Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Yumurtlama günümü bilmiyorum.Yumurtlama döneminde değilsem hamile kalmamış mıyımdırki ? Hamileysemde 2 günlük hamileyimdir.Çokta merak ediyorum ya.Heyecandan boom diye patlıycam sanki :kedi:

Son düzenleme:
Yumurtlama günümü bilmiyorum.Yumurtlama döneminde değilsem hamile kalmamış mıyımdırki ? Hamileysemde 2 günlük hamileyimdir.Çokta merak ediyorum ya.Heyecandan boom diye patlıycam sanki :kedi:

istisnalar olabilir belirti varmı kendini sakın kaptırma benim gibi hayal kırıklıgına ugrarsın

Şubatın 23 ünde başlayıp 1 martta bitti.Sonrakinde Martın 24 ünde başlayıp Nisanın 1 inde bitti.
Daha öncesini bilmiyorum gün tutmuyordum.ıster istemez heyecanlanıyorum bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
selam benim de son adetim 16 Martdı :) farlutal kullandım adet düzensizliğim vardı ve bu ay farlutaldan sonra adet olmadım tst yaptım çok belli olmasada çift çizgi çıktı :) göğüslerim çok ağrıyodu sızlıyodu dokunamıyodum düşün yere eğilirken bile feci canım yanıyodu ki göğüslerim okadar büyük değildir. Sonra doktora gittim koşa koşa daha yeni olduğunu söyledi keseyi gördük... Ama kalp atışlarını görmek için haftaya gidicem doktora çok sabırsızlanıyorum korkuyorumda çünkü btün ağrılr gitti ve hiç belirti yok şu anda.... Ama kan testimde hamiş çıktım çok çok değişik bir duygu.

Şimdi benim adetim yakın olduğu zamanda göğsüm acıdığı için ayırt edemiyorum

bu biraz daha farklı daha çok hassaslaşıyo ve göğüste sanki içinde iğne gezdiriyolar gb arada sancı griyo... iğne batıyo ve devm ediyooo... yalnız regli olucakmış gb kanım ağrıdı benim adet düzensiliğimde olduğu için hiç beklemiyordum testi görünce şok oldum... tahminime göre 5 haftalık benimki..

ya kızlar benı ateş basıyo az once ateşimi ölçtüm 37.2 ates bır haftadır basıyoda ılk defa olctum sızdede oluyomu

Şubatın 23 ünde başlayıp 1 martta bitti.Sonrakinde Martın 24 ünde başlayıp Nisanın 1 inde bitti.
Daha öncesini bilmiyorum gün tutmuyordum.İster istemez heyecanlanıyorum bilmiyorumkismile

cm regl tarıhlerımız aynı senle... 30 gunde bır olmussun... benım son sat 23 subattı ve 24 martta olmam gerekıyordu olmadım :))) senın ayın 22 sınde yanı bugun olman gerekıyor cunku ben bebiş olmazsa nısan ayınada hangı gun regl olcam dıye bakmıstım 22 sı denk gelıyordu ve ben adetımın gectıgı 3.gun sabah kan testınde ögrendım :)
Hayırlısı olsun yarında olmazsan regl cts gıt kan testı yaptır varsa cıkar kuzu

cm regl tarıhlerımız aynı senle... 30 gunde bır olmussun... benım son sat 23 subattı ve 24 martta olmam gerekıyordu olmadım :))) senın ayın 22 sınde yanı bugun olman gerekıyor cunku ben bebiş olmazsa nısan ayınada hangı gun regl olcam dıye bakmıstım 22 sı denk gelıyordu ve ben adetımın gectıgı 3.gun sabah kan testınde ögrendım :)
Hayırlısı olsun yarında olmazsan regl cts gıt kan testı yaptır varsa cıkar kuzu

ya ıdrarda cıkmazmı ben kan aldırmaktan korkuyorum da:) benım 30 martta bıttı adetım ıste bugun yada dun olmam gerekıyodu olmadım allahım ıns olmam ya cumartesı ıdrarda cıkmazmı?

Ya acaba hamileykende ilk hafta adet olacak gibi karın şişiyor mu? Ben hamile falan değilim galiba adet sancısı çekiyorum kasıklarımda şişti. mafoldumben

X