Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba umarım fikir verirsiniz. biliyorum biraz erken bu şüpheler için ama insan işkilleniyor.
11 ağustos ilk regl günümde 21-26 ağustos arasında denemelerde bulunduk bugün ayın daha 29 u ve benim midem bir garip devamlı susuyorum ve midem bulanıyor gibi hazım sıkıntısı yaşıyorum. galiba psikolojik ama şüpheleniyorum. sizce de hepsi vesvese midir

evet vesvese gibi duruyor, 3 gün sonra midenizin bulanması pek mantıklı değil 4 hafta sonra falan başlıyormuş bildiğim kadarıyla. hamile olabilirsiniz ama midenizin bulanması psikolojik, biraz beklemeniz lazım. inşallah hamilesinizdir:)

adetıne daha cok varmıs cnm ıdrarda cıkmaz... adetın gecınce yap cnm... belırtılerın psıkolojıkte olabılır cnm yuksek ıhtımal ama tam anlamıyla korunmadıysanız adetın gecerse test yap cnm

teşekkürler cevap verdiğiniz için, normalde 10 gün önceden adet belirtisi başlardı bu sefer başlamayınca şüphelendim gerçi korunmammıza rağmen oluyorsa mucize diyecemmm :))))birde bizim ailede her bayan annem teyze ve ablalar korunmamamalarına rağmen en az 2 yıl çocuk olmuyor sonra oluyor... istinasız hepsinde öyle oldu...beni düşündüren tek şey karnımdaki şişlik inşallah kilo almışımdır :KK66:)))

herkese günaydın,
kızlar sizlere birşey sormak istiyorum. hamilelikte ateş yükselmesiyle ilgili bilginiz var mı?

Herkese merhaba arkadaşlar,iyi hatalar diliyorum.bence en buyuk sorun şu(bunun hakkında konu açmak istedim aam beceremedim): Hamile miyim acaba?neden hamile kalamıyorum konuları kafadan nasıl atılır?bu stresle baş etme yöntemi var mı?hamile kalmayı düşünmeden nasıl hamile kalınır?
Ben bu sorulara yanıt verecek arkadaşların desteğini bekliyorum.bu arada benımgecen ay ılk denememdi ; başarısızlıkla sonuçlandı :KK43: guya bu ay hiç düşünmeyecektim.yıne forumları okurken buldum kendımı.:) herkese kolay gelsın ...

kafaya takmadan hamıle kalmak ıstıyorsan bunu önce kendı beynınde bitirmen lazım cnm bız sana ne kadar söle yap böle yap desekte senın kafanda bazı seylerı kabul etmen gerekıyor cnm...

rahat olmak lazım,bunların Allahtan oldugunu kabul etmek gerekıyor ve O ol dedıkten sonra olur zaten,bırazda manevı acıdan dusunerek rahatlayabılırsın cnm...

her gun bebek yapmak ıcın deılde eşini gercekten arzuladıgın ıcın esınle beraber ol... günaşırı deılde 2 gunde bir esınle beraber ol adamıda bunaltma yani :)) hem spermlerın kalıtesıde yukselır...

valla cnm benım aklıma gelen bunlar ıns br nebze olsun yrd olabılırım... Kolay gelsın :)

teşekkurler ozebuş,sen olmasan ne yapacağım bilmiyorum.Bu sorular sızden başaksına sorulmuyor arkadaslar,malum sadece yaşayan bilebiliyor.Neyse dediğini gibi allahtan hersey demesi daha doğru ve kolay aslında.Hakkımızda hayırlısı opuyorum.Sizi en yakın zamanda güze haberleri paylaşmak dileğiyle (Tabi hayırlısıysa :CüvCüv:

ben de hala regl olmadım 6-7 gün geçti, testten sonra stres de geçti, ondan değildir herhalde. folik asit yapmış olabilir mi?

daha once böyle gecıkme yasıyor muydun canım,stresten de olabılır gecıkmeler,yorgunluktan da olabılır... Kafana bırsey takmadın deıl mı son dönemlerde... 6-7 gunde az deıl cnm bır doktora danıs ıstersen cnm

daha once böyle gecıkme yasıyor muydun canım,stresten de olabılır gecıkmeler,yorgunluktan da olabılır... Kafana bırsey takmadın deıl mı son dönemlerde... 6-7 gunde az deıl cnm bır doktora danıs ıstersen cnm

yok hiç yaşamadım, bir iki gün önce olur hatta normalde. ya işte negatif çıkınca biraz üzüldüm ama fazla takmadım, çok keyifsiz falan değilim açıkçası. oruç da etkilemiştir belki diye düşündüm. 10 gün olduktan sonra doktora gidicem. 3-4 gün daha bekliyim diyorum.

anladım canım oructanda olabılır,bız kadınların vucudları cok hassas maalesef... 2-3 gun daha dur ozaman ama mutlaka gorun cnm doktora... ama ıns gusell haber vardıııırrr :)))

canım bel agrısı adet yaklastıgında da olur gebelık belırtısıde olabılır.. bunun net bır cevabı maalesef yokk... ben adet dönemlerınde cok bel agrısı cekerdım olmama yakında cekerdım... hamılelıkte de bel agrısı olur...

sanırım adetim başladı az önce wc ye gittim peçeteyle bi sildim pembe leke hemen ped koydum şimdi 2 damla pembe leke de ona gelmiş.
ayın 1inde adet olcaktım erken oldu offffff moralim bozuldumafoldumben
ama tabi mecburen denemeye devam bu ay hayıt tohumuna başlıcam inş işe yarar.

hayırlısı olsun canım uzme kendını bak ezından duzenlı adet goruyorsun 1 once ya da gec farketmıyor doktorlar -/+ 5 gun verıyorlar en fazla...

bıraz daha rahat ol,kafanı takma cnm...

hayırlı haberını alcas bak gorceksın

ya canım bu yerleşme kanaması olamazmı?
yarım saat oldu halen kırmızı gelmedi pembe leke de gelmiyor ama kasıklarımda özellikle sol kasığımda sancı ve belimde de ağrı var.

X