıştık ama hasta oldum aklım çok karıştı test yapsam belli olurmuki üstüne görenleri falan okuyunca acabamı dedim bilmiyorumkismile

slm.bende eskilerdenim ellerinizden öper 15 aylık bir kızım var.darısı isteyenlerin başına.benim zamanımda takılanların çoğunun bebeği oldu bir kısmıda şuan hamile ve doğum için gün sayıyorlar.İnşallah hepinize nasip olur hamilelik.
canım seninki üstünegörme olabilir belki.bazen hamile kalınsa bile bazı bayanlar adet görmeye devam ediyorlar bence gebelik testi yap derim.pozitif ya da negatif ona göre kan testi yaptırırsın.

Bence hamile degilsinnn
sadece adetinde birazcık gecikme olmuş onun için gögüslerin hassaslaşmış

Son düzenleme:
kızlar, şimdi bana bi cevap verin yoksa ben orta yerimden çatalayacağım

bu ay içinde ilk defa korunmadık eşimle, ve sonradan hesapladığımda tam da yumurtlama dönemi yapmışız bu işi..

aslında çocuk yapmak niyetimiz yok ama olursa tabi ki şahane olur

şimdi benim hastalığım c.tesi olmalı ama ben c.tesiye kadar bekleyemeyeceğim, çok merak ediyorum, idrar testi negatif çıktı.. kan testi yaptırsam kesin sonuç alır mıyım??

evet canım kan testinde çıkar kesin bir dene bakalım zaten 2 saat içinde veriyorlar sonucu..

cvp veren arkadaşlara tşkr suzancım Allahım bebişine hayırlı uzun ömürler versin inşşlh.. ya bende değilimdir diyorum ama ilk gün biraz geldi adetim 2 gündür sadece wcye gittiğimde peçeteye silince gelio az az onunda rengi normal adetimin rengi gibi değil bitmesini bekliyorum bakalım yapcam bi test adet düzenim değişti desem evlendikten sonra değişti zaten bidaa değişmez heralde amaan ne zormuş ya bu bebiş işleri :çok üzgünüm:

siyah düş, önünü görüo olabilirsin. adete benzer 2 3 gün sürer. sonundada bebek vardıropuyorumnanaktan

bakalım canım bitse yapcam test ama hep wcye gttmde gelio normalde bişe yok annamadım valla ya bitmedende yapılmazki:sinifsinif:

arkadaslar merhaba. ben daha once bı gebelık gecırmıstım fakat düşükle sonuclandı ıkı aydır denıyoruz ama olmadı. folık asıt fılan baslanması gerek dıye duydum daha oncekınde hıc boyle bısey kullanmamıstım. sızn bır bılgınız varmı suan hastayım bıttıkten sonramı baslamalıyım?

folık asıt gebe kalmak ıstıyorsanız baslayın dıyorlar cnm cok önemlı bebek ıcın,demır takvıyesı hemde... adetle bır alakası oldugunu sanmıyorum ama bıtınce basla cnm

folık asıt gebe kalmak ıstıyorsanız baslayın dıyorlar cnm cok önemlı bebek ıcın,demır takvıyesı hemde... adetle bır alakası oldugunu sanmıyorum ama bıtınce basla cnm

sağol cnm evde gecenkı gebelıkten kalan folıbol var 5 mg. bundan bır tanemı alsam yarısını kırıpmı alsam çok mu dozu acaba?

bende ılk 3 ay ondan kullandım cnm gunde 1 tane almıstım... cok olacagını zannetmıyorum cnm vucuda takvıye o zaten... demır hapı... zaten herkesın gebelıkten once baslaması lazım

bende ılk 3 ay ondan kullandım cnm gunde 1 tane almıstım... cok olacagını zannetmıyorum cnm vucuda takvıye o zaten... demır hapı... zaten herkesın gebelıkten once baslaması lazım

tamam cnm ya ben bugun baslıyım ozaman tok karnına alınıyordu dımı gunde bır tane alsam yeterlı olur sanırım..

merhaba kızlar bişi sorcam size normal adet tarihim 30 ağustos olması gerekio..
ondan önce 2-3 gün kahverengi lekelenmem oldu..
ben adet olucam sanarken lekelenme kesildi ve hala adet falan olmadım..
uuff bu neydiki kızlar yaaa..

yerleşme kanaması diyolar öyle olunca canım kahverengi ve pembemsi olabiliomuş sanırım sen hamilesin bendede öyle geldi sonraki gün hasta oldum ama ben test yap bence:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…