Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

zaten adet belırtılerının aynısını yasıyorsun,ben yasadım sahsen... hatta her adetımde alnımda cıkan sıvılcem yıne cıkmıstı da tamamen husrana ugramıstım :) adet olacagım gun adet sancım oldu ve her wc gıttıgımde kesın bu sefer geldı dıye gıttım :))
sen yıne de kendını cok dinleme benden sıddetle tavsıye...

Çok teşekkürler hayırlısı olsun ya ne diyelim cumartesiyi nasıl bekliycem bilmiyorum.Adet olmazsam gidicez eşimle doktora

Keşke böyle elimi karnıma koyup bebeğim gerçekten varmısın sen orda desem oda birşey yapsa anlasam hemen içim içimi yiyo aklımdan çıkaramıyorum beklemek ne kötü birşey

Hiçç belirtim yok şuan ne adet olabilmem ( önceden karnım ağrır göğüslerim acırdı) neden hamişliğim için ,daha 5 gün var adetime... içimde belli belirsiz bir ''belki ''ümidi; akşamdan kalan testimde saatler sonra çıkmış silik bir 2.çizgi bekliyorum bakalım :)

adetın gectıkten 3-4 gun sonra cıkar ıdrarda cnm... sen takılma kuzu o testlere sımdılık... ıns senın ıcın cabuk gecerde gunler bır an once kan testını yaptırırsınn

Hamile değilmişim adet oldum :senağlama Bi de hamileyimdir diye ilaçlarımı bıraktım.Gribim işkence çekiyorum günlerdir

ya arkadaşlar ikinci aşılamamda da sonuç hüsran.Acaba kendi kendime klomen başlasam mı? hiç kendi kendine tedavi deneyen oldu mu?

arkaadaşlar bende yeni hamişlerdenim geçen hafta bugun kıvranıyodum acaba hamilemiyim die test yapsammı yapmassammı die kafamda birsürü soru vardıı en sonunda rabbim nasip etti çok şükür ögrendim bebişimi ama hiç bi belirtim yokken belirtilere aldanmayın çok yanıltıcı oluoo allahım hepimize hayırlısını versin inşalllahhh

canım tb çok sevindim hamileler çogalıyor lülülülülülü

siriusss06tebrıkler cnmmm...
kendınızı dınlememek en ıyısı,öle olunca beyın otomatık öle belırtıler gonderıo...

dinlememk elimde olsa ah bu ay da benim yüzüme gülse nerde kan degerim yüksek eşimin sperm hareketsizligi var haziranda tedaviye başlıyacagım bakalım

eşine kecıboynuzu kürünü mutlaka ugula sıddetle tavsıye ederım,gercı bılıyorsundur ama dene cnm... hııc canını sıkma benım esımde de varmıs evlenmeden once amelıyat olmus ama bır daha doktora gıtmemıs,o yuzden bızde korkuyorduk ama Rabbım herseyı daha ıyı bılıyor,ol dedıkten sonra ne olursa olsn oluor :)...uzme o tatlı canını

senin eşin ameliyat olmuş şimdi vitamin ilacı içiyor sabahları bir bardak portakal suyu 2 cincir akşamları ceviz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…